Gaurius

Sveiki,kilo klausimas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi ruosiuosi pirkti nauja telefona ir niekaip nenusprendziu koki turiu tris variantus Samsung galaxy s4 mini Samsung galaxy s3 ir Iphone 4s?Kuris butu geriausias??Is anksto dekoju uz nuomone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

S3 galingesnis už s4 mini, o čia jau rinkis toliau iOS ar android

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau s3 su s4 mini nelygink net. Be abejo s3. O android ar ios, man visados tik android patinka.. Bet ant ios daugiau apps'u, bet man nežinau esu turėjas iphone man tiesiog nelimpa jis.. Prie android likau ir liksiu. Vietoj taves pirkčiau s3, bet čia jau tavo pasirinkimas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
As irgi svarsciau tarp situ triju variantu, bet internete radau informacijos apie Nexus 4 kuris yra galingesnis uz visus situs tris telefonus ir pigesnis :) ir nusprendziau nusipirkt si telefona. Ne kiek nesigailiu.
2GB RAM, Quad core 1.5Ghz procas, jokio lago nejauciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei rupi detaliu kokybe, tai iPhone, nes Samsums ne tokie patvarus. Pats tai ir prie Android linkes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau, turėjau kažkada 3gs, tai likau labai nepatenkintas, vien dėl pačio telefono patvarumo, labai jau man jis nelaimingai gesdavo mechaniškai ir keliose vietose skilęs/ lūžęs buvo, nors daiktus tikrai saugau :) O dabar naudoju samsung galaxy s plus jau daugiau nei metus ir (pfu pfu pfu) jokių gedimų ar bėdų :) O android ir iOS, bent man, abi vienodai geros sistemos, žinoma, iOS pliusas, kad stabiliau ir šiek tiek greičiau dirba, bet todėl ir kaina didesnė :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu megsti pasedet internete tai siuliciau s3, pats naudojausi s2 tada nusipirkau iPhone 4s, pasinaudojau ~1,5men ir vel grizau prie s2, kai naudoju ji pagrinde internetui tai man patogiau  su didesniu ekranu, iPhone4 uzknisa kad per abi puses stiklas, didesne tikimybe sudauzyt :) ir siaip sunkesnis jis, nzn man tai nelabai patiko jis nors cia skonio reikalas :) cia tas pats kas playstation ir xbox pulteliai, vieniems vienas patogiau kitiems kitas :D bet kokiu atveju abu telefonai geri :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.