Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Playstation 4 naujienos

* * * * * 2 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

kazkas nepagavo minties , as turejau omeni kad gerai butu jeigu... man gerai butu kad butu kuo daugiau, kuo daugiau galimybiu devam. visko kuo daugiau zodziu. bet bus kaip bus na ir matysim kaip ten bus kai kas nors jau paaiskes. Polyphony Digital jau rode savo GTS 8k builda cia nesenai. bet pc reikalavimuose ramai iskarto soks iki konsoliu lygio , ar bent iki 16gb ram min bus. jei konsole iseis su kokiais 20gb ram. siaip galetu ir 32gb duot, tai automatiskai zaidimu pc reikalavimai soks irgi per ramus visu pirma. 

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

o koks skirtumas tie Ram, jie turbut maziausia vaidmeni vaidina zaidimuose, svarbiausia tflopai ir cpu geras ir sdd.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

naujas PS4 formatas Dual Pack

Dual-Packs.jpg?w=1280&ssl=1

You can now get both God of War and Detroit: Become Human, for the price of one. In a statement to the press, Sony Interactive Entertainment Hong Kong Limited Singapore Branch (SIES) has announced they will be releasing a series of PlayStation 4 Dual Blu-ray Disc packs will be available in Malaysia from January 17,  2019.

PlayStation 4 “SEN NO KISEKI” Entry Pack

The PlayStation®4 “SEN NO KISEKI” Entry Pack (Traditional Chinese/Korean Version) includes both the first two titles, Thors Military Academy 1204 and The Erebonian Civil War of the wildly popular JRPG series, THE LEGEND OF HEROES: SEN NO KISEKI. The pack will retail at the price of MYR 169.

Both Packs will be available in Malaysia from January 17, 2019.

gaila kad kol kas tik tiek variantu ir ne visur. gal padarys daugiau rinkiniu veliau. 

LG G4 / Teclast X98 Pro

Jeisonas
Mano pranešimai  

Jeisonas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GBA, GBC, GameBoy, Saturn, Mega CD, Genesis, SMS
  • PSN vardas:JeisonasLT

naujas PS4 formatas Dual Pack

Dual-Packs.jpg?w=1280&ssl=1

gaila kad kol kas tik tiek variantu ir ne visur. gal padarys daugiau rinkiniu veliau. 

Galvos skausmas paskui kolekcininkams juos visus surinkt, nes atsiranda ju simtais ir nieks nebesigaudo kiek ir kokiu buta.

JeisonasLT.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Talentingasis Shed of Dreams, geriau zinomas kaip PS4 rankenu dizaino kurejas, o gal ir ne tik PS4, si karta pristato savo naujausia kurini skirta MK 11 zaidimui. Rankenos stilius sukurtas pagal Skorpiona. Tokiu rankenu bus isleista keletas pagal uzsakyma. Pasiziureti kitus jo kurinius galima stai cia: http://shedofdreams....ndex.html#works

67584406.jpg

44681552.jpg

03346317.jpg

28187174.jpg

93338262.jpg

76940344.jpg

Šį pranešimą redagavo Magnitas: 2019-01-31, 01:53

• FeD3x tai mėgsta

6eb0a0ee6f33.gif

Nerandi temos apie žaidimą? Rašyk PM ir ji bus sukurta!

Einoras1
Mano pranešimai  

Einoras1
  • Naujokai

Sveiki. Man draugas dave savo prisijungima prie savo paskyros kad galeciau atsisiust zaidimus bet problema tame kad mes abu vienu metu prie jos negalim prisijunkt. Ar imanoma kaskaip issprest sia problema? As jo paskyra padariau kaip ne pagrindine.

Lonsdale
Mano pranešimai  

Lonsdale
  • Nariai
  • Turi:XBOX 360

Ateit pas draugą į namus.

WirmiS
Mano pranešimai  

WirmiS
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PSP, XBOX One, XBOX 360, XBOX, DS, Genesis
  • PSN vardas:WirmiS
  • XBL vardas:WirmiS
  • Steam ID:WirmiS

Sveiki. Man draugas dave savo prisijungima prie savo paskyros kad galeciau atsisiust zaidimus bet problema tame kad mes abu vienu metu prie jos negalim prisijunkt. Ar imanoma kaskaip issprest sia problema? As jo paskyra padariau kaip ne pagrindine.

tu daraisi jo useri active ant savo konsoles, jis darosi tavo useri pas save active. ir abu zaidziat viens kito zaidimus prisijunge savo konsolese savo useriais.

vienas is minusu tai, kad visada turi but prisijunges prie interneto, nes jei neprisijungsi visi tavo userio zaidimai bus su spynom

• tymbarkFM tai mėgsta

WirmiS.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Konsolou performance testuotojai tame tarpe digital foundry pradejo pastebet jau keliuose zaidimuose kad Pro versijos pradeda geriau suktis uz x1 versijas ir kartais atrodyt geriau. Athem demo neretai palaiko geresni perf nei ant x1x , bei naujas ace combat ant pro eina geriau , gali buti nes geriau optimizuotas deka to kad reikejo ir VR priderint ten, bet ir be VR zaidimas palaiko geresni performance bendrai paemus.
Kad ir RE2 remake ant x1x deka TAA atrodo labai jau sublurintas jokiu astriu detaliu teksturu nera, palyginus su Pro naudojamu fxaa.
Dar galu but ir del to kad ps4 pro zaidimai pradeda daugiau naudot fp16

Next-Gen Compute Units (NCUs) provide super-charged pathways for doubling processing throughput when using 16-bit data types.1 In cases where a full 32 bits of precision is not necessary to obtain the desired result, they can pack twice as much data into each register and use it to execute two parallel operations. This is ideal for a wide range of computationally intensive applications including image/video processing, ray tracing, artificial intelligence, and game rendering.+

• Impaler tai mėgsta

LG G4 / Teclast X98 Pro

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Stai dar vienas sedevras, neaisku ar patogus tik, nuo jau mineto Shed of Dreams. Si karta Barako stiliumi.

97975276.jpg

96819194.jpg

31936368.jpg

35854732.jpg

48886866.jpg

30818157.jpg

6eb0a0ee6f33.gif

Nerandi temos apie žaidimą? Rašyk PM ir ji bus sukurta!

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

ant lentynos laikyt del vaizdo gal ir nieko. tik nenaudot aisku, nes visa tai maisys. kodel jie nepuosia dezes ps4 , ten gali lipdyt ka nori juk . 

• tymbarkFM tai mėgsta

LG G4 / Teclast X98 Pro

Commandos
Mano pranešimai  

Commandos
  •  V.I.P.
  • Turi:PS2, XBOX 360

grazhu bet zaisti bus nepatogu

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods