lukasi

Žaidimai pigiau

Rekomenduojami pranešimai

Čia šiek tiek pigiau http://www.prekes.net/nintendo-wii-u

Šiuo metu valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nagrinėja mano skundą apie vieną iš jų nuolaidų. Nusipirkau wii fit u komplektą, sumokėjau, apsidžiaugęs kad pigiai pavyko paimt nusipirkau mario kart ir tą dieną kai turėjau atsiimt paskambino ir pasakė kad nieko negausiu dėl jų klaidos. Tai likau be balance boardo su fit u ir be tam skirto biudžeto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiuo metu valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba nagrinėja mano skundą apie vieną iš jų nuolaidų. Nusipirkau wii fit u komplektą, sumokėjau, apsidžiaugęs kad pigiai pavyko paimt nusipirkau mario kart ir tą dieną kai turėjau atsiimt paskambino ir pasakė kad nieko negausiu dėl jų klaidos. Tai likau be balance boardo su fit u ir be tam skirto biudžeto.

 

Ne į temą

Dar nagrinėti reikia? Kiek esu su tuom susidūręs su tuom viskas gan greit išsprendžiama.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Dar nagrinėti reikia? Kiek esu su tuom susidūręs su tuom viskas gan greit išsprendžiama.

Nu tikiuos man irgi išaispręs. Jie patys nieko nesiūlo, tai tikiuos kai vartotojų teisės pradės klibint geranoriškesni pasidarys. Ne kartą esu skaitęs kad eshopuose už kelis centus atiduoda netyčia kažką ir tūkstančius nupirkus tik pamato ir net nebando kažką sakyt klientam. Padarei klaidą tai ir susimokėk už ją. O prekes.net mano kad klientas yra kaltas dėl to kad sugebėjo nusipirkt tą kas buvo parduodama su klaidinga kaina.

 

O pats esi susidūręs su kažkuo panašiu? Gal gali papasakot kas maždaug buvo? Įdomu būtų sužinot kiek realu man gaut tą ką nusipirkau už tą kainą kurią mokėjau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tikiuos man irgi išaispręs. Jie patys nieko nesiūlo, tai tikiuos kai vartotojų teisės pradės klibint geranoriškesni pasidarys. Ne kartą esu skaitęs kad eshopuose už kelis centus atiduoda netyčia kažką ir tūkstančius nupirkus tik pamato ir net nebando kažką sakyt klientam. Padarei klaidą tai ir susimokėk už ją. O prekes.net mano kad klientas yra kaltas dėl to kad sugebėjo nusipirkt tą kas buvo parduodama su klaidinga kaina.

 

O pats esi susidūręs su kažkuo panašiu? Gal gali papasakot kas maždaug buvo? Įdomu būtų sužinot kiek realu man gaut tą ką nusipirkau už tą kainą kurią mokėjau :)

 

Tiesiog man pasakė, kad nebėra atsiprašė gražino pinigus ir dar gavau tos parduotuvės kredito. Kiek mokėjai už wii fit lentą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog man pasakė, kad nebėra atsiprašė gražino pinigus ir dar gavau tos parduotuvės kredito. Kiek mokėjai už wii fit lentą?

~230. Buvo jie užmetę 40% nuolaidą kuri dingo kai jau turėjau atsiiminėt prekę. Tai čia matyt jų toks marketingas. Bandosi kokiom kainom kokia paklausa, jei ne man vienam tas pats. Nu reik tikėtis nugesins tokius manevrus vartotojų teisių tarnyba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

~230. Buvo jie užmetę 40% nuolaidą kuri dingo kai jau turėjau atsiiminėt prekę. Tai čia matyt jų toks marketingas. Bandosi kokiom kainom kokia paklausa, jei ne man vienam tas pats. Nu reik tikėtis nugesins tokius manevrus vartotojų teisių tarnyba.

 

Nieko jų nenugesins, tiesiog turėtu tau gražinti pinigus. Aišku dėl biurokratijos tai gali užtrukti. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
pamenu pirkau bamboo plansete, paskambino sako nebeturim, bet va kita savaite ateina bamboo pen nauja serija, tai ta atsiusim, ar tinka. sakau ok. ieskau intike nieko nerandu apie naujas plansetes, nu galvoju kas per fignia, kita diena paieskojus radau, kad wacom pristate nauja serija, paziurejus kaina buvo didesne gal per 50 lt, bet visvien gavau nauja preke. bet nepamenu koks shopas, bet ten su zmonem elges kaip pridera. dabar ziuriu daug nusiskundimu atsiranda su eshopais susijusiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.thegamecollection.net/zombiu-french-dutch-wii-u.html

 
post-46746-0-96761600-1405970711_thumb.png

 

Tikiuosi nebus kaip su prekes.net 

 

Ne į temą
O tau su planšu pasisekė, aišku taip ir turėtų elgtis pardavėjas. Padarei klaidą - susimokėk. O prekes.net požiūris į klientą kitoks. Mes padarėm klaidą - tavo bėdos. Ir dabar jau manau kad čia ne klaida, o politika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://www.thegamecollection.net/zombiu-french-dutch-wii-u.html

 

attachicon.gifdownload.png

 

Tikiuosi nebus kaip su prekes.net 

 

Ne į temą

O tau su planšu pasisekė, aišku taip ir turėtų elgtis pardavėjas. Padarei klaidą - susimokėk. O prekes.net požiūris į klientą kitoks. Mes padarėm klaidą - tavo bėdos. Ir dabar jau manau kad čia ne klaida, o politika.

 

Tu supranti, kad žaidimas bus ne Anglų kalba?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu supranti, kad žaidimas bus ne Anglų kalba?

Koks skirtumas kai už du centus :D

 

Vaikystėj viską nesuprasdami lošdavom ir nebuvo problemų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu supranti, kad žaidimas bus ne Anglų kalba?

Gavau žaidimą ir viskas angliškai. Tai jei dar yra galit drąsiai imt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.