Peršokti prie turinio

Nuotrauka

PokerStars ir ne tik

- - - - -

 • Jūs negalite kurti naujos temos
 • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

#61
Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

  ★ GameTime

 • Moderatoriai
 • Pranešimai:  5.193
 • Miestas:Kaunas - Silent Hill
 • Turi:PS3, PS2, PSP
 • Steam ID:Magn1tas

prague.jpg

 

Tiesiogines transliacijos: http://www.pokerstar.../live/#video=lt

EPT Prahos etapo tiesioginių vaizdo transliacijų tvarkaraštis:
EPT pagrindinis turnyras, ketvirtoji diena – gruodžio 15 d. 13 val.
EPT pagrindinis turnyras, penktoji diena – gruodžio 16 d. 13  val.
EPT pagrindinis turnyras, finalas (matysite žaidėjų kortas) – gruodžio 17 d. 14 val.
 

Lietuvių kova EPT pagrindiniame turnyre baigta – kiek jie laimėjo ir kas žengia pirmoje vietoje?

Prahoje sužaista trečioji Europos pokerio turo (EPT) pagrindinio turnyro diena. Joje pasirodymus užbaigė paskutinieji Lietuvos atstovai. 60 ištvermingiausiųjų, tarp kurių ir keletas aukščiausios pokerio lygos meistrų, kortas sukryžiuos ketvirtoje dienoje.

 

Tadas Žukauskas ir Sergejus Choroškovas Lietuvos vėliavas EPT ringe nunešė iki pat trečiosios pagrindinio turnyro dienos. Tačiau 5 300 eurų įpirkos kova mūsiškiams čia ir baigėsi. Tiesa, abu tautiečiai finišą kirto po pinigų burbulo sprogimo, tad jų vardai įtraukti į EPT Prahos etapo laureatų sąrašą. S.Choroškovas pasirodymą užbaigė 156-oje vietoje ir buvo apdovanotas 8 970 eurų prizu, o T.Žukauskas finišavo 144-as ir taip pat buvo apdovanotas 8 970 eurų.

Trečioji diena lemtinga tapo ir daugybei pokerio žvaigždžių. „PokerStars Pro“ rinktinės legionierius Mickey Petersenas tapo pirmąja auka, kuri kovą paliko po burbulo sprogimo. Už 159 vietą jam įteiktas 8 970 eurų prizas. Kova trečioje dienoje nesusiklostė ir M.Peterseno komandos draugams Isaacui Haxtonui (140 vieta, 9 610 eurų), Liv Boeree (118 vieta, 10 740 eurų) bei Eugene Katchalovui (63 vieta, 14 230 eurų).

Iš viso trečiosios dienos barjerą perkopė 61 žaidėjas. Jų priešakyje šiuo metu žengia daugkartinis EPT prizininkas iš Švedijos Simonas Mattssonas. Pirmūno rankose 1 790 000 žetonų. Iš ryškiausių turnyro žvaigždžių arčiausiai lyderio dienos pabaigoje buvo trigubos pokerio karūnos savininkas Davidi Kitai. Belgas užsiėmė trečią poziciją, jo sąskaitoje 1 364 000 apvaliųjų. Pirmūnų dešimtuke įsitaisė ir „PokerStars Pro“ rinktinės karalienė Vanessa Selbst. Sėkmingiausios pokerio damos isorijoje rankose – 1 007 000 turnyro valiutos. Tarp autsaiderių ketvirtąją dieną pradės ir jos komandos bičiulis George Danzeris (156 000 žetonų).

 


Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2014-12-15, 16:33

6eb0a0ee6f33.gif

 

Reikia pagalbos? Rašyk PM


#62
Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

  ★ GameTime

 • Moderatoriai
 • Pranešimai:  5.193
 • Miestas:Kaunas - Silent Hill
 • Turi:PS3, PS2, PSP
 • Steam ID:Magn1tas

Gal skaitantis sia tema ir besidomintis pokeriu galetu paaiskinti ka sie pasirinkimai reiskia? :) Nelabai kazkaip ikertu informacija.

4a5a54a97e2a.jpg

 

Beje, ieskodamas info apie ta "Muck" radau sita video. Gal irgi galima butu paaiskinti kas cia ivyko??

 

Cia siek tiek info kas vyksta Prahoje.
 

Laurynas Levinskas sėkmingai startavo rekordiniame EPT „High Roller“ pokerio turnyre

 

Prahoje pagerintas dar vienas Europos pokerio turo (EPT) rekordas. Šį kartą didžiulis mūšio laukas suformuotas 10 300 eurų įpirkos „High Roller“ mūšyje, kuriame sėkmingai startavo ir pirmąją dieną įveikė lietuvis Laurynas Levinskas. Dar vienas mūsiškis finalą pasiekė kiek kuklesnės įpirkos kovoje.

Pokerio profesionalas iš Lietuvos L.Levinskas ryžosi investuoti solidžią pinigų sumą ir išbandė jėgas „High Roller“ turnyro ringe. Prahos etapo tvarkaraštyje šis turnyras įvertintas 10 300 eurų. Drauge su lietuviu čia startavo ir didžiulė minia aukštų įpirkų pokerio turnyrų mylėtojų. Tai padėjo pasiekti dar vieną rekordą. Pirmasis rekordas buvo pagerintas, kai daugiau 1 100 žaidėjų startavo pagrindiniame turnyre, o „High Roller“ mūšio ringe, pasirodžius 294 žaidėjams, šis turnyras taip pat tapo rekordiniu savo kategorijoje.

L.Levinskui pirmoji diena Prahoje susiklostė pakankamai sėkmingai ir mūsiškis kirto pirmą finišo liniją. Drauge su juo čia finišavo dar 136 žaidėjai. Mūsiškis į antrąjį mūšio etapą išsinešė 64 100 apvaliųjų. Tuo tarpu dabartinio žetonų lyderio, ukrainiečio Igorio Jaroševskio, rankose 318 300 apvaliųjų.

„High Roller“ kovoje, kurioje žaidėjams suteikiama ir pakartotinės įpirkos galimybė, pasirodė ir būrys ryškiausių žvaigždžių. Didelė jų dalis taip pat įveikė pirmąją kliūtį. Antroje dienoje išvysime Vokietijos pokerio didmeistrį Ole Schemioną (266 300 žetonų), EPT čempionus Keviną MacPhee (244 300 žetonų) ir Bertrandą Grospellier (147 500 žetonų), drauge su pastaruoju „PokerStars Pro“ komandos vėliavas nešantį Eugene Katchalovą (178 600 žetonų) ir dar daugybę žvaigždžių, kurių rankose kiek kuklesni turnyro valiutos kapitalai.

Kol L.Levinskas kovėsi „High Roller“ mūšyje, kitas jūsiškis pasiekė vienos EPT šalutinės kovos finalą. Tomas Tamašauskas 2 150 eurų įpirkos beribio Holdem pokerio „Turbo“ galvų medžioklės turnyre  pasiekė finalą ir pelnė šeštą vietą. Iš viso šiame mūšyje dalyvavo 217 žaidėjų. Už du iš turnyro išmuštus priešininkus T.Tamašausko sąskaitą papildė 2 000 eurų. O pelnyta šeštoji vieta jam garantavo 9 970 eurų prizą.

 

 

Paskutine zinute Lauryno twiteryje buvo tokia:

126ff6e4ac3b.jpg

 

Na, o pagrindinis turnyras Prahoje, kuris siandiena prasides 14h. Ir pasieks savo finiso tiesiaja, finalinis stalas atrodo stai taip:

3eb4a6d96ba3.jpg


6eb0a0ee6f33.gif

 

Reikia pagalbos? Rašyk PM


#63
Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

  ★ GameTime

 • Moderatoriai
 • Pranešimai:  5.193
 • Miestas:Kaunas - Silent Hill
 • Turi:PS3, PS2, PSP
 • Steam ID:Magn1tas

00ea85df9d.jpg

 

10405351_10202242606941533_1273543941854

 

Laurynas Levinskas tapo EPT „High Roller“ pokerio turnyro vicečempionu ir iškovojo 413 tūkst. eurų

 

Pokerio žaidėjas iš Lietuvos Laurynas Levinskas iškovojo fantastišką laimėjimą Prahoje. Lietuvis suspindėjo Europos pokerio turo 10,300 eurų įpirkos „High Roller“ varžybose – tapo turnyro vicečempionu ir laimėjo beveik pusantro milijono litų siekiantį prizą.

 

Kol Europos pokerio turo (EPT) aistruoliai visą dėmesį buvo sutelkę į lemtingas akimirkas pagrindinio turnyro ringe, pokerio profesionalas Laurynas Levinskas šėlo „High Roller“ turnyro mūšio lauke. Čia tautietis pateko laimėjęs atrankinį turnyrą. 500 eurų investiciją jis pavertė šešiaženkle eurų suma.

Pirmasis EPT Prahos etapo rekordas buvo pagerintas uždarius registraciją į pagrindinį turnyrą, kur startavo 1 107 žaidėjai, tačiau tuo fejerverkai neįtikėtinos sėkmės sulaukusiame EPT etape nesibaigė. Rekordiškai daug žaidėjų kortas sukryžiavo ir 10 300 eurų įpirkos „High Roller“ kovoje, kur tarp 309 žaidėjų startavo ir Lietuvos pokerio profesionalas L.Levinskas.

Reikia pabrėžti, kad mūsiškiui už galimybę kovoti brangiame turnyre neteko pakloti solidžios sumos, bilietą į šias varžybas jis laimėjo 500 eurų įpirkos kvalifikaciniame turnyre, kuris kiek anksčiau vyko Prahoje.

Įveikęs pirmąją dieną lietuvis, nešinas vidutinio dydžio žetonų krūvele keliavo toliau. Antrosios dienos finišą mūsiškis pasiekė turėdamas kiek mažiau žetonų nei tuometinis turnyro vidurkis, tačiau solidus žaidimas, kantrybė ir puikūs įgūdžiai, padėjo L.Levinskui nukeliauti itin toli.

Lemtingoje „High Roller“ dienoje prie stalų grįžo vos 23 žaidėjai. L.Levinskas čia atsinešė 12-tą pagal dydį žetonų krūvelę. Tarp ištvermingiausiųjų kova klostėsi sparčiai ir žaidėjai vienas po kito kilo nuo stalų ir traukė atsiimti uždarbio. Vienas iš nedaugelio niekur neskubėjusių turnyro dalyvių buvo L.Levinskas. Tačiau vien laukti nepakako.

Žaidime likus šešiolikai kovotojų, mūsiškio rankose buvo antra mažiausia žetonų krūvelė ir jam reikėjo skubios reabilitacijos. Į didelius bankus retai besikišdamas mūsiškis išlaikė efektyvų žetonų kapitalą ir kovoje likus 13 žaidėjų, pagal turimus žetonus jis jau buvo pakilęs iki dešimtos vietos. Tuo tarpu lyderių pozicijose užtikrintai karaliavo Vokietijos pokerio meistras Ole Schemionas ir Rusijos profesionalas Andrejus Zaičenko.

Mūšis tęsėsi ir vienu metu L.Levinsko turnyro gyvybė pakibo ant plauko, kuomet jis pralaimėjo solidų banką prieš EPT čempioną Oleksijų Chorošeniną. Tačiau lietuvis nepasidavė ir netrukus jam pavyko pasidvigubinti ir grįžti į žaidimą visa jėga.

Žaidime belikus 10-čiai ištvermingiausiųjų, L.Levinsko valdomas žetonų kapitalas vis dar buvo vienas mažiausių. Toks jis liko ir tuomet, kai iš mūšio pasitraukus anksčiau jį nuskriaudusiam O.Chorošeninui buvo suformuotas neoficialus, devinvietis finalinis stalas.

Nors ir disponuodamas kukliomis turnyro valiutos santaupomis, lietuvis tęsė pasirodymą ir netrukus iš šalies stebėjo, kaip išėjimo link patraukė devintoje vietoje finišavęs ir 63 290 eurų pelnęs Danas Shakas. Jau oficialiame, aštuonviečiame finale neužsibuvo italas Calvio Anzalone, kuriam L.Levinskas taip pat pamojo nesitraukdamas nuo savo kėdės. Italui įteiktas 76 310 eurų prizas.

Netrukus tautiečio situacija pasitaisė, kai jis atliko sunkų, bet pelningą atsakymą į statymą, kurį po penktosios bendrosios kortos iššovė O.Schemionas. Didžiulį banką laimėjęs kaunietis pasitempė ir ėmė kopti aukštyn. Praėjus šiek tiek laiko, kurį L.Levinskas išnaudojo puikiai ir pasistatė visai solidžią žetonų pilaitę, septyni žaidėjai patraukė į pietų pertrauką. Po jos kovą dėl vieno prestižiškiausių EPT titulų paliko portugalas Joao Vieira. Septintąją vietą užėmusiam pietiečiui įteiktas 103 870 eurų apdovanojimas.

Šešiems žaidėjams tęsiant kovą, L.Levinskas kaktomuša susidūrė su O.Schemionu.  Vokiečiui sustūmus visus žetonus iš dalintojo pozicijos, jam atsakė iškart už jo žaidęs kanadietis Francois Billardas. Tačiau teisę tarti paskutinį žodį šį kartą turėjo būtent L.Levinskas. Jis kiek pamąstė, tačiau nusprendė rizikuoti ir permušė iki tol buvusį statymą visais savo žetonais. Kanadietis nekėlė dramos ir mikliai pasitraukė iš lietuvio kelio. Lemtingu momentu L.Leviskas atvertė tūzą ir karalių, o O.Schemionas parodė tūzą ir aštuonakę.

Flopas, kuriame dalintojas atvertė tūzą devynakę ir aštuonakę, mūsiškį smarkiai nuvylė. Tačiau turne pasirodžiusi antroji devynakė vėl viską grąžino į savo vietas. Riveryje atvertus septynakę, viską lėmė karalius lietuvio rankose ir O.Schemionas traukėsi į nokautą, pelnydamas 141 420 eurų prizą.

Penktoje vietoje kritusio ruso Večeslavo Goriačėvo likimu taip pat pasirūpino L.Levinskas. Čia mūsiškis laimėjo monetos metimą ir priglaudė oponento žetonų likučius savo glėbyje. Rusui atsiimant 186 840 eurų prizą, L.Levinskas užsiėmė žetonų lyderio poziciją.

Vėliau tautietis kiek pašlūbavo, padvigubino mažai žetonų turėjusį oponentą ir taip prarado dali sukaupto kapitalo. Tai lėmė, kad iš žaidimo ketvirtoje pozicijoje pasitraukus britui Simonui Deadmanui, kuris apdovanotas 238 320 eurų, L.Levinsko rankose buvo antra pagal dydį žetonų krūvelė.

Kuomet „High Roller“ turnyro ringe beliko L.Levinskas, žetonų lyderis A.Zaičenko ir kanadietis F.Billardas, visi trys žaidėjai nusprendė, kad laikas įvertinti dalybų galimybę. Pagal turnyro organizatorių planą, čempionui turėjo atitekti 606 440 eurų, vicečempionui – 403 660 eurų, o trečiosios vietos laimėtojui – 295 250 eurų. Tačiau toks planas trims herojams netiko ir jie nusprendė prizinį fondą dalintis pagal tuo metu turėtų žetonų kiekį.

Dalybų metu 39 tūkstančiai eurų iškart buvo atidėti į šalį ir palikti būsimajam laimėtojui. Likusią sumą žaidėjai pasidalino taip: A.Zaičenko dalybų metu turėjęs 6 390 000 žetonų pelnė 448 180 eurų. L.Levinskas, kurio rankose buvo 4 690 000 žetonų, susižėrė 412 905 eurus. O F.Billardui disponavusiam 4 340 000 žetonų, atiteko 405 260 eurų apdovanojimas.

Netrukus po dalybų iš kovos dėl papildomo prizo ir titulo traukėsi Kanados atstovas. Sužaidus vos kelis padalinimus po dalybų, L.Levinskas didelį banką laimėjo kovoje prieš autsaiderį, kurio rankose po nesėkmės liko vos 15 privalomųjų statymų. Tačiau to mūsiškiui nepakako ir netrukus jis pribaigė varžovą. Lemtingo padalino metu sustūmus žetonus į stalo centrą L.Levinskas laikė damą ir karalių. Tuo tarpu F.Billardas atvertė tūzą ir dešimtakę. Flope dalintojo atverstos bendrosios kortos situacijos nekeitė ir mūsiškis atsilikinėjo. Tačiau turne atkeliavusi dama apvertė viską aukštyn kojom. Riveris kanadiečio negelbėjo ir jis traukėsi kovoje dėl titulo palikdamas lietuvį ir A.Zaičenko.

Iš turnyro išmušęs F.Billardą L.Levinskas įgijo solidžią žetonų persvarą ir akistatos pradžioje jo rankose buvo dvigubai didesnė žetonų krūvelė nei turėjo jam oponavęs rusas. Tačiau situacija netruko pasikeisti, kuomet lietuvis viskuo rizikavo pagavęs pirkimą į eilę. Pirkimui neužsipildžius, kiek daugiau nei pusę turėtų žetonų jis vėl perleido priešininkui. Tolimesnė kova klostėsi permainingai, žaidėjų žetonų pilaitės svyravo ir tai vienas ,tai kitas perimdavo iniciatyvą, tačiau lemtingu momentu Fortūna šyptelėjo rusui.

Didelės dalies žetonų L.Levinskas neteko tuomet, kai A.Zaičenko viskuo rizikuoti nusprendė radęs karalių ir damą. Kaunietis laikė tūzą ir dešimtakę ir nusprendė atsakyti. Pirmosios keturios bendrosios kortos buvo palankios mūsiškiui ir atrodė, kad titulas jau visai čia pat, tačiau riveryje atverstas karalius viską apvertė aukštyn kojom. Po šio dalinimo lyderio poziciją užsiėmė rusas. Nesėkmės ir toliau persekiojo L.Levinską ir netrukus jo žetonų krūvelė susitraukė iki 15 privalomųjų statymų, kuriais mūsiškis rizikavo radęs porą devynakių.

Į žetonų sustūmimą A.Zaičenko sureagavo atsakymu ir atvertė porą triakių. Flopas situacijos nekeitė ir L.Levinskas smarkiai pirmavo, tačiau turne atversta triakė nokautavo mūsiškį ir praktiškai garantavo pergalę rusui. Riveryje viena iš dviejų likusių devynakių neatsivertė ir kova buvo baigta.

Kirtus finišą L.Levinskas internete suskubo padėkoti visiems jį palaikiusiems pokerio mylėtojams ir draugams: „Ačiū už palaikymą, man tai tikrai svarbu. Kovodamas mačiau kiek žmonių seka įvykius ir domisi reikalais Prahoje. Ačiū jums dar sykį. Tai buvo pirmoji mano kova “High Roller„ ir ją palieku jausdamas didesnį trofėjų alkį nei kada nors iki šiol“.

Čekijos sostinė neabejotinai ilgam įsimins L.Levinskui – būtent čia jis prieš metus laimėjo 57 tūkstančius eurų viename iš šalutinių EPT turnyrų. Šįkart jo laimėjimas gerokai solidesnis – 413 tūkstančiai eurų ir didžiausia karjeros pergalė.

 

 


Cia tai tikra laimes istorija. Sunku net patiketi. Ka jau kalbeti kai paciam tokia suma pavyktu laimeti. :) Nors daug kas kalba, kad pokeryje nera sekmes, kas pagal mane yra tikra nesamone, kaip is straipsnio galima pasiskaityti, monetos metimas jam svarbiais momentais atnese ta sekme. Tokio dalyko nesuplanuosi. Tiesiog vienu ejimu nepasisektu, o kitu pasisektu.


Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2014-12-18, 15:48

6eb0a0ee6f33.gif

 

Reikia pagalbos? Rašyk PM


#64
Dowydas
Mano pranešimai  

Dowydas
 • Nariai
 • Pranešimai:  1.086
 • Miestas:Vilnius
 • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX One, XBOX 360, Switch, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Genesis, SMS
 • PSN vardas:Dovtutis

Nei čia laimės istorija, nei kažkas stebuklingo, pelningiausias Lietuvos žaidėjas hit'ino brangų turnyra su ne itin didelių žmonių kiekiu. Tiesiog atsipirko jo juodas darbas, ne veltui jis turi 800k$ pelną internete.


Šį pranešimą redagavo Dowydas: 2014-12-18, 17:10


#65
Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

  ★ GameTime

 • Moderatoriai
 • Pranešimai:  5.193
 • Miestas:Kaunas - Silent Hill
 • Turi:PS3, PS2, PSP
 • Steam ID:Magn1tas

Nei čia laimės istorija, nei kažkas stebuklingo, pelningiausias Lietuvos žaidėjas hit'ino brangų turnyra su ne itin didelių žmonių kiekiu. Tiesiog atsipirko jo juodas darbas, ne veltui jis turi 800k$ pelną internete.

Hm.. yra kazkokios tavo pasakytos tiesos kuria sunku pakomentuoti. :) Taip. Nesisekti gali daug, apie tai niekas nerasys jeigu tu esi mazai zinomas, bet kai pasiseka, visi apie tave rasys. Kazkaip niekas neraso kitos pokerio puses, kiek laiko reikejo pasiekti toki lygi. Kiek pinigu investuoti. Galima pripazinti, kad be pinigu net neverta turbut saves bandyti. Tokiu atveju turbut dazniausia mastai ne apie laimejima, o apie pinigus. Kad juos laimejas galetum toliau treniruotis, tobulinti savo zaidimo igudzius.

 

Bet.. Pasiekimas vistiek neblogas. Aisku ne visi ji pasiekti gali. Pralaimeti vistiek kazkas turi. :) Kiek prisiziurejas esu Lietuviu kovu, ne visiems taip pasiseka su monetos metimu pasikelti savo zetonu kruvele.


6eb0a0ee6f33.gif

 

Reikia pagalbos? Rašyk PM


#66
Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

  ★ GameTime

 • Moderatoriai
 • Pranešimai:  5.193
 • Miestas:Kaunas - Silent Hill
 • Turi:PS3, PS2, PSP
 • Steam ID:Magn1tas

705.jpg

 

Startuojančiame „PokerStars.net Karibų nuotykio“ festivalyje – rekordinis lietuvių skaičius

 

Jau rytoj, sausio 6 dieną, pokerio metus pradės Europos pokerio turo (EPT) išvyka į Bahamas – „PokerStars.net Karibų nuotykis“ (PCA). Vienoje didžiausių metų pokerio fiestų stebėsime ryškiausias pokerio žvaigždes ir kaip niekada gausų Lietuvą atstovaujančių žaidėjų būrį.

 

Devynias dienas vyksiančiame 2015 metų PCA festivalyje viso bus sužaisti 35 pokerio turnyrai, kurių įpirkos prasideda nuo 600 JAV dolerių ir kyla net iki 100 tūkst. dolerių „Super High Roller“ varžybų.

Daugiausiai dėmesio sulaukia 10 300 dolerių įpirkos PCA pagrindinis turnyras, kurio garantija – net 10 milijonų dolerių. Viso prie pagrindinio turnyro starto linijos tikimės išvysti bent aštuonis Lietuvos atstovus.

Net septyni Lietuvos pokerio meistrai užsitikrino vietas šiame turnyre per interneto atrankas, o įspūdingiausia tai, kad trys lietuviai apie 16 tūkst. dolerių vertės PCA pakuotes laimėjo į atrankas neinvestavę tikrų pinigų. „PokerStars“ kambaryje slapyvardžiu „vikingasLT“ žaidžiantis tautietis kelionę į Bahamas, nakvynę prabangiame „Atlantis“ viešbutyje ir vietą PCA pagrindinio turnyro kovoje iškovojo įveikęs dešimtis tūkstančių oponentų nemokamų turnyrų serijoje. Tuo tarpu lietuviai „b00ster7777“ bei „tommy_las84“ atitinkamą prizą pelnė atrankose, į kurias investavo tik „PokerStars“ kambario dažno žaidėjo taškus (FPP).

Prie jų taip pat prisijungė įprastose atrankose už realius pinigus dalyvavę ir analogiškas PCA pakuotes pelnę pokerio profesionalai Laurynas Levinskas, Vladas Tamašauskas, Sigitas Bučinskas bei po slapyvardžiu „i1nt2b3“ žaidžiantis lietuvis.

Pagrindinio turnyro žaidėjų sąrašuose viliamės rasti ir Pasaulio pokerio turo (WPT) čempiono Mato Cimbolo pavardę. Vaikinas vyksta į Bahamas, nes internete laimėjo 3 tūkst. dolerių vertės vietą Lotynų Amerikos pokerio turo (LAPT) Bahamų etape, tad būdamas vietoje turėtų išmėginti jėgas ir pagrindinėse varžybose.

Net devynių dienų vakarais mūsų rubrikoje kviesime stebėti PCA 2015 tiesiogines vaizdo transliacijas, tad siūlome susipažinti su jų tvarkaraščiu:

Sausio 6 d. nuo 22:00 – PCA „$100K Super High Roller“ turnyro pirmoji diena
Sausio 7 d. nuo 19:00 – PCA „$100K Super High Roller“ turnyro antroji diena
Sausio 8 d. nuo 21:00 – PCA „$100K Super High Roller“ turnyro finalas (matysite žaidėjų kortas)
Sausio 9 d. nuo 20:00 – LAPT Bahamų etapo finalas (matysite žaidėjų kortas)
Sausio 10 d. nuo 19:00 – PCA Pagrindinio turnyro antroji diena
Sausio 11 d. nuo 19:00 – PCA Pagrindinio turnyro trečioji diena
Sausio 12 d. nuo 19:00 – PCA Pagrindinio turnyro ketvirtoji diena
Sausio 13 d. nuo 19:00 – PCA Pagrindinio turnyro penktoji diena
Sausio 14 d. nuo 21:00 – PCA Pagrindinio turnyro finalas (matysite žaidėjų kortas)

 

 

Smagu butu tokiam sudalyvauti. Ne tik kelione, bet ir puiki vieta uzdirbti. :)

Tiesiogiai turetu rodyti per cia: http://www.pokerstars.tv/live/ - Live > EPT pasirinkus jeigu nerodys.


6eb0a0ee6f33.gif

 

Reikia pagalbos? Rašyk PM


#67
Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

  ★ GameTime

 • Moderatoriai
 • Pranešimai:  5.193
 • Miestas:Kaunas - Silent Hill
 • Turi:PS3, PS2, PSP
 • Steam ID:Magn1tas

86868a78590b.jpg

 

Sukurta „tobula“ pokerio programa, kuri niekuomet nepralaimi

 

Mokslininkai sako sukūrę tobulą pokerio programą, kuri niekuomet nedaro klaidų ir net žino, kada ir kaip blefuoti. Vadinamuose „informaciniuose žaidimuose“ robotai aplenkia žmones jau seniai, tačiau pokeryje viskas kitaip.

 

Programos „Cepheus“ kūrėjai žurnalui „Science“ sakė, kad „išsprendė“ dviejų žaidėjų (Head's up) fiksuoto limito Texas Hold'em žaidimą, praneša BBC. Algoritmas yra  viešai pasiekiamas žmonės testavimui, taip pat galima prieš programą sužaisti.

 

Nuo to laiko, kai mokslininkai pradėjo kurti žaidimus žaidžiantį dirbtinį intelektą, buvo keletas įsimintinų atvejų, kai kompiuterių algoritmai išvystė strategijas ir nugalėjo geriausius žmonių žaidėjus.

Vienas tokių atvejų įvyko 1997 m., kai IBM superkompiuteris „Deep Blue“ nugalėjo pasaulio šachmatų čempioną Gary Kasparovą.

Tačiau tokie žaidimai kaip šachmatai, kuriuose laimėdavo kompiuteriai, buvo „tobuli informacijos žaidimai“, kur visi žaidėjai žino, kas įvyko žaidime prieš priimdami sprendimą.

Pokeris – visiškai kitoks žaidimas, kur žaidėjai iki paskutinio momento nežino vienas kito kortų. Ši nauja pokerio programa išmoko, kaip nežinojimą „apeiti“: ji sužaidė trilijonus pokerio žaidimų mokėsi prisimindama kiekvieną ankstesnį sprendimą ir klaidą, kuris neduoda optimalaus rezultato.

„Mūsų modelis žaidė pokerį du mėnesius vėl ir vėl, – sakė vyriausiasis tyrėjas Michaelis Bowlingas iš Albertos universiteto. – Per šį laiką kompiuteris kas sekundę sužaisdavo 24 trilijonus rankų (angl. hands).Tai daugiau pokerio rankų nei yra sužaidusi visa žmonija. Taigi iš dalies nenuostabu, kad jis sukūrė tobulą strategiją.“

Programa gali pasirodyti kaip žaismingas projektas, tačiau šios žaidimų teorijos mechanizmas ateityje gali turėti neigiamų pasekmių, įskaitant ir saugumą.

 

 

As irgi kazkada apie tai galvojau. Ar imanoma sukurti programa, kuri zaistu uz zmogu?! Kaupti programoje zinias apie zaidima ir taip ja tobulinti iki negalejimo.. Kazkas is fantastikos. :)

Kartais ateina minciu, kad tas pats gali buti isbandoma ir PokerStars kambariuose. Juk niekas nezino kas vyksta uzdangai nusileidus..


6eb0a0ee6f33.gif

 

Reikia pagalbos? Rašyk PM


#68
Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

  ★ GameTime

 • Moderatoriai
 • Pranešimai:  5.193
 • Miestas:Kaunas - Silent Hill
 • Turi:PS3, PS2, PSP
 • Steam ID:Magn1tas

„TonyBet“ atidaro pirmąjį Lietuvoje legalų internetinio pokerio kambarį

 

Lažybų bendrovė „TonyBet“ tapo pirmąja ir kol kas vienintele, kuriai Lietuvoje leista organizuoti internetinius pokerio žaidimus. Tarptautinėje bendruomenėje jau gerai žinomas pokerio kambarys pagaliau bus prieinamas ir mūsų šalyje, kurioje jis kelis metus buvo kuriamas ir vystomas.

Nuo sausio 1-osios įsigaliojus naujajam azartinių lošimų įstatymui, visi pokerio kambariai, kaip ir lažybas bei kitus azartinius žaidimus organizuojančios svetainės, norintys legaliai vykdyti veiklą Lietuvoje privalo gauti nuotolinių žaidimų licencijas ir sertifikuoti programinę žaidimų įrangą. Pirmieji tokią teisę gavę „TonyBet“ teigia, kad sieks užpildyti šalies internetinio pokerio rinką, iš jos besitraukiant didiesiems nelegaliems užsienio kambariams.

„Pokeris – specifinė žaidimų rūšis, tačiau itin populiari Lietuvoje. Ne paslaptis, jog ne mažam būriui  žaidėjų jis yra tapęs ne tik pramoga, bet ir oraus pragyvenimo šaltiniu ar net darbu, pasaulyje dažniausiai lyginamu su prekybą biržose ar panašiose, matematinių ir psichologinių įgūdžių reikalaujančiose srityse. Šiai žaidėjų daliai pastarieji nežinios mėnesiai buvo įtempti – užsienio „nelegalai“ intensyviai blokuojami arba patys traukiasi iš rinkos, o alternatyvos teko šiek tiek palaukti. Dabar galime oficialiai patvirtinti, kad nuo šiol „Tonybet“ sudarys galimybę Lietuvoje legaliai žaisti pokerį internetu“, – apie pasikeitimus internetinių žaidimų rinkoje pasakojo „TonyBet Poker“ vadovas Paulius Mikaliūnas.

Bendrovės atstovas neslepia, kad kelis metus vystydami projektą vylėsi, jog lietuvių komandos kuriamu produktu, pasikeitus įstatymams, galiausiai galės naudotis ir gausi šalies pokerio bendruomenė:

„Lietuvos pokerio žaidėjai jau ne vienerius metus demonstruoja įspūdingus rezultatus tiek internetinio, tiek gyvo pokerio žaidimų arenose. Mūsų bendruomenė vertinama kaip viena stipriausių pasaulyje. Labai tikimės, kad ši tendencija netrukus taps akivaizdi ir „Tonybet Poker“ kambaryje. Gerų lietuvių pasirodymų tikimės jau artimiausiomis dienomis vyksiančioje internetinėje „Tonybet Poker Glory“ turnyrų serijoje su 100 tūkstančių eurų garantiniu fondu”, – sakė P. Mikaliūnas.

Tarptautinėje internetinio pokerio rinkoje „Tonybet Poker“ gan ryškiai startavo 2013-aisias metais, pirmasis pasiūlydamas tuo metu itin populiarų atvirų kortų kinišką pokerį (Open Face Chinese). Tačiau nuo praėjusių metų pabaigos jame jau galima žaisti ir prie pačių populiariausių Texas Hold‘em ir Omaha grynųjų pinigų bei turnyrų stalų. Pokerio kambarys išsiskiria savo aktyviais žaidimais ir tuo, jog jį ypač pamėgo laisvalaikio žaidėjai, nerizikuojantys didelėmis pinigų sumomis bei taip tiesiog leidžiantys laisvalaikį ar siekdami patekti į tarptautinius gyvo pokerio turnyrus.

Įdomu tai, kad „TonyBet“ kambaryje nėra daugeliui įprastų devynviečių stalų. Atsižvelgiant į pasaulines pokerio tendencijas visi grynųjų pinigų žaidimai ir turnyrai čia vyksta prie šešiaviečių ar dar „trumpesnių“ stalų. Kambario atstovų įsitikinimu „trumpo stalo“ pokeris yra žaidimo ateitis, tad prioritetai skiriami būtent šiam pokerio formatui.

Internetinių lažybų licencijas Lietuvoje jau yra gavusios kelios bendrovės, tačiau „TonyBet“ yra pirmoji ir kol kas vienintelė, galinti legaliai organizuoti pokerio žaidimus internetu. Kovodama su mokesčių bei atsakomybės vengiančiomis nelegaliomis lošimų bendrovėmis Lietuva pastaruoju metu ėmė griežčiau kontroliuoti jų svetaines – daugumos didžiausių nelegalių operatorių adresai jau blokuojami, o valstybės institucijos tęsia kitus sėkmingus veiksmus, bandydamos sutramdyti “nelegalus”.

 

--

 

Ka manot apie sitas nesamones? Kazkas tipo sugalvojo isvaryti mokesciu nemokancias lazybu bendroves is lietuvos ir kaip tycia atsirado viena legali. Neziurejau ka forumuose raso musu pokerio meistrai. Kartais as juos dar vadinu chalturicnikais. Turbut irgi nelabai patenkinti. Nes tada kyla klausimas, o kaip pasiimti pinigus? Nes jeigu gerai supratau i lietuviska sask. Ju nepavyks persiusti?!

 

---

 

Neįtikėtina: „Spin & Go“ turnyre lietuvis iškovojo 600,000 dolerių!
 

ecbc9d86ca.jpg

 

Lietuviui, „PokerStars“ kambaryje žaidžiančiam po „mojito91“ slapyvardžiu, sėkmė nusišypsojo labai plačiai. Išsukęs maksimalaus prizinio fondo turnyrą, Lietuvos atstovas jame triumfavo ir pelnė pagrindinį prizą.

Prieš kelias dienas vykusiame eiliniame 60 dolerių įpirkos „Spin & Go“ turnyre išsuktas neeilinis prizinis fondas - 720,000 dolerių. Nugalėtojui buvo atidėta 600,000 dolerių, tuo tarpu 2 ir 3 vietos savininkams - po 60,000 dolerių.

Dėl įspūdingos sumos kovėsi trys žaidėjai, o galiausiai pranašumą įrodė mūsiškis. 600,000 dolerių vertės laimėjimas internete - antras geriausias rezultatas Lietuvos pokerio istorijoje. Nepralenkiamu toliau išlieka Andrius Bielskis, kuris 2013 metai nuvertė jubiliejinį „Sunday Million“ ir gavo 848,589 dolerius.

 

--

 

Ka galiu pasakyti.. Laimes vaikis. Aisku nereikia dabar visiems keliauti ir bandyti savo laime nes manau toks laimejimas kaip loterija, bet.. Smagu. Ir paguodos prizai likusiems uz borto nuo pagrindinio prizo sakyciau padorus. Jeigu gerai pamenu kai issuka milijona, uz trecia ir antra vieta zaidejai gauna po 90K.


Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2016-02-29, 01:20

6eb0a0ee6f33.gif

 

Reikia pagalbos? Rašyk PM


#69
Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

  ★ GameTime

 • Moderatoriai
 • Pranešimai:  5.193
 • Miestas:Kaunas - Silent Hill
 • Turi:PS3, PS2, PSP
 • Steam ID:Magn1tas

VMI purto ir pokerio žaidėjus: laimėjai bent 200 eurų – dalinkis su valstybe
https://www.15min.lt...ybe-662-1198870

 

Idomu - idiotiskumas lietuvoje sukuriamas ar paveldimas?


antanas-guoga-organizatoriu-nuotr-5d5283

 

TOP 100 lietuvių, daugiausia laimėjusių žaisdami pokerį – išlošta suma siekia 32 milijonus dolerių
https://www.15min.lt...riu-662-1197480


Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2019-09-06, 15:32

 • Dowydas tai mėgsta

6eb0a0ee6f33.gif

 

Reikia pagalbos? Rašyk PM


#70
Dowydas
Mano pranešimai  

Dowydas
 • Nariai
 • Pranešimai:  1.086
 • Miestas:Vilnius
 • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX One, XBOX 360, Switch, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, DS, GBA, GBC, GameBoy, Dreamcast, Genesis, SMS
 • PSN vardas:Dovtutis

Tas straipsnis dėl mokesčių tai VMI užsakytas, visiški kliedesiai, akivaizdžiai nesuprantama apie ką rašoma, painiojami terminai ir t.t. Eilinis VMI miglos pūtimas su išgalvotais skaičiais, siekiant, kad patys žaidėjai ateis į VMI :D, klounai ir tiek. Geriau padirbtėtų prie įstatymų, nes Lietuva viena iš trijų atslikusių ES valstybių kuri neturi susitvarkiusi internetinio pokerio įstatymų.


 • Magnitas tai mėgsta
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods