Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Lažybos

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Soujiro
Mano pranešimai  

Soujiro
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS Vita
  • PSN vardas:SoujiroUK

Yra statančių ir viska pralošančių ? :trl:

Po poros metų pertraukos ant juokų užmečiau pora lituku, gal netyčia praeis.

Statymas.jpg

SoujiroUK.png

Mantinijo
Mano pranešimai  

Mantinijo

Sano

•  V.I.P.
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita
  • PSN vardas:Mantinijo

Vis norėdavau pradėti, bet vis susilaikiau. Dalyvauju sporto totaluose, jeigu kam nors tai ką sako. Patenkinti azartui. :)

O taviškis statymas keblus. Visko pasitaiko tame futbole, o dar tiek daug spėjama.

Šį pranešimą redagavo Mantinijo: 2014-01-11, 19:45

Nuotrauka

darjushas
Mano pranešimai  

darjushas
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360
  • XBL vardas:Darelio

Nepaeis, per didelė rizika ir abejotini pick'ai.

Exitt
Mano pranešimai  

Exitt

Deivydas

• Nariai
  • Turi:PS2, PSP, XBOX 360

Geras statymas :D

PSP/PS2

Xbox 360 slim + RGH

Sony z2

intenso33
Mano pranešimai  

intenso33
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:intenso33

4 laimejo, nebedaug liko :D

• Amunicija tai mėgsta

intenso33.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Taip. As irgi vienas is statanciuju. Siaip smukau statymuose. Sumas pralostas pasilieku savo zinojimui.

Uz futbola stengiuosi reciau statyti. Taip jau yra, kad lyderiai pralaimi ir ant vieno ar keliu vistiek susimausi. Aisku galima pasirinkti 3, ir statyti didele suma, bet cia jau pagal zmogaus pasirinkima.

Siaip pries du metus pradejau karjera. Labiausiai sekasi ant Teniso. Kas jame gerai, kad nera lygiujiu. Pries tuos du metus drasiai staciau net visa 1000lt uz zmogu. Per 4 dienas 1000lt pliuso. Dabar jau tokiu "bajeriu" nebedarau. Kazkaip patikimumas dingo zaidejais.

Siulau vistiek imti lyderius. Ant ju labiau gali pasisekti negu, kaip tavo atveju, statyti uz visa Anglijos lyga. Pvz., Barca, Real, B.Munchen, PSG ir t.t. Sekmes. Siaip gera tema. Galima butu pasidalinti laimejimais. :thumbsup4:

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2014-01-12, 04:22

6eb0a0ee6f33.gif

Reikia pagalbos? Rašyk PM

intenso33
Mano pranešimai  

intenso33
  • Nariai

soujiro, gaila kad Real Betis gryba uzpjove

Šį pranešimą redagavo intenso33: 2014-01-12, 19:34

intenso33.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Atrodo uzkalbejau sau danti apie tenisa, o cia ir sios dienos laimejimas. Australia open. 18 zaideju kombinacija.

77f5f1ebe841.png

• Mantinijo ir Emilis09 tai mėgsta

6eb0a0ee6f33.gif

eimis1998
Mano pranešimai  

eimis1998
  • Nariai
  • PSN vardas:eima1998
  • Steam ID:eima1998

Tai tu laimejai 3k LT? ar as cia kazka maisau? :D

Atrodo uzkalbejau sau danti apie tenisa, o cia ir sios dienos laimejimas. Australia open. 18 zaideju kombinacija.

77f5f1ebe841.png

• Magnitas tai mėgsta
Nuotrauka

Soujiro
Mano pranešimai  

Soujiro
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS Vita
  • PSN vardas:SoujiroUK

soujiro, gaila kad Real Betis gryba uzpjove

Milan didesni, pirmaudami 2-0, pralošė 3-4 :) Bent jau maloniau pralošti 8/10 nei 9/10 :) Dar Arsenal šiandien liko. Savaitgalį užmesiu dar pora lituku ant dešimt varžybų.

Taip jis laimėjo. Bet kiek supratau jis bendram rezultate minuse sėdi. Magnitas tave perduoda mokesčių inspekcijai?

SoujiroUK.png

intenso33
Mano pranešimai  

intenso33
  • Nariai

anksciau buvo virs 1500lt jeigu laimi tai 15% valstybe paima ar kiek ten? kaip db? tas pats? senai bestaciau, kazkada isgere su draugu nuejom uz sunis is lempos pastatem 50lt ir pasiemem ~200lt, tai nuvarem toliau sust :D reiks kada i topsport uzsukt ir man uz fule pastatyt :)

intenso33.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Taip. 3K laimejau uz statyta 50lt suma. :)

Taip jis laimėjo. Bet kiek supratau jis bendram rezultate minuse sėdi. Magnitas tave perduoda mokesčių inspekcijai?

Taip. Bendrame rezultate as dar minuse esu. Bet.. Su tokiom sumom jau galima butu kapstytis i virsu. Ne pasigirti norejau. Tik tiek, kad laimeti imanoma. Aisku cia ir sekmes reikalas. Buvo bent 2 ar 4 kurie galejo pavesti.

Su mokesciu inspekcija reikalu dar kaip ir neturejau. Statau TonyBet, tai ten dar ir FNTT pranesa jeigu suma laimeta virsija 3500lt.

6eb0a0ee6f33.gif

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Nors futbolas ir ne mano kabliukas, reikia dometis rimtai ir kitomis komandomis, kad nestatyti TIK uz lyderius, nes kazkuris is ju daznai paveda, bet si karta pasiseke.

Istikruju geras jausmas, bet ateina ir toks.. Pyktis ant saves, kad pastatai tiek mazai kai laimi. :) (Statyta suma 2lt - Kofas - Laimejimas)

Spoiler'is

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2014-03-18, 15:58

6eb0a0ee6f33.gif

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai

Roland Garosas sita sezona man nelabai buvo palankus. Istikro viskas jame susimaise kazkaip. Pralaimejo Williams, Wawrinka, Nishikoris, Radwanska ir taip be galo. Zodziu del panasiu veikeju ir nepavyko uzsidirbti normaliau. Nors gal reikejo prisitaikyti prie situacijos, sudaryti 2.00 koeficienta ir statyti po simta.. Kad ir kaip ten butu. Bent i pliusa.

P.S. Sito statymo koeficientas buvo 95. Bet del vieno nesuzaisto maco numuse iki 72. Ziauriai daug. Cia aisku Lietuviu strategija. Pvz., Anglijos, nezinau ar visuose lazybuose bendrovese, uz nesuzaista maca atiduoda pinigus. Lietuvoje zmogu minusuoja. Zodziu Lietuva.

Spoiler'is

@Moo , as sapnavau ar ir tu turejai pradeti statyti uz tenisa? Ar ta taktika pavede? :D

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2014-05-31, 16:32

6eb0a0ee6f33.gif

Moo
Mano pranešimai  

Moo

Supreme

• Nariai

Statau as tik per finalus visokius, beto su 5 setais nelabai lengvai statyt ta taktika kuria as megstu. Kada buna 1000 turnyras tada lengviau.

iPhone 5s Gold 32GB | MBP 13" i7 2.7GHz 8GB ram, 256GB Samsung 840 Pro SSD |  Think different

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods