Peršokti prie turinio

Nuotrauka

No Man's Sky PS4 / PC Steam

* * * * * 2 Balsai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

Kūrėjas: Hello Games
Leidėjas: 
Žaidimo variklis:
Žanras: 
Režimai:
Išleidimo data:
Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:

gerai zinom ka gali parodyt dideli kurejai su dideliais leidejais ...bet ka gali nedidele komanda padaryt ..kai sita pamaciau treileri ir ka kalbejo kurejas...wouu ..tiesiog wou 

Developed by Hello Games, the indie studio behind PS3 hit Joe Danger, No Man's Sky is a science-fiction game without limits. If you see a mountain, you can trek there. If you see a planet hanging on the horizon, it's a real place, with its own rich ecology of creatures and vegetation. You can get in your ship, fly into space and it's yours to explore. Not just that, but every star in the sky is just the light of a sun, with its own solar system waiting for you to discover and adventure in.

Šį pranešimą redagavo scalman: 2014-06-10, 09:36

• Impaler tai mėgsta

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

WaSHkaZ
Mano pranešimai  

WaSHkaZ
  • Naujokai
  • Turi:PS3
  • PSN vardas:WaSHkaZ

Pirmojoje planetoje tai buvau isiziojes tiek daug visokiu gyviu kokia aplinka, o cia oplia iseda i lektuva iskrenda i atvira kosmosa as dar labiau isizioju, ir galutinai mano nuostabai dar viena planeta :o na ir zaidimukas cia musu laukia.

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, XBOX 360
  • PSN vardas:gedunex
  • Steam ID:gedunex

visata cia sitam zaidime beribe :D kiekvienas pradesiantis zmogus zaidima bus vis kitoje planetoje.zodziu :)

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

zodziu idomu jie ten kazka kalbejo kad planetos kazkaip engine pagalba random budu apgyvendinamos kai i jas skrendi ..tipo jei i ta pacia skrisi antra karta jau galbut bus kitokiu gyvunu ir pan..nekalbam apie tai kad ..visu planetu net negyvenamu pavirsiais gali skraidyt ir matyt viska..cia tai wou buvo ..dideli kurejai to nesugalvojo , tai indie padare , maza grupele zmoniu su mazu biudzetu padare toki dalyka .. :god:  tikrai bus must play ..o jei dar ten bus galima simtus valandu praleist tai bus dar ispudingiau. as visiskai sutinku su to kurejo mintim kad jis norejo igyvendint svajone tokia kad kai skaitai fantastines knygas ir jose minimi ten pasauliai su gyvunais ir pan stuff..tai va cia kazka tokio padaryt realiai vizualiai . as irgi taip galvoju skaitydamas fantastika.

Screen-Shot-2014-06-09-at-7.03.12-PM.png

352018611.jpg

pic-11481.png

No-Mans-Sky.jpg

2557187-postshow_nomanssky_20140609.jpg

2556650-e32014_nomanssky_20140609.still0

spalvos tai  :sweet:

2558885-e314stage1demo_nomanssky_2014061

no-mans-sky-e3-trailer.jpg

ir atviram kosmose busim 

nomansskypng-958c75_1280w.png

2014-06-09_21-02-32.jpg

juk dazniausia zaidimai siulo arba vien arba kita. arba skraidyt arba planetos virsuje but..nes tai buna kurejam per dideli mastai kad tai padaryt..

LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

Star Citizen surinko tiek lesu ir kiek kuriamos ir kokios komandos.o i sita paziurim,ispudinga,vos keli zmones kuria be dideliu investiciju.tiesiog wow.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

tikrai panasu i mokslines fantastikos knygos iliustracija tokie screenai. ir pirma iseis ant ps4 kiek ten ejo suprast. bet nera tik vienai konsolei skirtas tai gaus visi.

LG G4 / Teclast X98 Pro

Kolosas
Mano pranešimai  

Kolosas
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3

No Man's Sky Stage Demo - E3 2014

PlayStation E3 2014 | No Man's Sky | Live Coverage (PS4)

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

ir kol kas tik ps4 iseis, nors kurejai pagalvoja ir apie pc versijos isleidima gal veliau kada. is to ka kurejai kalba tai wou , viskas random, niekas neitirta ir net kurejai nezino kas yra tose planetose nes jie niekad ten nebuvo patys .. :god:

pirmas zaidimo pristatymas buvo su situ treileriu

4 zmones sukure tai ..4  :chan:

zmogus pardave savo nama kad galetu isleist pries tai joe danger . tai gerai kad jis buvo sekmingas projektas.  :god:

Šį pranešimą redagavo scalman: 2014-06-28, 09:46

LG G4 / Teclast X98 Pro

Dwėsk
Mano pranešimai  

Dwėsk
  • Nariai

zmogus pardave savo nama kad galetu isleist pries tai joe danger . tai gerai kad jis buvo sekmingas projektas.  :god:

That's called being confident in your idea and taking risks.

• LFXiksas tai mėgsta

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

aplamai kiek jau interviu si situ bicu ziurejau tai jo idejos tiesiog out of everything..jis meta viska per borta, meta per borta questus surasti 3 visciukus, meta per borta mmo gameplay , ar aplamai multiplayeri koki visi losia siai dienai, jis meta per borta socialinimasi, nes kaip jis pats pasake, greiciausia tu niekad nesusitiksi kito zmogaus, kad ir savo draugo kuris prisijunge irgi ir zaidzia tam zaidime.. gali but kad zaidime tu jo niekad nesutiksi  :chan:

jokiu misiju , jokiu baziu, jokiu planetu gynimo ar uzemimo , jokiu leveliu , nieko to nebus aplamai..tu gali zaist milijona valandu zaidime ir busi pamates tik labai maza dali zaidimo. Kuris svarbiausia yra tai kad nebus tuscias, jis nebus nuobodus, visur kazkas vyks be tavo isikisimo.

ir gera ten buvo jis gaves klausima..kaip dabar nuslifuot zaidima iki isleidimo, kaip istaisyt bugus ir zaidimo kuris neturi ribu , neturi sienu.. :genius:  tikriausia tu to neistaisai , tiesiog viskas susidelios kaip turi but :trl:

Šį pranešimą redagavo scalman: 2014-06-29, 20:23

LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

kaip tai ne? tai kad sutiksi ten visko :) juk ir sako kad turesi kooperuotis su kitais zaidejais.gerint savo laiva,savo ginklus.planetos bus pavojingos.o zaidimo tikslas nukeliauti i visatos centra :)

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

Kooperuosies su kuo sutiksi bet jei noresi pvz butent su tuo zmogum susitikt tai greiciausia nesusitiksi nes jis gali but kitam visatos gale . Ir kooperuotis jis sake tiesiog naudotis ju paskelbta info, nes net du zmones nusileide toj pacioj planetoj gali nesusitikt sake. Sake juk cia anti-mmo ir anti-socialinis zaidimas. Ir tas bus geriausia. Niekas nesakys tau ka daryt kaip ar kur, nebus jokiu info kur ka rasti ar kur skristi. Bet AI bus uztenkamai kad nebutu liudna.
Ir idomiai jis ten lyg ir nesake nieko apie multiplayer bet kazkaip paminejo dark souls lygtai ta rysi su kitais zaidejais, tai gal kazka pan padarys ten. Na uzteko to kad sake kad kitu zaideju kuriu noresi nesusitiksi tiesiog taip, nes jei jie toli tikrai iki ju nenuskrisi, galbut ir niekad.
Kaip suprantu esme bus gerint laiva nes jis bus tavo namai kaip ir ir kostiuma gerinsi. Kadangi namu nebus vien tik keliaut tai kiks backpakas gal bus ir viskas.
Bet turetu but malonu kad visas pasaulis matys kad va tu atradai ta ar ana planeta ar pirma karta pamatei kazkoki gyvuna kurio niekas kitas dar nebuvo mates, visur paliksi savo pedsakus.

LG G4 / Teclast X98 Pro

gedunex
Mano pranešimai  

gedunex
  • Nariai

gali cia paziuret.aiskiai pasake kad bus core story,kad reikes viska gerint ir reikes kooperuotis su kitais zaidejais,reiks buti protingiems jei noresit pasiekti visatos viduri :)

maza kompanija bet projektas tai ispudingai pokolkas atrodo.

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM

kooperuotis tik su tais kuriuos sutiksi. o nesutiksi tu kuriu noresi,o tik tuos kurie pasimaisys. aiskiai irgi sake kad antimmo shit ir antisocial shit . o kooperuotis tikrai nebutina bus nes AI bus pakankamai kurie tau pades irgi. ir aiskiai sake kad gali kito zaidejo ir nesusitikt niekad. nebus to kad dviese susijungsi ir abu susitiks kazkur susitare.

paziurek visus interviu o ne viena. kituose daugiau pakalba apie kitus dalykus. 

LG G4 / Teclast X98 Pro

fotobich
Mano pranešimai  

fotobich
  • Nariai
  • Turi:PS4, PSP, 3DS
  • PSN vardas:andeto

Čia galingai atrodo... Tik gaila, kad žaidėjai taip ir nesusitiks vienas su kitu...O galėtų planeta prieš planetą kariaut....

Tokio mąsto... žaidimas - kvepia ateivių technologijomis paremta simuliacija, pateikta žmogui išbandyti. ;-)

Šį pranešimą redagavo fotobich: 2014-07-03, 09:11

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods