ChallengeR

Kas ką žaidžiat ir rekomenduojat?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi PSP žaidimų yra daugybė ir juos visus išmėginti tikrai užtrunka daug laiko, o kartais būna paslėptų ir nežinomų perliukų tad pasidalinkit ką šiuo metu žaidžiate ir ką rekomenduotumėte kitiems.

 

Aš šiuo metu žaidžiu:

 

Resistance: Retribution - tikrai geras ir įdomus žaidimas, grafika palyginus kokio senumo psp tai tikrai gera, išspaudė turbūt viską kas įmanoma. Istorija įdomi jau artėju prie pabaigos, įvertinčiau kolkas 9.5/10 (Rekomenduoju ir kitiems)

 

Gran Turismo - racing fanams tikrai patiks, gal kartais atrodo kiek nuobodokas bet prisėdus tikrai užkabina ypač driving school.

 

Taip pat išmėginau Killzone, tačiau įspūdžio visai nepaliko patingėjo padaryt kažko panašaus kaip Resistance 3 asmens perspektyvos žaidimo. 

 

Taigi laukių jūsu žaidimų ir rekomendacijų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

God Of War serija butinai isbandyk ir Castlevania:The Dracula X Chronicles rekomenduociau :grt:

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abu bandes esu dabar nepasakysiu ar kai pats psp turėjau ar ant draugo tai visai kiek pamenu neblogi žaidimai. O šiaip turbūt jau stipriai krites psp populiarumas visi ant vitos gal pereina? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei pavargsi ieškoti žaidimų, tai PS1 žaidimus klasikinius gali palošti, psp tam puikiai tinka :) tekken, twisted metal, medal of honor, cruch bandicoot ir t.t 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

syphon pati pirma perėjau o dabar galvoju gal net abu nebent antra dalis daug naujesnė. 3rd Birthday va ir bus pirmas toks nežinomas bent jau man žaidimas o įvertintas tikrai gerai, reikės į sąraša išmėginti žaidimų įsirašyt.

 Metal Gear Acid kažkaip atsimenu pasirodė nelabai man kai viskas ėjimais paremta, o va portable ops tai atsimenu kaip viena geriausių psp žaidimų kol jį turėjau.

 

Prisimenu patiko vienas japoniškas žaidimas su porche kur lakstai, nors visiškai nieko nesupratau kas vyksta galima sakyt bet smagu buvo pažaist tik neatgaminu pavadinimo. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Persona 3: Portable, Persona 2: Innocent Sin, Persona, 3rd Birthday, FF7: Crisis Core. Geriausi, bent man, psp zaidimai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Persona 3: Portable, Persona 2: Innocent Sin, Persona, 3rd Birthday, FF7: Crisis Core. Geriausi, bent man, psp zaidimai :)

O ta persona serija turbūt anime reik visa būt žiūrėjus kad žaidimas įdomus būtu ar nebūtinai?

Redagavo ChallengeR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ta persona serija turbūt anime reik visa būt žiūrėjus kad žaidimas įdomus būtu ar nebūtinai?

Ne, kaip tik nerekomenduociau Anime, o butent zaisti tik zaidima :) Anime yra zaidimo adaptacija ir, deje, palieka gan daug, nes visas 50+ valandu gameplay sutalpinta i 24eps.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

DR. Mario

Nepamiršk paminėti, kad emu reikia! :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jai patinka tokie zadimai kaip monster hunter    tada galima  isbadyti   god eater burst :)

grafika ira kaip anime  

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.