narkata

Let's Play / Youtube / Broadcast / Live / Stream

Rekomenduojami pranešimai

aš 2 minutes ištvėriau tavo lets play. Tikrai kitą kartą suplanuok ką kalbėsi,kaip kalbėsi. Nes atrodo kad tau neįdomu jį žaisti, ir tas murmėjimas,bandymas maivytis nekaip atrodo. Pvz:   :D "assasins kryd lib....  liber.... ai nu ir xjnia... " keistai taip

Na šis žaidimas bent kolkas tikrai manes perdaug nekabina, galbūt vėliau siutacija pasitaisis. Dėl murmėjimo žinau šitą problėmėlę, pradžioje kažkaip pasistengiu aiškiau kalbėti, o vėliau įsijaučiu į žaidimą ir kažkaip užmiršti kad murmu sau panosiai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Game geras,bet jau Ale tą intro. Pamačiau tai išjungiau. Prie ko čia tas cod...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia mano nick pristatymas......


Game geras,bet jau Ale tą intro. Pamačiau tai išjungiau. Prie ko čia tas cod...

 

genijus esi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia mano nick pristatymas......

 

 

genijus esi

Žinok supratau kad nick. Pristatymas, paprastai žaidimo picture. Dedasi kai žaidi tą game o ant nicko pristatymo juokingai atrodo kaip dešimtmečio vaiko picture kokį originalų bent jau susikurtum

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, Tautiečiai. Nusprendžiau pradėti kurti PS3 gameplay commentary videos.  Jau yra 4-ios GTA5 serijos. Dalinuosi savo online video montažu , o jumis kviečiu prenumeruoti mano kanalą ir žiūrėti kitus video :)
Mano kanalas: 
https://www.youtube.com/user/TheLTRepublic
 
[url]https://www.youtube.com/watch?v=JLhzAlCi7_M[/url]

Redagavo karoplis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki vakar filmavau wolfenstein 1 misijos gameplay, bandžiau pirmą lygį įveikti kuo greičiau, truputi failu bus bet pažiūrėkit :)

 

 

nepagailėkiti sub :D

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Hitman Absolution. Ivykdžiau pirmą šio žaidimo misiją, tikiuosi ji jums patiks. Ateityje planuoju kurti vis daugiau, ir skirtingų žaidimų video. Kadangi dėl jūsų stengiuosi ir per dieną padariau 2 video, dėl manęs irgi pasistenkite ir pagebėkite, paspausdami SUBSRIBE LIKE ir komentuodami bei dalindamėsi mano video. Šiam kartui tiek, susitiksime rytoj naujam GTA5 epizode. Iki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.