Giedrius22

3DS ar PSV

3DS XL AR PSV  

53 nariai prabalsavo

  1. 1. 3DS XL AR PSV

    • 3DS XL
      14
    • PSVITA
      39


Rekomenduojami pranešimai

 

Turiu abi,bet zymiai daugiau naudoju Vita,nes ant jos yra daugiau mano sirdziai artimesniu zaidimu pvz.Uncharted,Ninja Gaiden,Mortal Kombat...Aisku Nintendo turi RE,Castlevania,Mario bet atmetus kelias isimtis tai daugiau retro zaideju konsole (tas aisku nera blogai ir tai tik mano nuomone).Mano atveju buvo taip,kad isigijau 3DS,zaidziau,dziaugiausi ir viskas buvo ok,o tada isigijau VITA ir 3DS prarado 90% mano demesio  :( bet tai vistiek yra gera konsole ir su ja skirtis tikrai neplanuoju  :)

Zodziu siulyciau isigyti pirmiausia Vita,o 3DS isigyti veliau.

P.S.Nezinau kiek tau tai aktualu,bet Vita dar gali naudoti kaip itin kokybiska plansetini kompiuteriuka:narsykle,navigacija,skype,youtube   :grt:

 

Tai va nusprendziau taip pirksiu dabar viena is siu dveju konsoliu o veliau kita nusipirksiu.

Viena ypatinga unikaliais zaidimais o kita pasizymi gera grafika.

Redagavo Giedrius22

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 
 

Tai va nusprendziau taip pirksiu dabar viena is siu dveju konsoliu o veliau kita nusipirksiu.

Viena ypatinga unikaliais zaidimais o kita pasizymi gera grafika.

 

 

Puiku, kad galėjom padėti. Nes, kad ir kuria imtum svarbiausia jog gerus žaidimus galėsi išbandyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien del Resident Evil: Revelations buciau pirkes 3DS, bet dabar kai portino i kitas platformas tai nera prasmes. Jei jau klausi nuomones tai patarciau Vita, sviesesne ateitis ir geru aidimu nusimatys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vien del Resident Evil: Revelations buciau pirkes 3DS, bet dabar kai portino i kitas platformas tai nera prasmes. Jei jau klausi nuomones tai patarciau Vita, sviesesne ateitis ir geru aidimu nusimatys.

Logiškai mąstant 3ds turi šviesesne ateityje dėl didesniu pardavimų, kas ją daro patrauklesne kūrėjams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na is tikro del tos ateities,tai manau abi konsoles turi sviesia ateiti :) Pas Vita dar priesaky GT,God Of War,Motorstormai,Nba,WWE zaidimu serijos...aisku 3ds irgi vietoje nestoves,kiekvienoje konsoleje tikrai atrasi kas tau "lips"  :halone:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš pats planuoju rinktis tarp šių dviejų konsolių, bet jau daugmaž sustojau ties 3DS XL. Kodėl? Todėl, kad ant PSV žaidimai +- panašūs į PC, PS3 ir t.t. Ir šiaip PSV jau esu bandęs ir paturėjęs ne vieną mėnesį, o 3DS norėčiau vien dėl tų retro žaidimų. Niekada nebandęs Zelda serijos, norėčiau prisiminti Mario laikus ir panašiai. Na nežinau abi konsolės yra vertos dėmesio, kaip bebūtų. Čia, kaip ir kažkas jau minėjo - rinkis pagal tai, kokius žaidimus ruošiesi žaisti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu megsti jrpg ir platformerius - tik 3ds, jeigu megsti lenktynes, mustynes, fps vita.
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plius, jeigu mėgsti Indie žaidimus - PS Vita. Aš išvis neįsivaizduoju kaip galėčiau užmigt be Vitos, visada ar tai žaidimas ar Youtube, bet prieš miegą pamaigau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na del youtube ir pan. dalyku tai dauguma turi tabletus ar telefonus su ne ka mazesniais ekranais.

man paciam kaip jrpg fanui tai 3ds geris. vis galvoju, kad reiktu kada vita isigyt, bet neprisiruosiu. truksta mano stiliaus zaidimu. Gravity rush vienintelis kury tikrai labai noriu pazaist. viskam kitam turiu ps3 ir pc. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš PS Vita naudoju kai kur nors keliauju (ir tuo metu ne aš vairuotoju) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kai kas idomiai motyvuoja kodel jiems nereikia vitos. Sakot ant didziuju konsoliu yra tokio pat tipo zaidimai? Bet gi kazkas visiskai praleidzia esmine PORTABLE consoles zodziu junginio dali... Na kaip bebutu, niekas nenuneigs fakto kad 3ds turi gerokai didesne zaidimu biblioteka, o vita yra techniskai modernesne ir gerokai geresne grafika turinti konsole, bet kadangi kaip sakoma zaidi ne "su grafika" 3ds atrodo geresnis pasirinkimas (man asmeniskai), nebent del skonio niuansu ant vitos yra kruva patinkanciu zaidimu, o ant 3ds beveik ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, kai kas idomiai motyvuoja kodel jiems nereikia vitos. Sakot ant didziuju konsoliu yra tokio pat tipo zaidimai? Bet gi kazkas visiskai praleidzia esmine PORTABLE consoles zodziu junginio dali... Na kaip bebutu, niekas nenuneigs fakto kad 3ds turi gerokai didesne zaidimu biblioteka, o vita yra techniskai modernesne ir gerokai geresne grafika turinti konsole, bet kadangi kaip sakoma zaidi ne "su grafika" 3ds atrodo geresnis pasirinkimas (man asmeniskai), nebent del skonio niuansu ant vitos yra kruva patinkanciu zaidimu, o ant 3ds beveik ne.

 

Tu bent skaitei kas buvo parašyta šioje temoje, nes atrodo, kad net akies neužmetei. Juk niekas nesiūlėm nepirkti vitos, kaip tik jis abi konsoles nori pirkti, tik viena anksčiau, o kita vėliau. Beto pats "suvėliai" ant vitos sakydamas jog jinai tik grafiškai geresnė, yra ir kitu didesniu pliusų, tai galėjai juos paminėti, bet kaip matau tingėjai, geriau kokia nesamone kuri nevertinga papezėti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.