Impaler

PlayManija.lt v3.5 atnaujinimas!

Rekomenduojami pranešimai

Ka galiu pasakyti...pirmas ispudis tikrai geras ir kazkokio ypatingo diskomforto su nauja versija tikrai nejauciu,vaizdelis tikrai nice.Didelis respectas uz atlikta milziniska darba. :notworthy: O + kaip suprantu dabar keis patinka?like in fc :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai atrodo tiek ir valdosi . Vaiksciot patogu, grazu. Sauniai pasidarbai cia ;) liux

 

ačiū, kad tu tik ir toliau patogiai ties 100k pranešimų eitum link :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kudos Impaler! Tikrai nuostabus atnaujinimas. Viskas, gana, šviežia, bet tuo pačiu ir nesijaučia, kad užklydai į kažkokį nežinomą forumą. Keep up the good work. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane maloniai nustebino profilio priderinimas, kur galima užsidėt savo foną. Kažin ar daug vartotojų tai išnaudos, bet man patiko! Prie kitko dar reikia priprast, bet bendrai paėmus atrodo gražu. :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš specialiai laukiau to, kas pirmas pastebės šią naujovę mūsų tarpe :)

 

taip, kiekvienas, kol kas, gali užsidėti savo vadinamą TIMELINE COVER'Į, kaip facebook'e ant savo profilio.

 

gal jau panaikinau naujokam ta galimybę, nepamenu. bet jei to dar nepadariau - naudokitės proga užsidėti  :badass:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai labai saunus darbas ir sekmingas perejimas! Grazu viskas :)

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gražu , gražu. Respect . Šaunuolis Impaler'is Patiko man tavo tie atnaujinimai.. taip ir toliau tokia linkme ;)

Redagavo Edgariuksz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas dar man labai patiko po atnaujinimo, tai kad pagrindinis forumo puslapis dabar daug greičiau užsikrauna :D Anksčiau vien tik pagrindinis kraudavo ilgiau už kitus, o dabar užsikrauna akimirksniu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man patinka, kai kas nors gauna įspėjimą praneša Moderatorems kuris vartotojas gavo 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš tai buvo vaikiška, dabar vaikiškiau. :god:  Savaite nesilankiau forume, akivaizdžiai pranešimų mažėja. Čia gal tik man atrodo.

 

Kaip ten bebūtų užskaitau atnaujinima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš tai buvo vaikiška, dabar vaikiškiau. :god:  Savaite nesilankiau forume, akivaizdžiai pranešimų mažėja. Čia gal tik man atrodo.

 

Kaip ten bebūtų užskaitau atnaujinima.

 

vaikiška to vaikiškiau.. ir ka man su tuo pasakymu daryt?  :yao:  Būk geras konkrečiau papasakok kas tau asmeniškai nepatiko ir ką keistum.

 

P.S. aktyvumas po atnaujinimo kitą dieną šoko dvigubai ir laikosi kol kas 1,5 karto didesnis nei iki šiol. Forumo aktyvumu skųstis tikrai negaliu. :spit:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.