nestas

Ar narkata vertas buti modu?

Rekomenduojami pranešimai

na nesmerkit taip @narkata , dabar vardinat tik neigiamus dalykus jo atžvilgiu. Prisiminkit siu metu kaledas. jis taip pat daug prisidejo prie prizų:

 

 

 

PRIZAI:

Vienas laimėtojas gaus: 4x PS3 Move žaidimus, 2x PS Move Controller, 1x PS Move navigation Controller su PS Move Charging Station ir PS kamera su laikikliu (narkata)

 

Vienas laimėtojas gaus: PlayStation DualShock 3 Controller (narkata)

 

Vienas laimėtojas gaus: 7x PS3 žaidimus - Rage (new), FFXIII, RDR,  AC:1 + AC:2 GOTY (new), MOH + MOH: Frontline (narkata)

 

Vienas laimėtojas gaus: PS3 Sony Wireless Keyboard (narkata)

 

 

 

 

Kaip žmogus jis įrodė kad gali buti geras ir suteikti džiaugsmo kitam žmogui, juk prizai buvo išties šaunūs . Bet del moderavimo iš tikrųjų kartais perlenkia lazdą, gal toks žmogaus charakteris, kad sužinotum reikia realiai su juop pabendrauti.Juk internete galime kiekvienas susikurti sau patinkanti įvaizdį, jis susikurė ,,Griežčiausio moderatoriaus"  :) tai dabar tuo naudojasi  :trl:

 

Dosnumas ir pareiga yra visiškai skirtingos sąvokos.

Neabejoju, kad visiškai visi forumo nariai vertina jo investicijas į PlayManija projektą, bet ar tai padaro žmogų geru moderatoriumi?

Visų pirma, moderatorius turi turėti tas savybes, kurias jau daug bičiulių čia išvardino. Prie to pačio dosnumas, žinoma, yra nuostabu, bet tai tik antrarūšė savybė šiam titului.

  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pavyzdziui aš pirmenybe skiriu dosnumui, juk ne kiekvienas tiek galetumem duoti kitam zmogui uz dyka, o geru moderatoriumi dauguma galetu buti , juk tai nieko nekainuoja, nebent laiko. Aš manau kad narkata paskaites šitą temą turėtų susimastyti ir pasikeisti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dosnumas ir pareiga yra visiškai skirtingos sąvokos.

Neabejoju, kad visiškai visi forumo nariai vertina jo investicijas į PlayManija projektą, bet ar tai padaro žmogų geru moderatoriumi?

Visų pirma, moderatorius turi turėti tas savybes, kurias jau daug bičiulių čia išvardino. Prie to pačio dosnumas, žinoma, yra nuostabu, bet tai tik antrarūšė savybė šiam titului.

Visiškai pritariu tokiai nuomonei.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nevertas. Buvo ishejes buvo ramu, bet vel grizo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie dosnumą. Taip - narkata tikrai dosnus savo prizais konkursuose ir jo konkursų buvo daugiausiai, bet tai nereiškia, kad jis už pinigus čia "nusipirko" vietą moderatoriaus ir gali daryti ką nori. Kaip ir sakė D96 - nereikia maišyti savokų, nes jei nuo dosnumo priklausytu ar tu busi moderatoriumi ar ne, tai tada kodėl auksinis, vachtangas ir kiti prizų krovėjai nėra moderatoriais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie dosnumą. Taip - narkata tikrai dosnus savo prizais konkursuose ir jo konkursų buvo daugiausiai, bet tai nereiškia, kad jis už pinigus čia "nusipirko" vietą moderatoriaus ir gali daryti ką nori. Kaip ir sakė D96 - nereikia maišyti savokų, nes jei nuo dosnumo priklausytu ar tu busi moderatoriumi ar ne, tai tada kodėl auksinis, vachtangas ir kiti prizų krovėjai nėra moderatoriais?

Siaip as nesidomejau kaip narkata tapo modu, bet kad tapti , vis del to reikia nusipelnyti kaskuo tai, juk bet ko neimsi i moderatorius :) jei paimsi koki durneli , tai ir foruma sunaikint gali , istrinant temas etc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man rodos narkata lai tiesiog atsipalaiduoja ir nurimsta. Nera cia didelio reikalo uz kazkoki offtopica ir keiksmazodi bananais per sonus dauzyti. Paredaguoji posta ir valio...

 

 

Ir nereikia tu dvigubu standartu, jei jau tau galima keiktis, tai galima ir man ir visiem likusiems.

Redagavo isstatu1
  • Patinka 4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko as pries narkata neturiu zmogus kaip zmogus nereikia nesamoniu daryt ir nieko nedaris 0 problemu su juo :)

Oh really...? Įdomu, kodėl šita tema buvo sukurta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko as pries narkata neturiu zmogus kaip zmogus nereikia nesamoniu daryt ir nieko nedaris 0 problemu su juo :)

Ne į temą

:yao:

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patys ieskot problemos kur jos nera nepatinka tai patys bukit modai neveltui "...pyp "kariauti" su vaikais ir degeneratais. "

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ką aš skaitau šia tema (laukiu kol visi savo nuomone pasakys, kad kiekvienam nereiktu atskirai atsakinėti)
Moderatorių teisiu aš tikrai nenusipirkau, aš juo tapau 2009-04-04 štai tema http://www.playmanija.lt/forumas/t12397/nauji-moderatoriai

Pirmasis konkursas buvo 2010-11-05

Tai kad nekiškite man kad dėl konkursu aš gavau Mod teisias 

Taip aš būnu šlykštus čia 
Kaip kiti minėjo, internete tu gali būti kas tik nori, nors ir klaveturos erelis kitame laido gale, o gyvenime tu būni visai kitas žmogus (tai kad per internetą nereik spręsti koks tai žmogus, nes isai yra apgaulingas, kiti gali būti geri, o gyvenime būna bjaurus)

Taip išėjęs buvau iš MOD pailsėt 
Visa pirma tokios temos nereikėjo kurt, o rašyti Impaler PM/AŽ ,nors ir man pačiam įdomu buvo kiek čia tokiu atsiras kurie yra prieš mano mod teises 

 

Vėliau atsakysiu į kitus klausimus, jei jie bus tinkami   
 

Redagavo narkata
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ką aš skaitau šia tema (laukiu kol visi savo nuomone pasakys, kad kiekvienam nereiktu atskirai atsakinėti)

Moderatorių teisiu aš tikrai nenusipirkau, aš juo tapau 2009-04-04 štai tema http://www.playmanija.lt/forumas/t12397/nauji-moderatoriai

Pirmasis konkursas buvo 2010-11-05

Tai kad nekiškite man kad dėl konkursu aš gavau Mod teisias 

Taip aš būnu šlykštus čia 

Kaip kiti minėjo, internete tu gali būti kas tik nori, nors ir klaveturos erelis kitame laido gale, o gyvenime tu būni visai kitas žmogus (tai kad per internetą nereik spręsti koks tai žmogus, nes isai yra apgaulingas, kiti gali būti geri, o gyvenime būna bjaurus)

Taip išėjęs buvau iš MOD pailsėt 

Visa pirma tokios temos nereikėjo kurt, o rašyti Impaler PM/AŽ ,nors ir man pačiam įdomu buvo kiek čia tokiu atsiras kurie yra prieš mano mod teises 

 

Vėliau atsakysiu į kitus klausimus, jei jie bus tinkami   

 

Bandziau rasyti tau ir kaip su zmogum pakalbet, bet negaliu nes tu mane uzblokaves. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@nestas taip aš tave esu užblokavęs, kaip ir dauguma yra (ne tu vienas), kad nedaryti PM/AŽ karo po kurio gali būti kažkas įspėtas 

 

Taisyklėse paskutinė beveik pastraipa yra labai gražiai parašyta 

Jei kilo problemų dėl moderatorių darbo, pranešimų rašymo ar kitų forumo funkcijų visuomet kreipkitės į administratorių asmenine žinute.


http://www.playmanija.lt/forumas/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir nesakiau, kad tu nusipirkai mod vieta, ten turėjo būti lileikiui daugiau skirta. Kas norėjo - tas suprato. O šiaip ir pats prieš tave nieko neturiu, tik tiek, kad dėl tų Off-Topic tagų ir keiksmažodžių galėjai kitaip pasielgti toje situacijoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.