narkata

“Nokia” pristatė telefonus su “Android” operacine sistema

Rekomenduojami pranešimai

Nokia-X-300x150.jpg

Viena labiausiai lauktų „Nokia“ naujienų – nauja išmaniųjų telefonų „šeima“ su „Nokia X“ programinės įrangos platforma. Ji sukurta „Android Open Source Project“ pagrindu, o tai reiškia, kad šiuose telefonuose veiks „Android“ programėlės. Jas vartotojui reikės parsisiųsti iš „Nokia Store“  ar kitų, daugiau nei tuzino nepriklausomų programėlių parduotuvių. Toks „Nokia“ žingsnis atveria naujas galimybes „Android“ programėlių kūrėjams – jie galės siūlyti savo sukurtas aplikacijas ir žaidimus naujųjų „Nokia“ modelių savininkams. „Nokia X“ įrenginiuose veiks nemokami „HERE žemėlapiai“ ir navigacija, kuria galima naudotis ir neturint interneto ryšio, taip pat „Nokia MixRadio“ muzikos programėlė. Visuose telefonuose yra iš anksto įdiegtų trečiųjų programėlių ir žaidimų.

„Nokia X“ įrenginiai vartotojams taip pat leis susipažinti su populiariausiomis „Microsoft“ paslaugomis, vartotojams suteikiama vietos „OneDrive“ debesies talpykloje. Kai kuriose rinkose, perkantys „Nokia X“ telefonus taip pat mėnesį galės naudotis „Skype Unlimited World“ paslauga (bendra pokalbių trukmė bus ribota). Ši paslauga leidžia nemokamai skambinti į fiksuotus numerius daugiau nei 60-tyje šalių arba į mobiliuosius telefonus 8-iose valstybėse.

Vienas iš trijų naujųjų „Android Open Source Project“ pagrindu sukurtų įrenginių – „Nokia X“ – turi 4 colių (10,2 cm) skersmens lietimui jautrų ekraną ir 3 megapikselių (MP) raiškos kamerą. Tuo tarpu „Nokia X+“ pritaikytas įvairialypio turinio – žaidimų, muzikos, nuotraukų ir video – mėgėjams, nes šiame modelyje yra didesnis atminties kaupiklis, daugiau darbinės atminties. „Nokia X“ ir „Nokia X+“ modeliai bus parduodami ryškiai žalios, ryškiai raudonos, žalsvai mėlynos, geltonos, juodos ar baltos spalvos korpusu.

Trečiasis X serijos telefonų narys – „Nokia XL“ – turi 5 colių (12,7 cm) skersmens ekraną. Telefono priekyje vaizdo skambučiams įdiegta 2 MP raiškos kamera, o gale įmontuota 5 MP kamera su automatiniu vaizdo fokusavimu ir blykste. „Nokia XL“ bus parduodamas su pasirinktinai viena iš 6 korpuso spalvų: ryškiai žalia, oranžine, žalsvai mėlyna, geltona, juoda ar balta. Visuose „Nokia X“ įrenginiuose įdiegti dviejų branduolių „Qualcomm® Snapdragon“ procesoriai, telefonuose galima talpinti dvi SIM korteles ir sutaupyti naudojantis ta, kuria konkrečiu metu yra pigiau.

 

http://youtu.be/_pdTuFWbcNI

 

Prekyba „Nokia X“ telefonu bus pradėta netrukus. Telefono kaina be mokesčių ir subsidijų sieks 307 litus. Pirmiausia telefonas pasirodys Azijos-Ramiojo vandenyno regione, vėliau – Europoje, Indijoje, Lotynų Amerikoje, Viduriniuosiuose Rytuose ir Afrikoje. „Nokia X+“ ir „Nokia XL“ minėtose rinkose turėtų pasirodyti antrojo metų ketvirčio pradžioje ir kainuos atitinkamai 340 litų ir 376 litus, be mokesčių ir subsidijų.

 

Pasižiūrėsim kaip NOKIA seksis su Android OS

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ouch! Atrodo Windows Phone bus visai krekas. Kad seksis, tai jauciu tikrai seksis. Speju jau ta Nokia sutartis pasibaige su Microsoft, tai jau bandys bent kazkiek gelbetis su Androidu. o MS tai sikniai, kad sugadino buvusia gera sistema - Windows Mobile ir sukure "from scratch" nauja Windows Phone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Pasižiūrėsim kaip NOKIA seksis su Android OS

 

pamiršai paminėti, kad ten iki normalaus Androido labai toli. nebus google marketo, nebus google funkcijų (maps ir t.t...). Kainuos iki 350litų brangiausias modelis. Lietuvoje ko gero net pardavimuose jo nepamatysime. Skirtas trečiam pasauliui, iš Europos šalių tai vakarų Europa (Balkanų regionas)

 

 

 

Ouch! Atrodo Windows Phone bus visai krekas. Kad seksis, tai jauciu tikrai seksis. Speju jau ta Nokia sutartis pasibaige su Microsoft, tai jau bandys bent kazkiek gelbetis su Androidu. o MS tai sikniai, kad sugadino buvusia gera sistema - Windows Mobile ir sukure "from scratch" nauja Windows Phone.

 

Breaking news - Nokia priklauso Microsoft. 

Pačiam kaip Lumia ir WP8 naudotojui man viskas jame patinka. Kaip jau minėjau, Nokia X skirti visai kitai rinkai, vat mano ne jauniems tėvams kurie jau iš esmes seneliai :) tikrai toks telefonas patiktu - pigus, paprastas, lengvai valdomas.

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ziurejau abieju apzvalgas ...nu jau didesnio shhh negalejo sukurt ..

padare custom android be google play pasiekimo .  :chan:

duomenys kaip 5 metu senumo smartu ... bent jau kamera tai akmens amziaus  :god:

vistiek nebus kaina tokia kad kas nors rinktusi sita zinodamas kad jokiu android app negales naudot ir tures web kameros kokybe  :flip:

nokia ...  :kid:

 

p.s. buvo galima tiesiog prie smartphonu naujienu temos pridet posta .

http://www.playmanija.lt/forumas/t31244/android-naujienos/

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei sitas postas butu gale naujienu temos visos tai paspaudes nauja posta patektum siaip iskart i paskutini posta ir nieko daugiau tos temos  nematytum. tai rezultatas butu tas pats. nieko srebt nereikia. reikia nauju temu galaxy S5 ir kitiem naujiem smartam.  :sir:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geriau Nokia nelenda i Android rinka tegul lieka WP rinkoje kur ji yra lydere, ir as manau ir geriai kad nokia pasirinko WP o ne Android nes tokia kaip Samsung, HTC, LG ten butu ja sutraiske.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu Nokia izengtu i rinka su tokiu kaip Lumia 1020, bet butu grynas androidas, tai tikrai butu paklausa

Redagavo Altec128

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau geriau Nokia nelenda i Android rinka tegul lieka WP rinkoje kur ji yra lydere, ir as manau ir geriai kad nokia pasirinko WP o ne Android nes tokia kaip Samsung, HTC, LG ten butu ja sutraiske.

Jei nokia įeitu i android stipriau, padarytu tokius ragelius kaip lumia su android, be plytu visokiu, nebebutu samsungo, greit istumtu juos nokia, nes kokybe geriau uz visur butu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oooooooooo. Smagu. Samsungas man nepatinka, kaina didele bet paemus nesijaucia kad butu premium klases preke. Tiesiog pigus plastikas, vidutines kokybes ekranas, tik vidus geras. O vat su nokia kitaip turetu but.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oooooooooo. Smagu. Samsungas man nepatinka, kaina didele bet paemus nesijaucia kad butu premium klases preke. Tiesiog pigus plastikas, vidutines kokybes ekranas, tik vidus geras. O vat su nokia kitaip turetu but.

Cia sneki apie tu pigiu samsung modeliu ekranus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip be google play android'as truputį sufailintas, praranda dalį savo "do whatever" prasmės. Aš visada norėjau Lumia 800 telefono, nes tuo metu, kai jis buvo top of the line, jis buvo toks....... Kažkoks, išsiskiriantis iš kitų, tos Lumia spalvos ir pan, Tai būtų buvęs mano pirmas smartphone, nes visąlaik turėjau tikrą SWAG ragelį - Motorola RAZr V3. Vos nenusipirkau Lumia, nes gavau tokį pavargėlį iš brolio, Samsung Galaxy S1 ir dabar aš tuo pačiu metu ir dievinu ir nekenčiu savo telefono, dvejopi jausmai. Tada mama ant dienų sukūlė savo telefoną (aišku, seną Noškę) ir kitądieną nusipirko HTC 8s su Windowsais. Aš su telefonu galiu daryti ką noriu, belekiek appsų, reikalingų ir beverčių ir pan, bet app'sų trūkumas WP mane nustebino nemokamų žaidimų beveik nėra, nors kiti reikalingesni apps'ai buvo ir veikė tiesiog šauniai, kaikurios meniu funkcijos mane tiesiog nervina, negalima krauti WP telefono įjungus į PS3 ir pan.

 

BET PATS GERIAUSIAS DAIKTAS SU WP8 YRA TAS, kad juo Homo-sovieticus žmogui nesveikai lengva naudotis. Mama pasiėmusi mano telefoną nežinojo ką daryt, bet nusipirkusi savo žino daugiau, nei aš.

 

To sum up, Android ir kokia nors Lumia būtų tiesiog toks daiktas, kokį aš pirkčiau nedvejojęs. Nors čia ne Lumia, bet pirmi žingsniai žengti :mml:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cia sneki apie tu pigiu samsung modeliu ekranus?

Pirkau galaxy note 10.1 kai neseniai isejas buvo. 2k lt. Ne ka skiriasi nuo iPad. O iPad aliuminis ir retina ekranas. Maniskis tabletas pigia plastmase apmautas. Ne kazka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oooooooooo. Smagu. Samsungas man nepatinka, kaina didele bet paemus nesijaucia kad butu premium klases preke. Tiesiog pigus plastikas, vidutines kokybes ekranas, tik vidus geras. O vat su nokia kitaip turetu but.

 

Weeell, šūdina kokybė yra tų pigių telefonų, mano telefonui tuoj bus keturi metai, bet jis savo metu buvo "top of the line", ekranas be jokio įbrėžimo. Aišku, raktų ir centų toje pačioje kišenėje niekas nenešiojo, bet telefonas dėkliuko gyvenime irgi nematęs. Taip ekrano kampą įskelt sugebėjau (dar nebetkaip, darant "saulytę", išsipirdamas savo iškritūsį telefoną), nebeveikia sensoriniai mygtukai, on screen app turiu naudot, 70% jį puošusio chromo visdar yra, nors jį galima priversti vėl būti veidrodiniu pavalant Coca cola (to nedarau, nes tada laaabai gerai matosi, kad to nevisur to chromo liko), nuo originalios nugarėlės nusitrynė tik "Samsung" užrašas.

 

Kaip telefonui, aš to bloga kokybe nepavadinčiau. Taip, Lumia yra iš to "polikarbo-ilgas-žodis" plastiko, rankoje guli tobulai, neslysta, bet įprasto plastiko "bloga kokybe" niekas nevadina. Jeigu nori pamatyti blogo plastiko, pažiūrėk į 80-90's mašinų vidų. Prie tos bjaurasties nesinori net piršto kišt, bet ji lig šiol atrodo kaip nauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Weeell, šūdina kokybė yra tų pigių telefonų, mano telefonui tuoj bus keturi metai, bet jis savo metu buvo "top of the line", ekranas be jokio įbrėžimo. Aišku, raktų ir centų toje pačioje kišenėje niekas nenešiojo, bet telefonas dėkliuko gyvenime irgi nematęs. Taip ekrano kampą įskelt sugebėjau (dar nebetkaip, darant "saulytę", išsipirdamas savo iškritūsį telefoną), nebeveikia sensoriniai mygtukai, on screen app turiu naudot, 70% jį puošusio chromo visdar yra, nors jį galima priversti vėl būti veidrodiniu pavalant Coca cola (to nedarau, nes tada laaabai gerai matosi, kad to nevisur to chromo liko), nuo originalios nugarėlės nusitrynė tik "Samsung" užrašas.

 

Kaip telefonui, aš to bloga kokybe nepavadinčiau. Taip, Lumia yra iš to "polikarbo-ilgas-žodis" plastiko, rankoje guli tobulai, neslysta, bet įprasto plastiko "bloga kokybe" niekas nevadina. Jeigu nori pamatyti blogo plastiko, pažiūrėk į 80-90's mašinų vidų. Prie tos bjaurasties nesinori net piršto kišt, bet ji lig šiol atrodo kaip nauja.

Lyginant su kitais panasiu kainu telefonais, samsungas yra prasciausios kokybes. Skirtumas belekoks paemus po samsungo nokia ar iphone. Faktas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.