Simokas

kAS GERIAU APPLE AIR AR SAMSUNG KOKIA PLANCETĖ

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki noriu plancetes bet nezinau kas geriau apple air ar kas nors is  samsung gaminiuuu!!!

padekit issirinkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skirtingi dalykai ziurint kokio nori dydzio ir su kokia OS. Reza skirtinga , o siaio ne vien samsung gamina plansetes. 7' rinkoj tikrai ne samsung rinktis reiktu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas ta retina siais laikais ipad mini 326 pxls/ inch , kad ir naujo nexus 7 323 pxls/inch turi uz beveik 2x mazesne kaina.

Kas ta retina siais laikais ipad mini 326 pxls/ inch , kad ir naujo nexus 7 323 pxls/inch turi uz beveik 2x mazesne kaina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as esu uz android beabejo, bet tablet factories 7inch+dideli bazel(kampai) man neitiko, o to labiau iOS appsu pasirininkimas daug didesnis... :) Ir 7.9 inch yra pats centras tabletui, bent jau man :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neabejoju kad galedamas rinktis uz dyka imciau gal irgi ta nors gal geriau koki 10' ir masinoj filmus ziuret jau padoru butu . App tikrai netruksta ne pas viena.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as esu uz android beabejo, bet tablet factories 7inch+dideli bazel(kampai) man neitiko, o to labiau iOS appsu pasirininkimas daug didesnis... Ir 7.9 inch yra pats centras tabletui, bent jau man

Programėlių pasirinkimas didžiulis klausimas. Nes visi kuria android ir iOS, visos būtiniausios yra tiek vienoje, tiek kitoje ir dar visokiausio plauko tūkstančiai.

 

Nebent duosi konkrečių faktų, ką tokio stebuklingo jie turi. Pasirinkimas pas abi milžiniškas.

 

Turiu android planšetę ir viską randu, ko tik reikia, ir apstu viso kito, ko nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O per apple air galima filmus ziuret is intikoo?

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Kai turėjau prieš du metus iPad'ą, tai nebuvo galima žiūrėti. Bet dabar man atrodo galima, jei neklystu.

Redagavo Swizz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai turėjau prieš du metus iPad'ą, tai nebuvo galima žiūrėti. Bet dabar man atrodo galima, jei neklystu.

 

Galima buvo ir prieš tris metus žiūrėt, reikėjo tik susirast kaip. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Galima buvo ir prieš tris metus žiūrėt, reikėjo tik susirast kaip. ;)

 

Su kitom naršyklėm? Lagindavo jos visos. Kai turėjau tikrai domėjausi tuo ilgai ir tikrai nebuvo jokių gerų būdų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemazai tinklapiu jau naudoja html5, tai galima ziuret

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra puffin narsykle. Nebrangi ir viska puikiai eina ziuret

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.