nestas

Ar narkata vertas buti modu?

Rekomenduojami pranešimai

@Oligarchas pasižiūrėjau tavo įspėjimu istorija, tu turi tik viena įspėjimą nuo ViPeRkillz ir tai buvo 2010-10-06 aš tau net nedavęs įspėjimo niekad, kažką maišai 

@REITAVSV įvertinti gali bet kas, ir net nežinosi kas įvertina tave 5* ar nors 1*, o su įspėjimais iš vis tavęs neesu baudęs 

Dauguma čia varo ant manęs tie kurie nukentėjo nuo manęs neviena ir ne du kartus, nes labai lengvai galiu patikrinti visu istorija įspėjimu 

Net ir pats esu gavęs įspėjimą vieną, būdamas mod'u 2010-06-17
 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažiau kreipk narkata dėmesio į jų verkimus, juk niekada visu nepatenkinsi. Asmeniškai manau jis atlieka savo darbą gerai, negi jis dabar turės sedėti ir kiekvieno problemas spręsti? Užuot klause ar jisai vertas būti modu? Paklauskite savęs ar jūs patys verti būti vartotojais, nes dabar dramas keliate dėl nieko. Jeigu jau jis nebus modas viskas jau bus tobula ir jūsų gyvenimai bus pilni ir laimingi, aš spėju prisknisite prie ko nors kito kuris į akį kris. Jis yra modas, tai tegul būna. O jeigu norite ką nors keisti patys taptike modais ir tada sakyte, nes dabar vos ne visi gali geriau padaryti savo akimis. Yra vienas toks pasakymas, gal ir necenzūrinis, bet tinka.

Nemokyk tėvo p*sti.

Kai patys modais būsit tada ir aiškinkit kaip dirbti.

  • Patinka 7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasakymas tai zveriskas :D

Redagavo FUZA
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažiau kreipk narkata dėmesio į jų verkimus, juk niekada visu nepatenkinsi. Asmeniškai manau jis atlieka savo darbą gerai, negi jis dabar turės sedėti ir kiekvieno problemas spręsti? Užuot klause ar jisai vertas būti modu? Paklauskite savęs ar jūs patys verti būti vartotojais, nes dabar dramas keliate dėl nieko. Jeigu jau jis nebus modas viskas jau bus tobula ir jūsų gyvenimai bus pilni ir laimingi, aš spėju prisknisite prie ko nors kito kuris į akį kris. Jis yra modas, tai tegul būna. O jeigu norite ką nors keisti patys taptike modais ir tada sakyte, nes dabar vos ne visi gali geriau padaryti savo akimis. Yra vienas toks pasakymas, gal ir necenzūrinis, bet tinka.

 

Nemokyk tėvo p*sti.

Kai patys modais būsit tada ir aiškinkit kaip dirbti.

Čia maždaug "nepatinka prezidento darbas, tai pats tapk juo ir tada skųskis". Jei jau jis išrinktas modu, tai turi ir "atsakyti" už darbą, o ne dėlioti įspėjimus pagal nuotaiką.

 

Be to, čia ne vienas ir ne du jau skundžiasi juo, tad "juk niekada visų nepatenkinsi" irgi nelabai tinka. Jei būtų tik porą žmonių, tai sutinku, bet čia jau daugiau tokių.

Redagavo TukkaSi
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia maždaug "nepatinka prezidento darbas, tai pats tapk juo ir tada skųskis". Jei jau jis išrinktas modu, tai turi ir "atsakyti" už darbą, o ne dėlioti įspėjimus pagal nuotaiką.

 

Be to, čia ne vienas ir ne du jau skundžiasi juo, tad "juk niekada visų nepatenkinsi" irgi nelabai tinka. Jei būtų tik porą žmonių, tai sutinku, bet čia jau daugiau tokių.

 

Sakyčiau jog administratorius labiau būtų kaip prezidentas, bet tada čia turėtu būti demokratija. Beto jeigu jum būtų užkliuvęs Impaler, ar išdrystumėte jam tada knisti protą?

 

Ps. dar vienas gyvenimo pavyzdys ar tu "šakotumės" prieš policininką?. Jeigu taip, tada kaip manai tau baigtusi gale? Manai sakydamas žmogui, kad jį išmesi iš darbo "bananų" negautum?

Redagavo Fisherman
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakiau jau kelis kartus, sita tema kuriau ne poto kai jis man uzdejo ispejima del kurio butu galima gincytis, o po to kai jis pats pazeide taisykles del kurios mane banino, ir neiskart ejau skustis del to cia, pirma jam parasiau, kad negrazu taip o ka jis atsake? Jis atsake "Tu kazko nori is manes?". Va del ko visa tema, jis pats pazeidineja taisykles del kuriu banina ir jam ponui nieko pasakyt del to negalima, isivaizduoja, kad dievas belekoks ir gali daryti ka nori. Dabar bent matos, kad pusei forumo jis nepatinka, net kiti modai sutinka, kad reiktu keisti elgesy. O ka jis turi pasakyt? Jis pasako "Neskaiciau bbd".

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai ne taip tas zvaigzdutes supranti.. :D

Tos zvaigzdutes yra tavo profilio "reitingas". T.y. bet kurie kiti nariai (gal ir sveciai, nezinau), uzeinantys i tavo profili, gali paspausti ta zvaigzdute ir bus rodomas vidurkis. Tai reiskia, kad tave kazkas ivertino 5* ir kazkas 3* ir gavosi, kad bendras 4*. Gali buti, kad ir daug ivertinimu turejai, kad ir 30, negali zinoti, bet esme, jog ne Narkata ar kazkokie ispejimai cia juos nuime ;)

Vistiek nesuprantate manęs:D Kalbu apie senesnę Playmanijos versiją. Žinau kas yra reitingo žvaigždutės. Alle tiek to - jei jau pats Narkata sako, kad nedėjo to minuso už tai, kad už jį balsavau - tada sorry kad išvis čia rašiau^^,) Aš dundukas, o jūs visi protingi, tad einu nusišluostysiu ašarotas akytes ir toliau žaisiu gyvenimą:D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sakiau jau kelis kartus, sita tema kuriau ne poto kai jis man uzdejo ispejima del kurio butu galima gincytis, o po to kai jis pats pazeide taisykles del kurios mane banino, ir neiskart ejau skustis del to cia, pirma jam parasiau, kad negrazu taip o ka jis atsake? Jis atsake "Tu kazko nori is manes?". Va del ko visa tema, jis pats pazeidineja taisykles del kuriu banina ir jam ponui nieko pasakyt del to negalima, isivaizduoja, kad dievas belekoks ir gali daryti ka nori. Dabar bent matos, kad pusei forumo jis nepatinka, net kiti modai sutinka, kad reiktu keisti elgesy. O ka jis turi pasakyt? Jis pasako "Neskaiciau bbd".

 

Bet pripažink pats irgi per smarkiai reguoji. Galvoji tu pirmas toks nuskriaustas? Juk prieš tave yra irgi buvo, man pačiam yra kliuve ne nuo vieno moderatoriau ir, net nuo admino, nors atrodė, kad esu teisus, bet nepradėjau kelti scenų, o dabar su jais gan gerai susibendravau.

Ps. puse forumo? Gal tu juokauji čia net 1 procento nesusidaro žmonių kurie nepatenkinti juom. Manau jeigu būtų kokie 5 procentai tai gal ir gali kreipti dėmesį, o dabar dėl tiek mažai manau neverta verkti. Nes žmonės turi toki įproti skustis visada dėl kažko, niekada beveik jiem viskas nebus gerai, o jeigu pildysi visus jų norus tai jie niekada nebus patenkinti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Oligarchas pasižiūrėjau tavo įspėjimu istorija, tu turi tik viena įspėjimą nuo ViPeRkillz ir tai buvo 2010-10-06 aš tau net nedavęs įspėjimo niekad, kažką maišai 

kazkodel galvojau kad nuo taves gavau,zinau nuo kazko dar buvau gaves kad negalejau forume zinuciu raysti tam tikra laika,susimaisiau dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujiena pasakei ir dar prikėlei sena tema  


su nereikalingu postu kad pasakyti :

 

@narkata oho pats nesventas :D

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naujiena pasakei ir dar prikėlei sena tema  

su nereikalingu postu kad pasakyti :

Nuotaikos nera? Man irgi taip buna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotaikos nera? Man irgi taip buna.

Klausyk tu rimtai atsilupęs ant tiek ar kaip suprast? Prie ko čia tavo šiti supisti komentarai? Bandai postų skaičių nepastebimai pasikelt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausyk tu rimtai atsilupęs ant tiek ar kaip suprast? Prie ko čia tavo šiti supisti komentarai? Bandai postų skaičių nepastebimai pasikelt?

Kas jum nepatinka? Pajuokaut negalima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.