scalman

Playstation 4 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Jau vakar vakare buvo man. Nemaciau kas ten pasikeite. Kazkokie stuff socialinimuisi ten pagrinde.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neupdeitinkit tie, kieno sugede bluerejai arba isvis ishimti. Brickinasi konsole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@GMR Nu pas mane br diskas įdėtas, ir dariau tuo metu update i 5v, aišku ilgiau darė updeita, negu praeitos kurios buvo, ir ant kokių konsolių ta problema, ps4 / ps4 slim / ps4 pro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po 5.0 updeito kazkas keistai su atsiuntimais zaidimu vyksta.su greiciu konkreciai.  pajungta laidu netas kad butu didziausias greitis. pries updeita pusdavo viska tikrai greitai. dabar paimu koki zaidima kad ir ten 2gb ar maziau siust tai suskaiciuoja laika 11 val liko. po to nueini papausini , vel resumini jau pusvalandis liko. bet vistiek letokai. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

po 5.0 updeito kazkas keistai su atsiuntimais zaidimu vyksta.su greiciu konkreciai.  pajungta laidu netas kad butu didziausias greitis. pries updeita pusdavo viska tikrai greitai. dabar paimu koki zaidima kad ir ten 2gb ar maziau siust tai suskaiciuoja laika 11 val liko. po to nueini papausini , vel resumini jau pusvalandis liko. bet vistiek letokai. 

Dar nepastebėjau kaip po update siunčia, bet visą laiką man gerai siųsdavo tik po pause resume. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmas minusas su naujausių update v5.00 ant mano samsung tv 4k hdr, žaidimuose neveikė hdr, ps4 pro mato kad hdr yra, žaidime įjungtas hdr, bet telikas rodo kad ne įjungtas, aišku kai pas mane ps4 pro visad būna sleep režime, tai teko atjungti hdmi ir pilnai išjungti ps4 pro, paskui hdmi įjungi, ir vėl veikia hdr žaidime, tada jau telikas mato kad žaidime yra hdr, ant pačio tv rašo kad hdr įjungtas, nes prieš tai tik rašydavo "uhd 4k hdmi uhd color" , bet kai visa ta atlikau su hdmi, dabar žaidime rašo tv info paspaudus "hdr uhd 4k hdmi uhd color"

Su siuntimu greičiu irgi problema yra, tai veikia gerai tai lėtai nesuprasi, pirmas prisvilęs blynas 5 versijos

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vakar LBP3 kiek ten apie 2-3gb siunte nzn gal 3 val cia tik zaidimo dali , kita dali vis dar siuncia dabar. ten likusius kelis gb . tai nelabai patinka man tas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal DNS reik pakeisti į Google, sakoma geriau dirba, bet man buvo gerai ir su default DNS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal DNS reik pakeisti į Google, sakoma geriau dirba, bet man buvo gerai ir su default DNS

As pakeiciau i googles dns, tai pagerejo, bet vistiek nekazka. Jau, kad sitas update nevykes, tai matosi ant kiekvieno kampo. Pirmiausia tai susigadino zaidime seseliai, patapo be antialaizingo, kvadratukais bleha. Ant kai kuriu zaidimu jau pradejo stipriau uzt ausinimas, ir pats software, kai uzeina nuluzta restartuojasi... Blogai, labai blogai. Ant nosies xbox x iseina, o cia gryba pradejo pjaut. Gerai tu sakai reikes siandien pasizet, gal ir pas mane hdr neveikia

Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt nereiks laukti naujo update mėnesį laiko :) kol pataisis savo ssss v5.00


@DeLinkas Nu jei tas pats beveik su Google DNS tai tada nekeisiu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turbūt nereiks laukti naujo update mėnesį laiko :) kol pataisis savo ssss v5.00

@DeLinkas Nu jei tas pats beveik su Google DNS tai tada nekeisiu 

tu bent jau pabandyk, vieniems smarkiai pagereja, kitiems minimaliai :), ten kelios minutes pasikeist :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo DNS pakeiciau i google ir MTU 1473 ivedziau. dar galima paspartint per PC su proxy  lygtais. bet to nebandysiu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo DNS pakeiciau i google ir MTU 1473 ivedziau. dar galima paspartint per PC su proxy  lygtais. bet to nebandysiu 

nu ir kaip, ar pasijaute?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

net nezinau . GT Sport demo uzstaciau siust tuos 43Gb raso apie 6 val liko. per val mazdaug atsiunte jau 5gb tai gal ir normaliai sakyciau. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.