Fisherman

3DS bendruomenė.

Rekomenduojami pranešimai

Kažkada bandžiau bet nepagavau nė vieno 3DS savininko, o konsolę nešiotis kišenėje, nei du nei devyni : )

Redagavo BadBoyyy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kaip krepšyje yra vietos daug, tai netrukdo 3ds, beto azartas būna pažiūrėti į pedometrą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai skamba tas pedometras :D

 

Pas mane kaip krepšyje yra vietos daug, tai netrukdo 3ds, beto azartas būna pažiūrėti į pedometrą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jis kiekviename telefone : )

 

Bet telefone negauni monetų už kurias gali atrakinti streef fighter 4 figureles.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, sveiki visi, užsukau čia su klausimu. Galbūt jums atsakymas į jį bus akivaizdus, tačiau man pačiam taip nėra. Planuoju pirkti šią Nintendo konsolę, tik nenusprendžiu, kurį jos modelį (3DS ar 3DS XL). Prašau jūsų patarimo. Ir ją pirkti Lietuvoje apsimoka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi, sveiki visi, užsukau čia su klausimu. Galbūt jums atsakymas į jį bus akivaizdus, tačiau man pačiam taip nėra. Planuoju pirkti šią Nintendo konsolę, tik nenusprendžiu, kurį jos modelį (3DS ar 3DS XL). Prašau jūsų patarimo. Ir ją pirkti Lietuvoje apsimoka?

 

Imk 3ds xl. Didesni ekranai (dauguma sako geresnis 3d efektas su jais), talpesnė baterija, naujesnis modelis, dėl matinio paviršiaus mažiau problemų jog pirštų antspaudai matysis ir vieniems jis patogesnis jog didesnis negu 3ds, tačiau jau tai gyvai reik pažiūrėti. O tu pirkti nauja nori ar naudota?

 

Ps. Klausimas kitiems 3ds savininkams. Ar naujat 3d žaidžiant? Jeigu taip kokiems žaidimams labiausiai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju apie naudotą. Žiūrinėju ebay.co.uk, nes visai širdis linksta prie Limited Edition variantų. Kokios maždaug jų kainos Lietuvoje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju apie naudotą. Žiūrinėju ebay.co.uk, nes visai širdis linksta prie Limited Edition variantų. Kokios maždaug jų kainos Lietuvoje?

 

Mačiau prieš pora mėnesių pikachu edition už 300 Lt, tačiau už gera kainą greitai paima. O jeigu ebay žiūri tai pasiruošk mokėti daug, nes būna gaunasi su viskuom brangiau išeina negu nauji iš parduotuvės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat mane ir domina Pikachu, Zelda ir Mario&Luigi editionai. Kur būtų galima pasibandyt 3DS ir XL Vilniuje ir palyginti?

Redagavo darjushas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai pirkau 3ds xl, niekur neradau palygint paprastos versijos su xl, bet nesigailiu, kad pasiemiau didesni varianta. Nera jokio diskomforto zaidziant, kad butu per didele konsole. 3d naudoju visa laika ziadziant pokemonus, nes ten jo daug nera, o kur yra nevargina akiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kai pirkau 3ds xl, niekur neradau palygint paprastos versijos su xl, bet nesigailiu, kad pasiemiau didesni varianta. Nera jokio diskomforto zaidziant, kad butu per didele konsole. 3d naudoju visa laika ziadziant pokemonus, nes ten jo daug nera, o kur yra nevargina akiu.

 

Bet kiek žinau kai naudoji 3D pokemon framerate krinta labai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais buna, kad pradeda truputi lagint, bet ir tai tik tuo metu kai renkiesi koki ejima atlikt. Nu bent man labai daug nepatogumu nesukele tai.

Redagavo srnr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.