Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Let's Play / Youtube / Broadcast / Live / Stream Dėkite savo gameplay čia

* * * * * 1 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  STRiKE TEAM

Taigi labai daugėja PLM forume kurie vis deda savo filmuotus gameplay

Taigi prašyčiau dėti čia, kurie labai dažnai daro savo gameplay, nes tokie labai jau teršia Blog'us

Man tas nelabai patinka ,ipač kai deda senus žaidimus, tokius kaip COD,BF ir kita) gameplay arba per keletą dienų sukuria po 3 blog'us kuriems būna beveik neįdomus)

Aišku aš neturiu prieš retro žaidimus, bet tokius žaidimus rečiau kelia į Blog'us negu tokius kaip COD ar BF ir t.t.

Būna ir geru gameplay COD ar BF ar kita, bet dedant į Blog'us savo gameplay reiktu pagalvoti ar isai tikrai patiks mums

Tai va geriau tokius gameplay įdomius ar neįdomius ar simple dedame čia 

Didelis dėkui tymbarkFM už idėja  :idea:  

Gameplay prasideda nuo 3 minutės 

Čia kaip pavyzdys

Šį pranešimą redagavo narkata: 2014-01-19, 07:04

• tomashex, Litauer, Oligarchas ir dar 3 kt. tai mėgsta

Imugas
Mano pranešimai  

Imugas
  • Naujokai
  • Turi:XBOX 360

Puiku kad sukūriai tokę temą, nes blogus teršti ir pačiam nelabai patinka...

• intenso33 ir SWIZZ tai mėgsta

cookeris
Mano pranešimai  

cookeris
  • Nariai
  • Turi:PS2, DS

Nepalaikyčiau aš COD ir panašių RETRO žaidimais :DD nebent pačias pirmas dalis. Nu bet ok, letsplėjus čia spaminsiu :D

O čia su draugu pliekiam HL1 online, va kur retro :D Iškart įspėju, kad su draugu daug pezam, nu bet ai, svarbu man, kad smagu buvo :D.

• narkata tai mėgsta

SWIZZ
Mano pranešimai  

SWIZZ

#DOPE

• Nariai
  • Steam ID:Balcitom

Nepalaikyčiau aš COD ir panašių RETRO žaidimais :DD nebent pačias pirmas dalis. Nu bet ok, letsplėjus čia spaminsiu :D

Ne į temą
narkata ir niekur nesakė, kad COD yra RETRO. :)

Tomas Balčiūnas - deviantArt gallery
Apple - Photoshop - Illustrator - After Effects - Dreamweaver - Steam

cookeris
Mano pranešimai  

cookeris
  • Nariai

nu bet pasakė kad seni žaidimai, tai kažkaip ir susirodė dėl  retro. :)

narkata
Mano pranešimai  

narkata

Išėjau n*

•  STRiKE TEAM

sena žaidimą aš jau vadinu ji po dviejų ar net po mėnesio po jo išleidimo :)

Retro tai jau retro žaidimai tokie kaip Doom, Duke Nuke, Blood ir t.t.

Šiaip aš nedraudžiu jums dėti savo gameplay į blog'us

Kad įmesi ten viena kita tai dar nieko, bet kaip pirmam poste rašiau , jei sugeba per trys dienas 3 blogus sukurti ir dar visiškai neįdomus būna, tai jau geriau čia kelia 

nutomg
Mano pranešimai  

nutomg
  • Naujokai

Sveiki.Nerandu streaminimo temos, tad papostinsiu cia, dabar transliuoju half-life angliskai, kas norit uzsukit http://twitch.tv/lumbygeneralstore

Šį pranešimą redagavo nutomg: 2014-01-19, 19:19

cookeris
Mano pranešimai  

cookeris
  • Nariai

Nu jau supratau, Narkata, turėsiu omenyje ;).

• narkata tai mėgsta

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

sena žaidimą aš jau vadinu ji po dviejų ar net po mėnesio po jo išleidimo :)

Retro tai jau retro žaidimai tokie kaip Doom, Duke Nuke, Blood ir t.t.

Šiaip aš nedraudžiu jums dėti savo gameplay į blog'us

Kad įmesi ten viena kita tai dar nieko, bet kaip pirmam poste rašiau , jei sugeba per trys dienas 3 blogus sukurti ir dar visiškai neįdomus būna, tai jau geriau čia kelia 

kitaip tariant Cooker'i, tu nedažnai dedi let's play ir t.t. filmukus, manau ir Narkata pritars kad gali mest savo į blogus. Vistiek ne daugiau 3 blogų per mėnesį išspaudi :D  :grt:

• narkata, cookeris ir rushbeat0r tai mėgsta

cookeris
Mano pranešimai  

cookeris
  • Nariai

nu okiuką :D

• narkata ir tomashex tai mėgsta

Imugas
Mano pranešimai  

Imugas
  • Naujokai

Mykola
Mano pranešimai  

Mykola
  • Nariai

Nepyk bet nekabliuoja tavo lets play, bežiūrint jį norisi įsijungti kokį normalų ac letsplay arba išjungti garsą, 3 minutes prisiverčiau pažiūrėti ir toliau nebeištvėriau. Nervina komentavimas ir tai kad murmi visokias nesąmones kurios visiškai nejuokingos, nėra jokio savito humoro ar kažko kas sudomintu ( tiesiog žaidžia bičas ir murma betką kas šauna į galvą ). Na bet čia tik mano nuomonė.

• Luigi, PixelPlayer ir rushbeat0r tai mėgsta

w8xmbYG.gif?1

Imugas
Mano pranešimai  

Imugas
  • Naujokai

Nepyk bet nekabliuoja tavo lets play, bežiūrint jį norisi įsijungti kokį normalų ac letsplay arba išjungti garsą, 3 minutes prisiverčiau pažiūrėti ir toliau nebeištvėriau. Nervina komentavimas ir tai kad murmi visokias nesąmones kurios visiškai nejuokingos, nėra jokio savito humoro ar kažko kas sudomintu ( tiesiog žaidžia bičas ir murma betką kas šauna į galvą ). Na bet čia tik mano nuomonė.

Už tiesą niekas nepyksta. Dėkui už argumentuotą nuomonę ir ateityje stengiuosi ištaisyti kas yra blogai :)

• lileikiss tai mėgsta

tomashex
Mano pranešimai  

tomashex
  • Nariai

Už tiesą niekas nepyksta. Dėkui už argumentuotą nuomonę ir ateityje stengiuosi ištaisyti kas yra blogai :)

aš 2 minutes ištvėriau tavo lets play. Tikrai kitą kartą suplanuok ką kalbėsi,kaip kalbėsi. Nes atrodo kad tau neįdomu jį žaisti, ir tas murmėjimas,bandymas maivytis nekaip atrodo. Pvz:  :D "assasins kryd lib....  liber.... ai nu ir xjnia... " keistai taip

TukkaSi
Mano pranešimai  

TukkaSi
  • Nariai

Ten jo gameplay ir turi taip lagint? :D

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods