Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Noriu paklaust del motorolerio

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Mldc
Mano pranešimai  

Mldc
  • Nariai
  • Turi:PS3, XBOX 360

kad teises turi ant pirdos, tai nekeicia tavo vairavimo... nes pirdos teises, tai tik teorija ismokti ir viskas.. 0 itakos vairavimui kelyje.. 

Teorijos egzaminas ir įrodo, kad moka taisykles, o, kad išlaikytų egzaminą jas reikia mokėti, o ne siaip bb dėjus po miesta pasivažinėti + ar AM teorijos egzas, ar B jokio skirtumas tie patys klausymai.

Šį pranešimą redagavo Mldc: 2014-05-11, 17:29

• Fray tai mėgsta

360
Mano pranešimai  

360

180+180

• Nariai
  • Turi:XBOX 360
  • XBL vardas:MariussLT

Ispejimas, bent man senais laikais buvo... :D

Toxiz
Mano pranešimai  

Toxiz

Eye Of The Tiger

• Nariai

Kyla mintis važiuot be teisių? Tau reik gerai p**t per snukį, kad atšoktų tokios mintys. Čiūxinkis.

• Altec128 ir Mldc tai mėgsta

bebras
Mano pranešimai  

bebras
  • Nariai
  • XBL vardas:Briedis007

Teorijos egzaminas ir įrodo, kad moka taisykles, o, kad išlaikytų egzaminą jas reikia mokėti, o ne siaip bb dėjus po miesta pasivažinėti + ar AM teorijos egzas, ar B jokio skirtumas tie patys klausymai.

By** irodo tas teorijos egzaminas.. Teorija niekada neatstos praktikos. Pats issilaikiau B kategorijos teises pries metus ir galiu pasakyti, kad dabar neislaikyciau teorijos, niekaip. Gatveje daug svarbiau vairavimo igudziai. Is teorijos pakanka skirti sviesaforo spalvas bei pagrindini kelia nuo salutinio.

Šį pranešimą redagavo bebras: 2014-05-11, 20:02

tadasas99
Mano pranešimai  

tadasas99

zvejys-ligonis

• Nariai
  • Turi:PS2

By** irodo tas teorijos egzaminas.. Teorija niekada neatstos praktikos. Pats issilaikiau B kategorijos teises pries metus ir galiu pasakyti, kad dabar neislaikyciau teorijos, niekaip. Gatveje daug svarbiau vairavimo igudziai. Is teorijos pakanka skirti sviesaforo spalvas bei pagrindini kelia nuo salutinio.

patikek manim kad po keliu metu kitaip kalbesi, aisku kad eilinis vairuotojas dabar egzamino neislaikytu, bet nereiskia kad gautos zinios ruosintis egzaminui yra nereikalingos.

bebras
Mano pranešimai  

bebras
  • Nariai
  • XBL vardas:Briedis007

patikek manim kad po keliu metu kitaip kalbesi, aisku kad eilinis vairuotojas dabar egzamino neislaikytu, bet nereiskia kad gautos zinios ruosintis egzaminui yra nereikalingos.

As nesakau, kad jos nera reikalingos, tiesiog esme tame, kad ir be teorijos galima moketi gerai vazineti gatvemis,  tik tiek. :) O kai kurie ir mokedami ta teorija mintinai, negali praktikos islaikyti is 10 karto, tai kaip sakant, kad turesi ta teorija, netapsi geresniu vairuotuju. 

tadasas99
Mano pranešimai  

tadasas99

zvejys-ligonis

• Nariai
  • Turi:PS2

egzaminu islaikymas taippat nereiskia kad esi geras vairuotojas, bet cia ne apie tai...

cia apie AM, t.y. asmenis nuo 15m amziaus, ir visiskai logiska is ju reikalauti ket taisykliu ziniu igygjimo pazymejimo, nu o jei esi vyresnis tai tavo zinias irodo vairuotojo pazymejimas gi logiska ar ne?

nu o jei esi vyresnis ir neturi jokio pazymejimo tai kas zinos ar tu bent zinai kaip i zieda ivaziuoti, o ir pats jaunimas kaltas kad su mopedais/motoroeliais vazineja tokiu greiciu kokiu ne taip ir seniai vazinedavo motociklai, tai ir reikalavimu sugrieztinimas taippat logiskas sprendimas

Šį pranešimą redagavo tadasas99: 2014-05-13, 19:58

Agnusas
Mano pranešimai  

Agnusas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3
  • PSN vardas:Agnus_LT

Neturint teisių ar tos kategorijos, bauda nuo 1000-1500lt. Ar taikoma pirdininkams nežinau, gal ji mažesnė būtų, kas logiškai atrodytų. Ir jokios transporto konfiskavimo nėra. O bendrai  teoriją nėra sunku išmokti keletas dienų ir turi. Pats po dvejų metų skaičiau per naujo nes laikaus kitą kategoriją. Visai sutikčiau už tai jog būtų privaloma kas kokius 5m. teoriją persilaikyti taip pat ir vairavimą nuo tam tikro amžiau (kad mažiau pensininkų sukeltų avarijas). Visgi taisyklės vietoje nestovi, ir jas būtina žinoti, beje kas čia sakė jog jos turi mažai įtakos. Na nelabai sutikčiau, jeigu visi jų laikytumėmės ir gerai žinotume gal ir avaringumas sumažėtų. Ir be teorijos tu GERAI važiuoti nemokėsi. Čia kaip kiti sako jog moku su motociklu važiuoti, bet važiavimas tiesiai tai nėra mokėjimas važiuoti :)

• GEx2 tai mėgsta

RokasKebabas
Mano pranešimai  

RokasKebabas
  • Naujokai

http://grockiovm.lt Nezinau kaip su teisem, bet paziurek sia svetaine jeigu reikia teisiu tau, tikrai ismokys tave

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods