Impaler

PlayManija.lt projekto ∞-asis Gimtadienis!

Rekomenduojami pranešimai

ooooooooo, jau 8 metai net sunku patikėt. :) Konsolių klausimais šis tinklapis labai padėjo man, buvau ir Kaune meete, turėjo keletas žmonių būt o buvom tik su Viperkilz, geri atsiminimai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jubiliejus didelis jau ne uz kalnu :) Tikrai sauniai Impaler esi padirbejes su projektu, uz ka manau visi yra dekingi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na šaunu tikrai sunku patikėti, kad jau 8-asis gimtadienis, nors užsiregistravau neperseniausiai, tačiau guest'as buvau dažnas. Sėkmės projektui ir toliau po 2-iejų metų švęsim ir jubiliejų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš aštuonis metus tai, turbūt, pirmą kartą pamačiau AVGN ir po jo prasidėjo mano manija savo konsoles kaupti, o ne keisti vis naujesnėmis! :) O per tuos maždaug 6 metus buvimo čia, daug kas nutiko, visgi labiausiai įsiminęs man įvykis, tai retro maniakų susirinkimas ir bendra medžioklė! Jei ne playmanija.lt tikriausiai per savo gyvenimą net nebūčiau sutikęs tokių puikių, nuoširdžių ir geranoriškų žmonių, kurie turi bendrų interesų. Tad, dėkoju Impaler'iui už šį puikų projektą ir keliu aukštyn taurę!  :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

WUUU HUUU :D Sveikinimai visam PLM ir @Impaler - daug pasiekiai per tuos metus, tikrai pagirtina ir yra kuo didziuotis!

 

Kaip visada alaus reikia, kitaip cia nieko nebus ! :D

tumblr_mwhd3ddtlf1qdwk7fo1_400.gif

 

SVENCIAM JEGA! :D  :cheers:   :mml:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wow!!Sveikinimai!Dėkoju Impaleriui už tai kad įkūrė šį forumą :clap2: , nes tai padėjo man ir tada, kai rinkausi konsolę, ir kai jau ją turėjau.Dėkui dar kartą.Beje ryt švesiu gimtadienį tai reiks ir už playmanija taurelę pakelt :cheers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ilgą laiką čia užsukdavau tik šiaip sau. Bet konsolių kolekcija didejo, tuo pačiu ir aktyvumas padidejo ,dabar plm kaip ir antri namai :) sveikinu ir kad tiek pat metų dar išbutumet .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didžiausi sveikinimai, PLM mano antrieji namai, viskas prasidėjo kai norėjau nusipirkti xbox 360 viską susižinojęs iš plm narių buvau nusprendęs pirkti bet nusipirkau ps2 ir vėl prasidėjo info ieškojimas kadangi tai buvo mano antroji konsolė nuo zhilitono laikų, vėliau jau nusipirkau xbox 360, ir vėl prasidėjo info ieškojimas nes jos turint ps2 kaip ir nereikėjo. Žodžiu labai ačiū Impaler'iui ir kitiem PLM nariam būnant draugiškiem ir supratingiem. Linkiu šiam projektui didžiausios sekmės ir sulaukti bent 20-mečio!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikinimai PLM. Džiugu, kad su metais forumas augo ir didėjo bendruomenė. Tikiuosi projektas gyvuos dar ilgai.  :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai džiugu, kad mes senstam :) PLM turi puikią bendruomenę, kuri vis auga. Sveikinu gerbiamąjį Impalerį, moderatorius ir visus narius su mūsų bendra švente  :cheers: Jau trečius metus esu šios bendruomenės dalimi ir būtent būdamas čia apsisprendžiau savo geiminimo laiką leisti su konsole, tad sakyčiau forumas puikiai motyvuoja ir visada suteikia reikiamos informacijos ir svarbiausia dauguma Jūsų geranoriškai pagelbėja :) SU GIMTADIENIU, PLM:all:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.