Rekomenduojami pranešimai

narkata cia jam pasiseke tiesiog ir jau nelabai idomu lost nes nera tikslo kaip ir ieskot kitu laivu. kai tuo tarpu as dabar su 17 slotu ir kol kiekviena planeta isieskosiu geresniu laivu praeis dar daug ir daug laiko kol rasiu talpesniu. bet tame ir idomumas man ieskot talpesniu ginklu ir laivu. nes labai greit uzsikisu savo inventori ir poto jau lakstau ieskau kur ka parduot ar iskist po to.


Idomu. Vienoj planetoj jau 2 laivus suduzusius man pasiule. Bet kai pirmo neemiau tai kitas buvo lygiai toks pat tik kitoj vietoj ir dar prie laivo pasirinkus viena is atsakymo variantu pasiule ir nauja multitoola. Grazu, tiesa velgi prastesni uz mano turima. Tai ne tu neimsiu. Bet free stuff jau man dalina jie cia gerai.
Jei taip ir toliau cia bus tai kai kurios bent jau planetos bus netgi labai idomios kur gali daug ko rast. Ieskosim toliau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@DeLinkas mano pirmoje sistemoje

@scalman 5 radau sudužusiųs laivus, planeta labai didelė pas mane kad paviršiuje per skristi tai nežinau kiek laiko reiktų, žinau kad iki vieno laivo paviršių skridau 15min, aišku buvo galima per atmosfera varyti būtų greičiau bet tada mažai pamatysi kitų dalykų, pvz kuprinės upgrade post

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila kad as siandien is rastu nzn kokiu 7 turbut laivu 6 buvo identiski grabai o vienas kitoks bet ta kazkur pameciau poto neberadau jau as jo. Hiperis sito laivo suvarytas ir nerandu detales sutaisymui kol kas taigi is sitos sistemos niekur nejumpinsiu. Nedidele sistema su 4 planetom kuriu 3 jau beveik issukavau. Gaila kad laivu jie neparenka net random dizaino o kazkodel vis tuos pacius kisa. O jau multitoolu kiek kiso uz dyka man ir specialiai visus siulo 1 slotu mazesnius nei mano esamas. Kartais gali visai lievai iseit zaidimas kai neseki atlas kelio. Susivarai va vienoj sistemoj ir ieskok dabar tu detaliu. Trade centrai ju neturi. Jos neauga ir as nemoku dar ju gamint.

P.s jei reikia planetoj pasiekt tolima taska tai pirma isskrendi i kosmosa tada susirandi is virsaus savo taska ir greitai atgal gryzti. Per planetos pavirsiu atsibostu skraidyt tikrai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nenaudokite nauju NVIDIA driver 372.54 labai lagina žaidimas, ką nors greit bandai daryti puse sekundės pastringa viskas ir vėl toliau judi, ir vėl pastringa
persirašiau atgal į 368.81 driver

Nors nauji driver 372.54 skirti jau windows 10 anniversary o 368.81 dar tipo skirti tik windows 10 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as atsinaujinau draivus. Kaip ir jokiu pakitimu nepastebejau.

Patinka man tos ju misles su skaiciais is pradziu kol ikirtau kas kaip o dabar jau einasi greitai.

Jau 4 laiva pasikeiciau toj pacioj sistemoj. Nuo nuo 16 slotu pradinio iki 19 . Nes tik po viena slota daugiau dave laivus suduzusius arba blogesnius. Bet gavau rozini laiva dabar :)

Jau ismokau 50 ateiviu zodziu , ir kazkur jau 20 ateiviu sutikau. Taip normaliai pakeliaviau ir ne man cia nusibodo nei ka. Tiesiog visada galvoju o koks kitas ginklas galetu pasitaikyt arba koks naujas laivas manes laukia ar kokie nauji gyvunai planetose. Ir povandeniu jau tyrinejau paskendusius pastatus . Labai gera siaip po vandeniu fizika judejimo ir visi efektai super. Ir neauksta reza cia man nieko negadina.

Jau buvau rades tokiu suktu matematiniu misliu kad kol issprendziau. Atrodo jau viska zinai o po to pateikia tokia skaiciu seka kad tikrai reikia pasukt galva kol sugalvoji.

Ir tik dabar dar pradedi prisimint ko tau kokiom operacijom reikia ar kokiu istekliu gali rast kokioj planetoj ir ko tau reikes i ateiti. Ka reikia visada turet laive o ko nereikia su savim tampytis. Reikia is tikro toki netgi plana i prieki susigalvot. As dar nepirkau nieko , ne jokio laivo ir nei jokio ginklo, viska tiesiog randu . Ismeti is laivo ko nelabai reikia kad liktu vietos istekliam nes kai medzioji naujus laivus tai jau atsimenu va ko reikes kam remontuot , jau pradedu mintinai atsimint.

Po to ivaldai taip tiksliai nusileidimus su laiku kad vienas malonumas kai nutupi butent ten kur nori. Smagu kai viskas pavyksta kaip nori.

Pradzioj pardavinejas isteklius jau nustojau tai daryt. Nes kai vieta labai limituota tai negali visko tiek veziotis kad ir parduotum ir dar liktu.

Tikrai tik po tiek valandu dar normaliai isivaziuoji i zaidima. Pradzioj tik aklai viska lootinau ir pardavinejau.

Dabar jau pats smagumas ateina is zaidimo.

Siaip ar visi jau surado ta greita judejimo buda. Na is triju veiksmu kur: spaudi begima , tada iskart darai mele ataka ginklu ir tos atakos mazdaug viduri spaudi jetpacka. Gauni toki pagreiti ir tiek daug praskrendi kad wow. Ir nusileides gali tai iskart kartot. Per kokius 4,5 tokius ejimus tokius atstumus nuskrendi kad tikrai wow.

mano pirmas laivas po bonusinio preorderinio buvo geriausiai atrodantis kol kas

 

waLyP3W.jpg

 

po to radau sita keistuoli , 1 slotu didesnes talpos

 

AAjm3b0.jpg

 

ir dabartinis dar vienu slotu talpesnis rozinis grazuolis  :trl: tamsoj nesimato kad rozinis aciu dievui

 

rEdYMKN.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau bleha susiduriau su nemaloniu bugu... Spicialiai grizau is trecios i pirma saules sistema, kad galeciau lengvai issukuoti planetas nes ju net 6. Apskrides esu visas, bet issukavau tik 3, surinkau 100%, ir ziuriu, kad negaunu milestone jokio... Pasidomejau interne, kad reikia jas priduot, tada dar gauni pinigu. Pridaviau as ta planeta, gavau pinigus tvarkingai kaip priklauso, bet.... Dabar visos planetos uztrigo ties 100%, net jei ir rades tik 1 gyvuna is 12. Pasirodo cia toks 100% glitch vadinasi, zodziu esme tokia, kai atskrendi i nauja sistema, apsistoji ties viena planeta kol surenki 100% ir tik tada pridaves, skrendi i kita. Is dalies pofik galima gyvent, bet kai as prie pedantiskos tvarkos man susiko viska, dabar jauciuosi nepabaiges reikalu nors tu ka. Ir naujoj sistemoj, esant toj vienoj planetoj labai sunku susitvardyt nenuskridus i kitas.. Nemaloni naujiena pasieke, kai iskridau i kita sistema, te tau kad nori, kita rase. Vel is naujo kalba mokintis, o jau apie 170 zodziu buvau ismokes. Man taip paciai kaip ir tau scalman, vis gaudavau laiva 1 slotu maziau, taspats ir su multitolu. Va tokie cyrkai ir privede greiciau uzbaigt planetas ir dingt is cia. Susinervines pradejau skubintis dingt, tai pasiemiau laiva 1 slotu daugiau, apsitvarkiau ir te tau kad nori vel, nera kuro ant hyper, o ant praito jau buvau pilnai uzvares. Nu vakar iki puse 3 prasedejau, siandien sukandes dantis darbe sedejau  :fuuu:. Nu vis dar nepabosta zaidimas, superinis tikrai  :trl: . Davai imeskit foto kokiu idomesniu planetu, as irgi pasistengsiu rytoj imest vakare kokia idomesne  :grt: Visgi pas visus skirtingos, idomu kokiuose kampeliuose visatos tenka apsilankyti 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

100% .. ??  :chan:  va cia tai atsidavimas. ne as tai to nesiekiu. bet siaip gerai isieskau. as ieskau signalu , laivu suduzusiu ir pan tai tuo paciu aisku ir isteklius pavarau ten kaip reikiant ir gyvunu priskanuoja. na kokia 50% max manau padarau . ne del to losiu zaidima. nors tu pasiekimu ten vis duoda ir  duoda. malonu aisku kas beko

 

nava dar kita laiva susiremontavau is suduzusiu. dabar jau 20 slotu toks su vienu sparnu vienam sone o kitam tokie varikliai. labai manevringas. super siaip. ir ginklas 12 slotu. tai jau man pakankamai net neturiu ka sudet i tuos 12. nes kazkaip beleko ko man nereikia nededu. per akis jau ir siaip vietos normaliai ir laive. ismeti visokius ten ausinimo pagerinimus ir atsiranda vietos. visokiu ten betiksliu upgreidu yra kurie tik slota uzima o reliai man ju nereikia simta metu. 

jau warpas sutaisytas. pagaliau ...galesim varpintis is cia ..

jau su vietiniais santykiai tokie kad jie mane pamate iskart meta savo multitoola ir iseina is darbo po to kai as su jais pasneku  :yao: true story 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

100% .. ??  :chan:  va cia tai atsidavimas. ne as tai to nesiekiu. bet siaip gerai isieskau. as ieskau signalu , laivu suduzusiu ir pan tai tuo paciu aisku ir isteklius pavarau ten kaip reikiant ir gyvunu priskanuoja. na kokia 50% max manau padarau . ne del to losiu zaidima. nors tu pasiekimu ten vis duoda ir  duoda. malonu aisku kas beko

 

nava dar kita laiva susiremontavau is suduzusiu. dabar jau 20 slotu toks su vienu sparnu vienam sone o kitam tokie varikliai. labai manevringas. super siaip. ir ginklas 12 slotu. tai jau man pakankamai net neturiu ka sudet i tuos 12. nes kazkaip beleko ko man nereikia nededu. per akis jau ir siaip vietos normaliai ir laive. ismeti visokius ten ausinimo pagerinimus ir atsiranda vietos. visokiu ten betiksliu upgreidu yra kurie tik slota uzima o reliai man ju nereikia simta metu. 

jau warpas sutaisytas. pagaliau ...galesim varpintis is cia ..

jau su vietiniais santykiai tokie kad jie mane pamate iskart meta savo multitoola ir iseina is darbo po to kai as su jais pasneku  :yao: true story 

Ai koks cia atsidavimas, tiesiog idomu kolekcionuot tuos gyvunus visus ir malonu matyt kai prie planetos raso 100%, o ir Platinum trofejus nepamaisys  :yao: .

Kartais ne toks laivas kaip mano tavasis  :trl: ?

No_Man_s_Sky_20160816233855.jpg

Cia toks isskirtins gyvunas, didelis ir su bites sparniukais, primena i ta veikeja is STAR WARS kur ta maza berniuka laike vergu  :halone:

No_Man_s_Sky_20160815195002.jpg

Ir is paskutines planetos idomus kalnu dariniai  :acc:

No_Man_s_Sky_20160816230013.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne visai toks. mano toks naujas laivas ir ginklas

 

Bibdm5T.jpg


sakai kolekcionuot. tai tikrai visu planetu nepereisi niekad taip  :trl:  ne o rimtai tai ir visus augalus galima skanuot irgi kaip gyvunus. kas nori kiekviena zolyte nuskanuot ?  :yao:  dar turiu ir akmenu nuskanaves kazkokiu . as siaip kai ieskau istekliu kokioj turtingoj planetoj ar menuli planetos, tai peskom lakstau visur ir renku tai ka sutinku jau nuskanuoju aisku. ir siaip idomu paziuret ten i juos. 

as nusprendziau kad negryzinesiu niekur. jau kiek istyrinejau tiek ir varysiu toliau. nes jau norisi to atlas lvl 1 rakto bent jau pagaliau. tiek visur deziu uzrakintu kuriu negali atsirakint. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tavo laivas zymiai rimciau atrodo, nei manasis  :god: . Ne zolyciu taip neskanuoju, augalai pastebejau daugmaz visur vienodi arba turi labai daug panasumu, o beto ir nesiskaiciuoja procentai prie planetos  :yao:  Skanuoju tik gyvunus pagrinde  :grt: Jo kaip tik norejau klaust kaip reikalai su atlas pass, nes man tai irgi ne kokie  :yao:... Nu planetu visu ir tu nepereisi, nei tavo vaikai, nei anukai, nei kas nors kada nors  :yao:  greciau musu zeme sulys i saule  :yao:

Redagavo DeLinkas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na ka i nauja sistema nusiwarpinau. 5 planetos ir vienas menulis. tie patys vykenai cia. iskart pirmoj planetoj pirmi du kontaktai du  suduze laivai, vienas is ju senas matytas n kartu o kitas naujas 21 sloto 

 

63iOT4c.jpg

 

ir po kiek laiko jau sutaisytas paruostas kelionem

 

heccQh1.jpg

 

diUid6D.jpg


tik planeta labai toxine , ryja mane cia kai reikiant. reikia apsaugos. gaminsim. idomu idomu kokiu dar laivu jie man pasiulys. :grt:


patinka man sito zaidimo apsvietimas. iskart visai planetai real time su visais seseliais kur tik imanoma. aisku zole neturi seseliu cia to niekas nepaveztu bet visa kita pasaka. viduj pastato irgi matosi is lauko apsvietimas arba laivo kabinoj. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.