nestas

Ar narkata vertas buti modu?

Rekomenduojami pranešimai

Narkata be likefuck-the-police-sunflower.jpgP.S nenorejau nieko izeisti

Redagavo Fray
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Moderas turi but moderas , ir jokiu patinka nepatinka negali but, ir nera cia kvailu noobu nera nei profu dievu.Visi klausimai geri tik reikia moket atsakyt ar sugebet. Kai kurie verti ispejimu ar trinimu, kiti ne. Gal kai kuriem sunku ribas jausti. Aisku moderas turi but daugiau ar maziau draugiskas ar bent tas kuris pades ir aisku elgsis zmoniskai kad vartotojam butu malonu lankytis ir bendrauti. O uz klaidas nevisada reikia bausti jei tai nera tycinis dalykas tuo labiau.

Butu gaila jei kazkada buves rimtas forumas su laiku susivarytu savo ivaizdi.

O tai kas isrinkot ji metu moderatorium? :D

Matyt ne tie kas cia rase:)

Blogiausias dalykas yra izeidinejimai ar zeminimai , pasikelimas. Nesvarbu su kuo bet niekas cia neturi teises taip elgtis. Is dalies anksta cia gal del to kad maza smelio deze ta lietuva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Cia panasiai viskas vyksta kaip ukraina prezidenta bande nuverst :D
 
o seip tiesios daugumos zodziuos yra, bent jau is bendro pastebejimo turiu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dėl kitų nežinau, bet @Tii išsilavinęs ir daug pasiekęs žmogus. Moka elgtis. Pagarba jam. :thumbup:
  • Patinka 8

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kvailas atsakymas. Jeigu ties vardu yra uzdetas atitinkamas rangas, tavo vertes tai nepakelia o tik prideda atsakomybe, ir tik su laiku tu igauni verte arba nuverteji, kaip siuo metu mes turime.. Skundai ateina ne is vieno, dvieju, penkiu zmoniu, o kaip matom daugiau. Reikia daryti isvadas. As palaikau pozicija pazeminti sio veikejo ranga iki paprasto vartotojo.

 

Moderas turi but moderas , ir jokiu patinka nepatinka negali but.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Parasysiu ir as savo du centus nuomones, nesaliskai:)

 

Pirmiausia, dekui keliem issireiskusiem taip apie mane, visgi malonu, galiu pripazinti:$

 

O kalbant apie sia situacija:

Puikiai suprantama is kur tokios mintys ir labai daug nepasigincysi, bet galima paziureti is Narkatos puses; zmogus forume senai, kad ir kaip butu - jis visgi palaiko tvarka, taip, sutinku, kad kartais per grieztai. Taip pat sutinku, kad jo nuomone daznai buna labai tiesmukiska, kas galbut ir nebutinai turetu buti taip, zinant, kad jis modas. Tesiant, paziurekime i kitus modus, strike team'as nera jau toks didelis, kiti modai turi priejimus moderuoti tik tam tikras skiltis, taigi, kad ir kaip bebutu - Narkata sutvarko didziaja dali forumo, ko nepadaro kiti modai (ar strike team'as), kurie turetu tomis vietomis uzsiimti. Nebutinai tai yra, kad jie apleidzia savo "pareigas", galbut tiesiog laiko tam neturi ar "resources'u".

 

tl;dr versija: is modu isimti jo, mano nuomone, nereikia (visgi tvarka palaiko ir ta padaro greitai, taciau kartais 'ne ta' tvarka buna padaroma), bet tam tikra kritika, ar "sankcijos" (nesugalvoju zodzio, tikiuosi supratot :D), i kuria galetu atkreipti demesi - galetu buti suteikta/pritaikyta. Arba is strike team'o priskirti ji i mod'us tam tikros kategorijos, kuri siuo metu yra labiau apleista.

Redagavo Tii

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kas isrinkot ji metu moderatorium? :D

Tai kad ji griezciausiu moderatoriumi isrinko, o ne geriausiai savo darba atliekanciu moderatoriumi.

Siaip ir mane kartais sunervina jis mane, rodydamas savo "galia", per daug piktnaudziauja savo statusu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai tik pradėjau skaityti šią temą vis laukiau kada Narkata pasakys savo nuomonę apie šią situaciją, na ir kai pamačiau jo post'ą, likau labai nesužavėtas. Maždaug įsivaizduokite, ima visa Lietuva skųstis prezidentės darbu, o ji atsako visai Lietuvai su tokia nuotrauka:
ztUGras.jpg?1

Nelabai suprantu, kaip valdžios atstovas gali sau leisti taip elgtis, forumas juk ne kelių draugų, kurie susirenka "pablevyzgavoti", o rimtas visai Lietuvai prieinamas kompiuterinių žaidimų asų portalas, kuris turi palaikyti gerą įvaizdį, kad neatbaidytų naujų vartotojų, tad toks moderatoriaus elgesys tikrai neturėtų būti toleruojamas. Žodžiu, Narkata, tu nesikarščiuok geriau, nusiramink ir pats gerai pagalvok, kad metas keistis (liaudiškai tarianti "tu būk bišk paprastesns").

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš taipogi manau jog nereikia jo nušalinti, bet manau, kad galėtų peržiūrėti savo elgesį. Suprantu, darbas sunkus ir t.t, bet..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ogo kokios riaušės. Pačiam teko moderatorium ilgą laiką pabuvot, vėliau ir adminu, ir galiu pasakyt analogiškos situacijos pasitaikydavo, kad kas nors iš moderatorių būdavo apkaltinimas, kaip čia pasakius, pareigų piknaudžiavimu. Greitai išspręsdavom, darydami taip, kaip Tii čia minėjo. Daug kas čia reiškia nuomonę koks turėtų būti moderatorius, tai aš visada sakiau - toks, kad neišsiskirtų iš forumiečių. Pavyzdžiui, kad Tii moderatorius tai ne per seniausiai sužinojau kažkur kažkokį postą perskaitęs. Taip ir turi būt. Dar, mano nuomone, žmogus turi būti raštingas. Lankausi ir skaitau forumo skiltis tik tas kurios mane domina, tai nemačiau daug aš čia kokių akibrokštų iš narkatos, bet va tas jo post'as šioj temoj tai geras reziume. Piece.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikuos Narkata viska skaito ką jam liaudis sako, bet jeigu rimtai, tada Narkata turi nepamiršti, kad moderatorius esi ne tik, kad banintum visokius neaiškius spamerius, bet ir padėti turi jiems, kad suprastu, žinoma, kai esi tiek laiko su šiuo projektu, tu manai kas gali būti čia sunkaus, bet pradžioj ir man buvo nieko gero, bijojau nuomonę reikšt, nežinojau kur, ką rašyt, bet pamažu išmokau, tad reikia ir kitiems padėti, o ne stumt ir bana dėt.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nesmerkit taip @narkata , dabar vardinat tik neigiamus dalykus jo atžvilgiu. Prisiminkit siu metu kaledas. jis taip pat daug prisidejo prie prizų:

 



PRIZAI:
Vienas laimėtojas gaus: 4x PS3 Move žaidimus, 2x PS Move Controller, 1x PS Move navigation Controller su PS Move Charging Station ir PS kamera su laikikliu (narkata)

Vienas laimėtojas gaus: PlayStation DualShock 3 Controller (narkata)

Vienas laimėtojas gaus: 7x PS3 žaidimus - Rage (new), FFXIII, RDR,  AC:1 + AC:2 GOTY (new), MOH + MOH: Frontline (narkata)

Vienas laimėtojas gaus: PS3 Sony Wireless Keyboard (narkata)

 

 

Kaip žmogus jis įrodė kad gali buti geras ir suteikti džiaugsmo kitam žmogui, juk prizai buvo išties šaunūs . Bet del moderavimo iš tikrųjų kartais perlenkia lazdą, gal toks žmogaus charakteris, kad sužinotum reikia realiai su juop pabendrauti.Juk internete galime kiekvienas susikurti sau patinkanti įvaizdį, jis susikurė ,,Griežčiausio moderatoriaus"  :) tai dabar tuo naudojasi  :trl:

Redagavo lileikiss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 apie narkata visada buvau geros nuomones, pamates tema pagalvojau kad vaikai uzsimane tvarka ivedineti forume, sypsena sukele, atsiverciau tema ir kaip FLXIksas llaukiau narkatos atsakymo bet :blink:  paskutinis pasisakymas priverte passakyti ir man temoje, nieko nesiulau, tiesiog prisidedu prie moralinio minuso dejimo, man neidomu kas su kuo nesutare ar nesusikalbejo, tiesiog del tokiu pasisakymu kaip sitoje temoje 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.