tadasas99

dlink dir 615 login

Rekomenduojami pranešimai

 sveiki, nusipirkau nauja routeri, mano internetas priristas prie mac, taigi reiketu ji pakeisti routeryje, bet problema, niekaip negaliu prisijungti prie routerio meniu, praso login vardo ir slaptazodzio, manuale raso abu admin, goole sako kad vardas admin o slaptazodis tuscias bet niekas netinka, bandziau reset mygtuka vistiek nieko.

 keli kabliukai kuriuos itariu tai kad routeris pirktas is interneto tiekejo todel galbut keisti nustatymai ir slaptazodis, todel bandziau reset.

 seip ant ipakavimo modeli raso "dlink dir615" bet google toki modeli randa visai kitoki nei maniskis, galbut tai man ir pakisa koja ieskantis per google.

 mano sitas: http://www.dlink.ru/lt/products/2/1865_i.html

 

 jei kas pagelbetu buciau lb dekingas.

 

 p.s. zn kad galiu skambinti prasyti pakeisti mano mac, bet cia paskutinis varijantas butu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galbūt išties jis jau buvo konfigūruotas ir pakeistas pass jei defaultinis netinka. Kaip resetinai? Galbūt nepakankamai ilgai palaikei mygtuką. Dėl visa ko palaikyk reset minutę laiko esant įjungtam routeriui. Jei nesuveiks mėgink tiek pat palaikyt išjungęs iš rozetės. Turėtų resetintis visviena jis jei nesugedęs.. O šiaip jo, nieko stebuklingo nemeta gūglas ir man apie šį routerį. Dlink visada arba admin/admin, arba admin/blank. pabandyk dar blank/admin dėl juoko..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del juoko bandziau vsus dlink pass is cia http://www.bestpartner.pl/index.php?d=listahasel tik yra (brak) isvertus i lt "trukumas" kaip suprantu sarasas irgi ne pilnas

 

 reset laikau iki kol uzsidega visos lempikes, tuomet speju kad resetinasi, nors googlej skaiciau kad 615 resetindamasis lemputes spalvas pakeicia (lygtai raudonai dega), bet kadangi ne visi 615 vienodi tai i lempikiu spalvas daug demesio nekreipiau, nors pameginsiu ilgiau palaikyt.

 p.s. o neturetu jungiant laida is mano dabartinio routerio lan jungties i naujojo internet lizda laida veikti internetas naujajame? juk senasis routeris mac neblokuoja, bet taip pajungus neveikia...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, neturėtų taip veikti. Tačiau turėtų veikti jei jungsi į vieną iš lan portų. Tuomet bent žinosi ar jis veikia kaip switchas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal kas gali pakoncultuot kaip elgtis su "xhyrda"   :help: man ji net ir senojo pass sunkiai suranda, t.y. suranda bet salia jo dar kruva nesamoniu, o su naujuoju dar jei ir username laeidziu ieskoti tai gana ilga sara ismeta, o bandymu keliu manau nepavyks, kodero po 3-5 bandymu vistiek turetu blokuoti vartotoja

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 krc iveikiau ta login, bet kita bajeri radau, irasytas interneto tiekejo custom softas, palikta tik "online update" funkcija, aisku ir iesko tik custom update kurio man nereikia, tai klausimas, ar yra man galimybe isirasyti orginalu d-link softa?


p.s. ieskodamas siokios tokios info apie routeriu softus radau toki dalyka kaip cfw, pvz DD-WRT, gal kas turi isirase, gal gali pakomentuoti plius ir minus, ar verta ji rasytis?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 niekas nenori cia su manimi bendrauti, tai savo beda issisprendziau pats :hi:

 

 pasidalinsiu info kaip tai daroma gal kam pades:

 

 jei nezinote dir-615 login password tada jums pagelbes master resset, nemaisykit su default resset, master resset sitiems routeriams daromas prisijungus lan kabeliu, tinklo plokstei suvedus manual ip, ip 192.168.0.2 netmask 255.255.255.0, kai routeris pilnai pasikroves spaudziame resset mygtuka, ji laikydami isjungiame routeri ir neatleide resset mygtuko vel ijungiame, master resset padarytas, wlan lempute nebeuzsidegs, siuo lan susijungs su routeriu iskarto kaip tik routeris ijungiamas (nereikia laukti kol uzsikraus routeris) narsykles lange vietoj adreso rasot 192.168.0.1 enter ir iskarto ismeta lentele su new name ir new password. suvedus spaudziate click'n'connect ir susikonfiguruojate routeri.

 

  biski ne i tema, bet radau idomu dalyka, nzn gal kam bus idomu, minejau cfw routeriui, pasirodo cfw turi gana idomia ir naudinga funkcija, wlan signalo atspindejima, t.y. jei pvz norite kieme tureti wlan o nuo kambario nepaima signalo, statot antra routeri kazkur "pusiaukelej" antrasis routeris pagauna pirmojo signala ir siuncia toliau, taip pvz kieme pirmojo routerio signalo nepagaunate bet pagaunate antrojo signala kuris tiesiog perduoda pirmojo signala taip turite platesne savo wlan zona, krc kam bus idomu http://dd-wrt.com/site/index  spaudziat router database ivedat savo antrojo modeli ir paziurite ar jam yra cfw, seip sitam reikalui zmones naudoja senus besimetancius routerius, naujiems ir cfw dar nerasit

 seip cfw ir daugiau funkciju turi, gaila as negalejau isbandyti nes maniskiam dar dir-615 R1 cfw dar nera

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.