Impaler

Telefonų ekrano apsaugos, kokią rinktis?

Rekomenduojami pranešimai

As is kinijos uzsisakes buvau po 1$ pleveliu tai man laike apie puse metu, po to su raktais subraiziau, o mamai su broliu tai reikia kas antra savaite keist, tos pacios pleveles, bet nusilupa. Tai manau, jei nemoki naudotis telefonu tai ir ta brangi plevele neapsaugos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir saugojau, plevele buvo, dekla odini turejau, bet krito tokiu kampu, kad iskilo. Seip plevele is patirties - nereikalinga, deklas - taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pirktas telefonas ejo su gamykline plevele is abieju pusiu. Daugiau, kaip ir nieko nenaudoju. Bandziau tuos vadinamus deklus (gandonus), ziauriai man nepatogu, geriau be nieko. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as naudoju toki stikla, nesibraizo ir 100% apsaugo ekrana,perku ko 2-3 is karto nes man krenta telefonas daznai :D

3.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ekranui aisku ta kieta plastiko/grudinto stiklo apsauga. ne minksta plevele. nesenai keiciau ekrana tai iskart ta plevele uzsidejau. esu mates ta daikta realiai saugant ekrana kai buvo zmonem nukrites tel ant kampo ar pacio ekrano. ir ekranui nieko nenutinka. as mokejau 5 eurus. 


apsauginis-grudintas-stiklas-samsung-gal


plius tvirto silikono storokas deklas su pastorintas krastais ir jau nebaisu telefona rankose laikyt , plius ir neslysta visai . bet ne to minksto lievo silikono papigiam.

 

as emiau Goospery mercury

 

for-Sony-Xperia-Z2-Case-Mercury-Goospery

 

aisku su visu tuo tel pastoreja, bet bent jau jauciasi kad daiktas rankoj nebaisu laikyt ar mosikuot rankoj ar fotkint , neslysta ir nekrenta.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norit patikimos telefono apsaugos, reiketu rinktis ne tik telefono dekliuka, bet ir apsaugini stikla, nes kritimo atveju plievele mazai kuom pagelbes

Redagavo need4speed

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.