Impaler

Naujiena: Išsami Steam informacija profiliuose

Rekomenduojami pranešimai

Nauja diena - naujas atnaujinimas. :)

 

Šį kartą for the benefit of Steam users.

 

Nuo šiol visi kas bus užpildę savo Steam ID laukelį savo Nustatymuose rodys savo profiliuose kokius turi Steam žaidimus, Steam avatarą ir kitą su Steam susijusią informaciją.

 

Pavyzdys mano profilio:

 

brtu.png

 

Dar žinokite, kad šis atnaujinimas nėra iškaro aktyvuotas visiems profiliams. Per keletą dienų turėtų būti nuskanuoti visi nariai, todėl negalvokite, kad kažkas yra negerai, jeigu Jūs esate užpildę Steam ID, tačiau profilyje jokios informacijos nematote. Tokiu atveju kreipkitės po kokios savaitės, jeigu informacija taip ir neatsirastų.

 

Kaip užpildyti savo Steam laukelį?

  • Steam vardas: pvz. ' TheImpalerion '
  • 17 skaitmenų Steam ID: pvz. 76561197964468370
  • Senasis Steam ID: pvz. STEAM_0:0:2101321

Jeigu rašote vardą, tai nusistatykite vardą čia. Tai gali turėti įtakos teisingam veikimui.

 

ib15.png

 

Jei matote kokių klaidų ar neatitikimų parašykite šioje temoje. Žiūrėsim.

 

post-2-0-16653800-1390389563_thumb.png

post-2-0-24915600-1390389567_thumb.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jau tikrai,kad kaip diena-taip naujiena :D Dziugu stebet tobulejancia ir grazejancia Playmanija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neblogai. Galima bus pažiūrėti ką žmonės turi steam ir gal sumesti bendrai online kokius žaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas tiesa, KypuTeTpaBy, pastebėjo dar po kalėdų, kad jau buvo toks modas, tačiau jis nebuvo iki galo suderintas ir atnaujintas, nekalbant apie tai, kad viešai pristatyta nebuvo. O dabar viskas, kiek buvau numatęs, padaryta. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, aš irgi seniau jau pastebėjau. Bet labai šauniai čia sugalvota! :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten kur nustatymuose yra steam id nicka irasai ir tipo viskas turetu buti nes man neveikia :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten kur nustatymuose yra steam id nicka irasai ir tipo viskas turetu buti nes man neveikia :D

Sistema užstrigusi. Jei neklystu kažkur Impaler rašė, kad sutvarkys artimiausiu metu Steam profilio atvaizdavimą. Nes dabar ir pas mane neatsinaujina normaliai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Impaler rašo:

Artimiausiuose planuose yra sutvarkyti naujai dizaino mobiliąją versiją, sutvarkyti Steam žaidimus profiliuose ir kitas smulkmenas.

 

Šaltinis: http://www.playmanija.lt/forumas/t43846/playmanijalt-9-asis-gimtadienis-sveikinu-visus/

Redagavo SWIZZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Radęs laiko iš esmės atnaujinau Steam profilio laukelį.

 

Dabar asmeniškai jau mano visus žaidimus tikrai rodo, ir paskutinius žaistus žaidimus.

 

Galit pasitikrinti savo Steam profilį nuėję į savo vartotojo profiį ir paspausti ant Nustatymai ir Atnaujinti (jeigu sistema pati dar neatnaujino Jūsų profilio).

 

post-2-0-87110600-1452849316_thumb.jpg

 

Taip pat jeigu informacijos PLM sistema "neištraukia" iš Steam serverių, tai įsitikinkite ar savo profilio nesate padarę privataus ir pan.

 

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jega, stiprus atnaujinimas :) Good job! Idomu ar visi 399 steam zaidimai profilyje rodomi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik kad ne pagal ABC rodo žaidimus o išmėtyta belekaip 


O šiaip jo puiku kad sutvarkei , beveik vos 2 metai buvo problema su atnaujinimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.