scalman

COD Advanced Warfare

Rekomenduojami pranešimai

1399013230-logo.jpg

 

Kūrėjas: Sledgehammer Games
Leidėjas: Activision
Žaidimo variklis:
Žanras: fps
Režimai:
Išleidimo data: 2014 lapkritis
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

 

iseis jau si rudeni. kuriamas jau 3 metus. parode pirma screena. ir nieko ipatingo . ghostu pirmi screenai neka prasciau atrode kiek pamenu . gal cod ir iseis kasmetai bet kai ji kuria tiek skirtingu kureju komandu tai tikrai ne per metus sukuria po nauja dali.

 

cod-sledgehammer-ignpng-a29997_610w.png

"Actual in-game characters," the developer claimed.

The unannounced title will be "next-gen first," according to publisher Activision.

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

numatau kad temoje bus tokios žinutės kaip:

1) kiek jau galima;

2) melžimo karvutė;

3) nieko naujo;

4) konvejeris;

5) tai jau netikėtas anonsas.

 

1360791730_1414790312.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai tikiuos, kad COD pagaliau sugrįš ir pasieks tokį lygį, koks buvo COD 2 ir į MP žiūrės tik per petį, o visą dėmesį fokusuos ties SP. Antroji dalis buvo pasaka : nei per ilgas, nei per trumpas sp, misijos smagios, yra įvairovės kažkiek tai, o ir mp smagus. Dar ir dabar atsimenu D-Day misiją, kai atplaukėm į krantą ir reikėjo lynais lipti į labai statų šlaitą ar kalną. Dar ir dabar labai linksmai galima sužaisti sp bei mp.Kalbant apie kuriamą COD, kuria jau 3 metus. Dėl šito fakto galima tikėtis, kad bus kokybiškesnis, negu pastarieji - ne kiekybe, o kokybė. Šiaip galėtų vėl kurti apie antrą pasaulinį karą, nes man, asmeniškai, daug idomesnė tematika. Tie naujieji laikai, su naujom technologijom yra nuobodūs, nes tokių šaudyklių yra pilna, o su ww2 jau mažoka, pasigedęs esu ir manau, kad ne aš vienas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na bet juk mūsų nuomonės niekas neklaus... Žinoma norėtus kad būtų ww2 tematika. Bet dabar žaidimai kuo toliau tuo labiau linksta į mp negu į sp.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai taip, neklausia, bet pasvarstyti, pasvajoti galima. Nesistebiu visai, kad dauguma zaidimu linksta link mp, nes ten didziausias pelnas :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

netiketina kad sugrys. va is ghost tikejaus kazko naujo. iis dalies kai kurios misijos tikrai buvo idomios bent man. siaip nepanasu i konvejeri , kitus irgi kuria panasiai tiek laiko,tiesiog kitur vieni kurejai o cia bent 4 kureju kuria tuos cod.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau sita nauja COD dalis bus geresne negu COD GHOST .Kuris tiesa sakant mane nuvyle .Tikejaus geresnes grafikos ir siuzetas buvo prastas toks kaip sakant levas ,nors galejo but geresnis. Tiesiog praitos dalies naujove buvo suo ir daugiau nieko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manyt daug ka galima.  :troll:  kaip ir manyt kad bus naujas engine. ghost turejo geros grafikos ant pc ir efektu ir siaip geru vietu buvo. nepalyginsi su BO crapu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir gera bus dalis. jei apie ghosts vis šnekat, tai man jis suėjo ant ps4. Papliekiu mp co op extinction ir net nematau reikalo parduoti disko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau kazko panasaus kaip mw1 mp, kur nebuvo visko pergrusta. mw2 visai dar patiko o paskui viskas kartojosi.svarciau apie ghost dar pabandyti, bet kiek teko skaityti nieko jis nevertas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau kazko panasaus kaip mw1 mp, kur nebuvo visko pergrusta. mw2 visai dar patiko o paskui viskas kartojosi.svarciau apie ghost dar pabandyti, bet kiek teko skaityti nieko jis nevertas.

cia tik kita nuomone kad nevertas ghosts, kam patinka mp co op kaip extinction mode (man pvz) tai viskas ok su juo . Sp tai trumpokas bet ok ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko jūs tikėjotės...

Gi nuo pat Black Ops ir MW2 buvo aišku , kad ši serija jau žlugus ir , kad beveik nieko naujo nesulauksim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.