audirs4

Ar GPU mirsta

Rekomenduojami pranešimai

Sendien zaisdamas BF4 man fps nuo 60 pradejo kristi iki 15-17 fps ir zaidimas pradejo mirguluoti ir juostos spalvotos, net buvo neimanoma losti, paskui issijungiau max payne 3 zaidimas veikia be problemu fps nekrenta ir nera spalvotu juostu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei tai vyksta tik per BF4, tuomet gal kažkas su driveriais blogai, tiesiog gamui nepritaikyti. Pabandyk daugiau pažaist kitus žaidimus, pažiūrėt, ar ir ten tas vyksta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmiausiai pasitikrink temperatūras GPU. Greičiausiai perkaitinėja. Dar varijantas maitinimo blokas pradėjo grybauti. Turėjau aš tokia problemą kaip pas tave tik be fps sumažėjimo, kai perdaug užturbines GPU buvau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Temperatura 70C o maitinimo blokas geras naujas, sendien paleidau BF4 viskas gerai ir dar vakar max payne 3 zaidziau kokias 2val nieko nebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsilo oras .. :trl:  matyt uzkaito per daug uzsikrove ir nesugebejo atsiausint, arba tiesiog draiveriu problema buvo ziurint kokius naudoji, ar mantle ar kokius kitus naujus, cia jie juos naujino neperseniausiai.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu as per bf4 ijungiu matle tai man fps nepadaugeja ir jis krenta iki 10 kartais ir labai daznai turbut reikes vel asus draiveri irasyti nes jis buvo geriauses

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.