Sniegiukas

Telefonas iki 1250lt

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, taigi jau po poros savaičių planuoju pirkti naują telefoną, jam galiu skirti apie 1250lt, kokį geriausią variantą galėčiau gauti už šią sumą? Svarbu yra geras FHD ekranas, gera kamera ir garsiai grojanti muzika. Iš anksto dėkui. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras ekranas ir kamera pas lumia, jeigu nebaugina WP8 tai siūlyčiau iš šios linijos telefoną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne vienas ir ne 5 modeliai rinktis ..tai cia kiekvienas siulys ka patys isigijo ir dar dasimest .. :yao:  tikrai nori tlf ne pats issirinkt o ka antanas isigijo ? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne vienas ir ne 5 modeliai rinktis ..tai cia kiekvienas siulys ka patys isigijo ir dar dasimest .. :yao:  tikrai nori tlf ne pats issirinkt o ka antanas isigijo ? 

Juk aš parašiau savo kriterijus, manau tikrai nevisi iš išvardintų telefonų juos atitinka. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia tik mano pasiūlymas, tiesa, pigesnis ir tau gali netikti/neįtikti, bet bent užmesk akį:

http://www.mobili.lt/lt/telefonai/prestigio/multiphone_7500.html

 

Kiek skaičiau, tai gana šūdina plastmasė, bet ar čia bėda kai 90% žmonių nusipirkę ir taip didelį telefoną padidina jo išmatavimus įdėdami į tuos didelius gandonus futliarus.

 

Kita bėda taip pat susijusi su plastmase - ekrano plastikas linkęs braižytis, bet nėra nieko ko neišspręstų plėvelė.

 

Asmeniškai, aš čiupčiau šitą vietoje visų tau jau pasiūlytų variantų. Taip, gal jis ir barškės ir braižysis, bet pažiūrėk į hardware už tokią kainą, tiesiog toks ūkinis telefonas.

 

Čia tik mano pasiūlyta nuomonė ir niekam neprivalu su ja sutikti. Nenoriu, kad prasidėtų panašios nesąmonės kaip paskutinį kartą kažką forumuose rašiau apie telefonus.

Peace :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nieko toks telefonas, pas drauga yra, greitas ir geras, tik didelis... ;D i ranka netelpa, uz tad ir paemiau htc m8 ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nieko toks telefonas, pas drauga yra, greitas ir geras, tik didelis... ;D i ranka netelpa, uz tad ir paemiau htc m8 ;D

O muzika garsiai groja? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.