narkata

Batman v Superman: Dawn of Justice (2016) Ben Affleck / Henry Cavill

Rekomenduojami pranešimai

10312055_10152540211158949_6137308321049

 

Director: Zack Snyder savo Twitter'i parodė pora nuotraukų iš Batman vs. Superman

 

3hRU6px.jpgMb1wRn5.jpg

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkur anksciau skaiciau, kad bus toks filmas GALBUT, o cia ir jau kadrai yra. Pasakiskas filmas turetu buti. Net nera zodziu. Ir dar Affleckas vaidins Batmana. Cia irgi kazkas is gerosios fantastikos..

Zodziu komanda buvo surinkta tobula. Beliko tik, kad nebutu labai panasu i Watchmen, labiau i paskutini Batman'o filma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kad DC pradės gal filmu daugiau leisti, nes Marvel tikrai varo be sustojimu, ir tikrai dabartiniai filmai geri Marvel
DC kažkaip tik Batman ir Superman kuria filmus, tikrai galėtu daugiau, nes DC irgi turi daug herojų , aišku ne tiek kiek Marvel bet turi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Batmano kostiumas atrodo super.

 

Nematau logikos filme. Du geriečiai tarpusavyje kariauja? Ir kokie šansai gali būti Batman'o??!!

 

Redagavo tamulionis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau logikos filme. Du geriečiai tarpusavyje kariauja? Ir kokie šansai gali būti Batman'o??!!

Kriptonitas ir laimi prieš superman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš Betmeno kostiumo tai belekoks kačiokas. Arba Affleck'as ant sterų sėdęs ruošdamasis, arba too much kostiumo jau. Šiaip nelimpa jo tas snukis nei prie kostiumo, nei prie Betmeno. Nesužavėjo Man of Steel, abejoju ar sužavės šitas. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man of steel man patiko, jei bus tęsinys tai manau bus puiku, o su Batman'o tai manau pamatysim ar tik Affleck'ui tas vaidmuo, kai bus pirmas trailer's tada galėsim vertinti, nes dabar tikrai nereiktų nurašyti Affleck

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na iš dalies nuliūdau, kad Affleck'ui davė šį vaidmenį, bet manau turėtų su tuo susitvarkyti, nenuvertinčiau aš jo., na bet kaip @narkata ir sako, reik laukti trailer'io, o tik tada spręsti, nes dabar per mažai, kad galėtum, kažką kalbėti. palauksim-pamatysim.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ta dar norėjau pasakyti, aš taip manau kad gal taip bus (bet aišku bus matyti kaip čia bus), kad šitam filme gali but kad nieks nelaimės nei Batman ir ne Superman ,tiesiog gal gerai pasidaužys, puse miesto sugriaus, o paskui bus geri draugai ir kausis prieš kitus ,kitam filme :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai jau nebebus dark knight ketvirtos dalies, kur pries ridleri turetu kovot? tik jau nebe briusas, o robinas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai jau nebebus dark knight ketvirtos dalies

kaip ir ne, tuo ir užbaigė jie, bus kita veliau trilogija manau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man of steel man patiko, jei bus tęsinys tai manau bus puiku, o su Batman'o tai manau pamatysim ar tik Affleck'ui tas vaidmuo, kai bus pirmas trailer's tada galėsim vertinti, nes dabar tikrai nereiktų nurašyti Affleck

tai, kad cia ir bus man of steel tesinys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir bus kada nors. Bet dabar Snyderis režisuos Batman vs. Superman, o po to Justice League, kuri taip pat oficialiai anonsuota. Ten irgi Affleckas šmėžuos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.