Rekomenduojami pranešimai

gera sistema. sekantis suduzes laivas mano laivo kopija tik su kitokiais sparnais ir 1 slotu daugiau

 

zSX0sc5.jpg

 

cia mano buves desinej o naujas kairej. tuoj tapsiu jau profesionalus laivu mechanikas nes dabar pagrinde vien remontuoju  :D

PLag73W.jpg

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš radau laivą su 40 slotu, bet turėjo 3 hipertonija variklius, tai labai greitas, tai ne ėmiau bet po kiek laiko pagalvojau reikėjo imti ji, bet jau buvo per vėlu, Nu skridau, o ieškoti jau tingėjau aš

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad rast tuos laivus kuriuos tu palieki gana sunku bet imanoma. siaip ju mapas niekaip nezymi ir joks skaneris ju nerodo isvis. as esu rades , bet per nauja misliu ispejima. tiesiog man dave nauja taska tik laivas buvo tas pats ir jau as ten viska buvau islootines. tai vadinas zaidimas tau duoda vel surast ir tai ka palieki. is tikro yra tokiu lievu planetu kur na tokius grabus tau siulys laivus kad iskart norisi varyt is ten i kita vieta.  as is rasto savo 22 slotu laivo iskart isimu ten kokius 3,4 patobulinimus nes nu kam man reikia ten kazkokio 1 lvl pagerinimo ir 2 lvl kai man uzteks tik 2 lvl o gal veliau as ir 3lvl vietoj to isidesiu. ir siaip ausinimas niekam nereikalingas man. nedaug saudausi o asteroidus saudyt pakanka isvis pirminio pabuklo. man vertingiau vienas ar keli slotai kokiem istekliam su savim turet nes buna ka randi tik kai kuriuose planetose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai dabar geriau 3 hiper variklius turėti bet su mažiau slotu būtų, nes kuprinė 42 slotu jau pas mane, multi tool su 18 slotu, scanner 3lvl tai gerai sukuoja jis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip man patinka, ir man neįdomu ką rašo Steam atsiliepimai. Jau geriau šitą žaisti negu Elite nes man nelabai patiko tas elite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai is komentaru neaisku kad megaujames? Na simtai zmoniu juo megaujasi jei ka. Visai kitoks nei elite. Cia daugiau planetose praleidi laiko kai elite kosmose skraidydamas. Cia daugiau islikimo zaidimas nes pastoviai istekliu reikia kai elite nieko to nereikia tik kuro uzsipili stotyse ir skrendi. Cia tikras nuotykis, nzn tos tikras scifi planetos gyvos ir skirtingos su savo gyvybe or niekas cia nevyksta pagal tave, zaidimas nekreipia demesio kad tu egzistuoji , tau tiesiog reikia prie jo prisiderint. Ir kai tai gaunasi tai is tikro jautiesi labai sauniai.

O siaip vakar multitoolus 2 kartus gavau geresnius tai jau 16 slotu turiu. Net neturiu ka det per labai dar kokie 4 slotai tusti pas mane.

Nera jokio kito zaidimo kuris leistu tai daryt ka gali cia, skraidyt is planetos i planeta . Turet visur apsvietima , seselius, paros kaita, orus, audras, planetos sukasi aplink savo asi. Tokiu vaizdu gali pamatyt is tikro kai ilgiau pazaidi. Tai ne visiem patinka bet ir valio, man zaidimad laika valgo tiesiog taip. Nesvarbu kiek rudeni iseis nauju zaidimu siaip, visi jie bus pereiti kurie bus zaidziami ir done, o prie sito tai sugrysiu vel tikrai, nes jo nepereisi turbut niekad.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip man patinka, ir man neįdomu ką rašo Steam atsiliepimai. Jau geriau šitą žaisti negu Elite nes man nelabai patiko tas elite

Kas per Elite? :D Pirmą kart vapšie girdžiu. Star Citizen tik teko girdėt kaip kažką panašaus, tad nenuostabu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

elite dangerous. maziau reiklus specam, pas mane eina ant high su virs 30 fps pastoviai. labai grazus grafiskai. garsas nerealus

battle+fleet_1394380961.jpg

 

labai panasu laivu valdymu ir saudymu i star citizen ir jau gavo nusileidima planetose. star citizen tai irgi jau ruosia.

 

cia star citizen

star%20citizen%20scam.jpg

 

abu sitie kol kas labiau apie skraidyma ir saudyma. aisku star citizen neturi jokios galaktikos nei ten daug planetu. elite dangerous turi turbut siai dienai realistiskiausia visata su daugybe planetu , yra ir musu saule sistemos planetos ir zeme , narsas galima aplankyt siaip. 


nauji patchai isejo gog ir steam versijom bei ps4. nemazas patchas netoli 1gb . 

 

 

As promised, Hello Games has now released a new patch for No Man's Sky onPC. While the full patch notes have not yet been released, director Sean Murraywrote on Twitter that the update, available now on Steam and GOG, adds support for "more hardware" and also improves frame rate for lower-spec computers.

A patch for the PlayStation 4 version is also on the way. According to Murray, it will improve stability and "lots more." Patch notes for the console update have also not yet been shared, but the update has been submitted to Sony and should be released "very soon," Murray said.

 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kuprines upgreidai taip vis brangsta brangsta, kad jau uz pakutinius paemiau 27 slota kuprinei. planeta labai toxine . nelaiko jokie skydai tai isbegi kokiai minutei is laivo tik ir atgal . tox buna ir virs 100 kartais 120 tai ten valgo iskart tave  :poker:  bet tokia dosni planeta daug upgrdeidu kuprinei. va tase jau 27 slotu, laivas 26 o ginklas 24. tai ginklui jau beveik ir per daug . pastoviai tusciu kokie 7 slotai. bet na isvaizda duoda kita ir daugiau slotu tai vis pasikeiciu. siti uz dyka eina ir laivai uz dyka. uztai kuprine tai jau po 160 k plojau uz viena slota dabar.  :trl:


blWvarp.jpg


beja taip atrodo viskas low ant 720p su fxaa. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Normaliai cia viskas atrodo, svarbu veikia gerai. Nu as irgi pora vakaru buvau prisedes, siandien irgi pabaiges rasyti varysiu palost . Mano kuprine berods jau 46 slotu, ginklas 24 ar tai 26, o laivas 33 . Uz paskutini kuprines slota sumokejau 330k :yao:  Pamirses imest foto buvau, koki ginkla buvau uzturejes  :trl:  gaila buvo 20 slotu....

No_Man_s_Sky_20160821021550.jpg

No_Man_s_Sky_20160821021608.jpg

Rimtai susimasciau apie atlass pass, truko kantrybe ir pradejau lakstyt per saules sistemas, net nulekaiau i atlass interface kur gale keliones atlass.

No_Man_s_Sky_20160821214303.jpg

Ir ka gi as ten radau:

No_Man_s_Sky_20160821222032.jpg

No_Man_s_Sky_20160821221727.jpg
Atrodo vaizdziai, o gavau tik akmenuka atlass ir pora warpiniu... Baiziai gruzas paeme, vel pradejau galvot, kad kazka praleidau ir atlasspass negausiu... Nepasidaviau ir nulekiau i dar viena atlass interface, viskas ten taip pat tik vietoj raudono guminuko didelio buvo juodas apskritimas. Gavau vel lygiai ta pati... Paeme nervas ir nuejau prie kompo paskaityt. Radau info, kad jeigu atlass interface sutinki ta juoda apskritima, vadinasi po warpinimo kazkurioj saules sistemoj atsiras automatiskai tas atlass station ir gausiu recepta :) Soviau dar karta ir vualia  :acc:  :acc:
No_Man_s_Sky_20160821232854.jpg

No_Man_s_Sky_20160821232925.jpg
No_Man_s_Sky_20160821233009.jpg
Atlass pass pagaminti uztenka viena karta, o naudoti galima tikriausiai iki begalybes  Ai dar tam station ir ginkla nebloga gavau  :yao:  Zinoma ne uz dyka. Jeigu kada pamatysit, kad ta saules sistema jau discovered by justaspt, tai zinokit, kad i mano rajona ileket   :acc:  :yao: .
 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi kazkiek paskaiciau apie ta atlas pasa ir atrodo kad jau kazkur buvau mates ta anomalija kosmose bet dabar jau neseku atlas keliu tai niekas man nieko jau nesiulo ir nerandu. bet as dar tik antroj sistemoj losiu po 5 planetas,dar niekur toliau nenuskridau. mano warpas net neveikia kol kas po paskutinio laivo kuri pasikeiciau. 

nzn ginklo 26 slotu man jau ir per daug tai as keiciu ginklus jau tik del isvaizdos labiau . slotu jau per akis. nesidedu as ten 10 pagerinimu lvl 1 o geriau viena lvl 3 pvz. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi kazkiek paskaiciau apie ta atlas pasa ir atrodo kad jau kazkur buvau mates ta anomalija kosmose bet dabar jau neseku atlas keliu tai niekas man nieko jau nesiulo ir nerandu. bet as dar tik antroj sistemoj losiu po 5 planetas,dar niekur toliau nenuskridau. mano warpas net neveikia kol kas po paskutinio laivo kuri pasikeiciau. 

nzn ginklo 26 slotu man jau ir per daug tai as keiciu ginklus jau tik del isvaizdos labiau . slotu jau per akis. nesidedu as ten 10 pagerinimu lvl 1 o geriau viena lvl 3 pvz. 

Gal galima foto ginklo su 26 slotais?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vel laiva radau koki seniau turejau tik si karta jau su 28 vietom

 

p1J219h.jpg

 

 

siek tiek sumelavau ginklas 24 slotu. irgi nepirktas. dave vienas is ateiviu po to dar kitas dave o kitus randu prie suduzusiu laivu tam probe kuris buna salia laivo. 

kartais siaip duoda koks ateivis savo tai pasimu jei idomios isvaizdos buna ir talpus. plius jie jau buna suupgreidinti normaliai tai man nieko ir daryt nereikia daugiau

 

 

XoRLaLz.jpg


kuprines jau ten ir netupiu prie visu upgreidu nes nelabai tureciau pinigu tiek moket kaskart

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Elite: Dangerous "realistiskiausia visata su daugybe planetu" Na, siaip tai gana tiksliai atkurta tik musu galaktika :)
 

Redagavo Libra27

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.