nestas

Ar narkata vertas buti modu?

Rekomenduojami pranešimai

Labai nesigilinau į viską, kas parašyta, bet jei rašei logiškai ir jei viskas tiesa ten, tai gan pritariu.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano nuomonė moderatorius turi atlikti šias pareigas:

  • Tvarkyti forumą nuo šiukšlių, spam ir idiotų (kosass ir pan).
  • Stebėti visas temas be išimties.
  • Su visais elgtis vienodai ir nevaidinti dievu (kaip žinia jis tik vienas, o ir vaidindami juo tik gadinate forumo vardą).
  • Svarbiausia laikytis taisyklių, kaip ir visi.

Man keisčiausia buvo, kad narkata dėl tų 'Off-topic' tagų banino nesta ir dar tramdė Off-topic, kai jis buvo savo vietoje ir laiku. Off-topic taguose, kaip aš suprantu taisykles - galima rašyti tai, kas netinka į temą (na tik iš dalies tinka, maždaug į temą).

 

Taip, kad pritariu nestui ir tuo pačiu nepritariu. Šalinti iš moderatorių neverta, bet savo elgėsi galėtų šiek tiek tramdyti, kai pasižiūri iš šalies. Nieko nenoriu įžeisti, bet taip yra.

Redagavo Swizz
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš jau buvau minėjęs jog "narkata" kaip moderatorius, elgiasi kiek neadekvačiai. Turėjau su juom konfliktą, tiesiog priminiau jog nereikia iškart putotis (toks kaip ir posakis). Aišku gavau atsakyma jog putas valgyčiau pats, tada leptelėjau jog elgiasi neadekvačiai, toliau sekė įspėjimas už necenzūrinę kalba, priežastis: išsikalinejimas prieš jį. Nors ir nesikeikiau. Moderatorius turi rodyti, pavyzdį, o ne galybę. Nelaikau pikto, bet galėtų elgtis adekvačiau kai kada :)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na prie manes tai dar neprikibo, tai aš neturiu nieko blogo prieš jį,bet pastebejau kad valdžia biški kartais piktnaudžiauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na is salies paziurejus i jo postus, tai labai nekorektiskai atrodo bunant moderu. Apie gramatines klaidas ir "zargonus" nebesneku. Turetu rodyti pavyzdi ir laikytis taisykliu pats, bet taip nera.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supraskit jus ji... Sprendziant is elgesio su portalo nariais internetineje erdveje, galima daryti isvada, kad papasciausiai cia yra vienintele vieta kur gali demonstruoti savo "jega ir galia" , o kitur yra paprasciausias pastumdelis ir nevykelis. Tik tiek. Jau seniai pastebejau jo neadekvatu elgesi, kartais elgiasi dar blogiau nei visi troliai. Gali buti grieztas ir teisingas, o ne grieztas ir debilas(koks siuo atveju yra narkata).

Redagavo bebras
  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nors su narkata niekada ir nebendravau, bet ir pats esu mates kai bangas kelia lygioj vietoj. Ir dar tas postas šitoj temoj.. come on, pats save dar labiau skandini :)

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be klausimų čia, mest lauk ir viskas. Impaleriui rašęs esu jau, sakė pažiūrės, bet čia mano vieno toks pareiškimas tada nieko nereiškė. Dėl blockinimo išvis aukščiausio lygio mažvaikis jis, bandė kažkokią savo tiesą įrodyt, parašiau į pm, dėl ko tokius vėjus daro, tai gavau porą įspėjimų ir blocką. Rly? Normalus modas tikrai neblockina žmonių ir neišsikalinėja kaip jis.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paminesiu moderatoriu "Tii" kaip pavyzdi, koks turetu buti moderatorius. Tikrai kiek esu mates jo postus bei atsakymus i klausimus, tikrai miela ir malonu tokiam Moderatoriui uzduoti klausima ir tiketis atsakymo. Is salies ziurint, tikrai taip ir atrodo, kaip pasake @bebras :)

  • Patinka 6

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paminesiu moderatoriu "Tii" kaip pavyzdi, koks turetu buti moderatorius. Tikrai kiek esu mates jo postus bei atsakymus i klausimus, tikrai miela ir malonu tokiam Moderatoriui uzduoti klausima ir tiketis atsakymo. Is salies ziurint, tikrai taip ir atrodo, kaip pasake @bebras :)

Jop, jau norėjau rašyti, kad modą įsivaizduoju kaip Tii. Malonus, tvarkingai rašo ir dėsto mintis, atsako ir pan.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.