Impaler

Naujos šypsenėlės, forumų ikonos

Rekomenduojami pranešimai

Šiandien forumas pasipildė ~20 naujų šypsnėlių (jas rasite labiau visų šypsesnėlių sąrašo gale) iš rage comics bei konsolių joystick'ų.

 

Preitą mėnesį taip pat atsinaujino kai kurių forumų ikonos.

 

Už ikonų paruošimą dėkoju @GYNGA :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Liuks!, bet man atrodo, kad galėtų būti dvi eilutės emotikonų, ne kaip dabar viena. Man kiekvieną "puslapį" krauna po kelias sec, o mėgstamiausios per kelis puslapius viena nuo kitos :giveup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Necrobump'as, bet whatever :yao:

 

@scalman & @Martynas007

 

Naujoje forumo versijoje bus vadinamieji Emoji (Twitter stiliaus) bei mūsų visi iki šiol naudoti klasikiniai emoticon'ai / šypsnėlės kartu su visais rage faces (kas imho yra nemirštanti klasika ir už juos man nieko geriau nėra po šiai dienai)

 

Emoji pasirinkimas bus daug patogesnis paspaudus emoji ikoną iššoks langelis, kurį bus galima skrolinti arba iš meniu pasirinkti emoji kategoriją greitam peršokimui ir papildomai pradžioje bus rodomi dažniausiai naudojami emoji. Panašiai kaip išmaniuosiuose. Tikrai geriau, nei dabar kaip turim.

 

Todėl ta proga prašau Jūsų siūlyti kokių įdomesnių emoji'ių, meme'ų, simbolių, kuriuos bus galima įtraukti į naująją versiją. :grt:  :fuuu:    :thumbup:   :omg:  :stare:    :zing:  :kede:  :oops:  :troll-ba-dum-tss:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

04f.png

ff88e665bb4df5178503c2b3cbd6197f.jpg

Thinking_Face_Emoji_large.png?v=14804810

 

tokie emodziai praverstu kartais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas su dantim neblogas :D po teisybe, tai aš išvis nerandu tų šypsenėlių forumo rašant postą :) gal kažką, kažkur reikia nustatyti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas su dantim neblogas :D po teisybe, tai aš išvis nerandu tų šypsenėlių forumo rašant postą :) gal kažką, kažkur reikia nustatyti?

As ir niekada nematau tu funkciju, nes su telefonu ar plansete narsau. Reikia nebent paleisti ziureti kaip desktop site ir tuomet islenda papildomi pasirinkimai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi beveik visada per telefoną naršau, bet naudoju pilną versiją, ne mobiliąją :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man asmeniškai šypsenėlės ne tiek svarbios. Galima ir be jų. Šiaip rage face yra the best. @Mantinijo gerų gif'ų įmetė. Nostalgija.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.