Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kingdom Come: Deliverance PC / Mac / Linux

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

DeLinkas
Mano pranešimai  

DeLinkas
  •  V.I.P.
  • Turi:PS4, XBOX, GBA
  • PSN vardas:justaspt
  • Steam ID:delinklt

Verta šitą imt ant paprasto ps4?

Manau, kad ne. Dar jam reikia laiko, nes pazejus gameplay, tai totali katastrofa ir manau ant paprasto ps4 ne kazka atrodys. Ir mano akimis jis nevertas tokiu pinigu. As pats asmeniskai palauksiu, kai ateiti sutvarkys pilnai ir numes kaina.

• Augas1 tai mėgsta

justaspt.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

Verta šitą imt ant paprasto ps4?

jei gameplay is video patiko tai verta. as buciau emes ant ps4.

nemaciau niekur jokiu bugu ar katastrofu kaip kazkas. jau n ir na valandu pralosta. PS4 paprasto 900p reza bet nieko ten baisaus nera. as ant low esu loses ant pc tai nebuvo man baisu ant low. kaip tik buvo grazu. palyginus tikrai grazus zaidimas.

Bet jei nepatinka gameplay ir daug vaiksciot bei jodinet arkliu tai geriau isvis neimt sito zaidimo lost nei dabar nei veliau. nes nepatiks niekada. jei neskaitysi ir neklausysi dialogu o tik skipinsi viska tai geriau sito zaidimo niekad neimt nes niekad nelips. nes jis toks jau yra. tikrai ne popsas. kad iveikt veliau 4,5 priesu stovyklas reikia daug ir daug laiko praleist treniruotese. nes kitaip gausi malku ir mirsi daznai. vienu zodziu zaidimas tiem kam patinka tokie dalykai. ne witcherio fanam ir ne skyrim net sakyciau. daug letu dalyku, daug keliaut. jodinet. daug mastyt. daug galvot kur pamiegot daug mokintis kaip kardu kovot ar kaip lanku saudyt. cia ne keliu knopkiu maigymas . 

Šį pranešimą redagavo scalman: Vakar, 20:43

• Augas1 tai mėgsta

Asus X550 LN
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

Augas1
Mano pranešimai  

Augas1
  • Naujokai
  • Turi:PS4

Suprantama, matyt teks palaukt kol atpigs. Iš video įspūdingai atrodo visi tie miškai, slėniai, upės, primena Witcher 3 , va ten miškas į mišką panašus :D

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

jo labai grazios aplinkos. kaimukai visi tie su namais i kuriuos gali ieit apziuret , pavalgyt is puodo ar kazka paciam issikept ar pasigamint koki virala. man labiausia patinka kovos , tokios geros, tokios realistiskos. su kardu pries karda ir skyda nelabai ka padarysi jei priesas visada ginsis ta skyda atstates , o su lanku is atstumo padarysi jei spesi lanka itempt kol iki taves priesas prileks su kardu, velgi gausi greiciausia is kardo , vaizdas nuplauks i sona , matymas prades metytis i sonus, kol atsigausi, atsitrauksi ir vel meginsi itempt lanka ir tiketinai pataikyt si karta. pataikes gauni kazkiek laiko kol priesas atsigauna bet tada jis tave vel puola su kardu, tai vel tempti lanka ir sauni . o jei priesu 2,3 kai reikia isvalyt banditu stovyklavietes kur vienas ar du su lankais o kiti su kardais. jega zodziu. siaip AI man patinka kaip elgias. gali begt nuo taves jei supras kad neiveiks taves. siaip ir NPC megsta begiot jei tu kazka padarai negero ar megini pvz pickpocketint is kiseniu. Nieko to nera nei jokiam Witcheri nei niekur kitur is tikro. cia pirmas toks zaidimas su tokia kovu sistema ir su tokiais stebetinai gyvais NPC ir priesais nedurnais.

aisku kovos nera tobulos ir gal kazkiek per sunkios todel as rinkausi labiau su lanku kovoti kai galiu ir tik jau reikalui esant kardu mostelt is arti ar kumsciais. as visur megstu lankus, idomiausi man ginklai zaidimuose , ar imt Skyrim ar tomb raideri , last of us.

misijos irgi jauciasi kad daryta kad butu idomiau ir linksmiau kartais. vienam queste tu padedi senai paleistuvei susigrazint jos pinigus pirma po to salika, tai salika turi tokia moteriske nekalta, nu kam tau dabar is jos atiminet tas salika kazkoki, pameginau pavogt tai pradejo po laukus lakstyt nuo manes ir saukt, tai ka darysi , su arkliu prisivijau ir jodamas is lanko i nugara...neklata moteris nieko blogo niekam nedare...tikrai blogas jausmas buvo po to  :poker:  bet ka jau darysi tokios misijos kai kurios. ten veliau su ja dar idomiau buvo isvis... zodziu gerai prigalvota ten visokiu questu kuriuos duoda paprasti NPC

dar kai ka nors praso pavogt pvz is zmogaus tiesiogiai kai jis ta daikta turi kisenese. o atlikt pickpocketing is tikro yra labai sunku zaidime. yra paprastesnis budas tai padaryt neskausmingai ir niekas ant taves nieko blgoo negalvos. nusivilioji ta zmogu kur nors kur niekas nemato. tada priselines kad ji nematytu nugesinis tyliai, tada pavogi is kiseniu ka reikia.  is veliau kai jis atsikels nesupras kas ivyko ir nieko blogo ant taves negalvos. sita buda radau bandymo metodu cia labiau tinka visokiem kaimo NPC kurie vaiksto kur nors vieni. 

Šį pranešimą redagavo scalman: Šiandien, 11:40

• Tronox tai mėgsta

Asus X550 LN
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

17 Farming Simulator Mods  •   Fs 17 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 17 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods