mantukis5000

Internetas Kaune

Internetas  

20 narių prabalsavo

  1. 1. Kuris interneto tiekejas geriausias?



Rekomenduojami pranešimai

Taigi dabar naudoju KIS interneta ir greitis Lietuvoje 4 kartus mažesnis nei plane, o į užsienį per pus mažesnis. Galvoju pasikeisti tiekėją į kokį geresnį, bet nežinau į kokį, todėl sukūriau šią temą norėdamas jūsų paklausti kuris tiekėjas mažiausiai meluoja.

 

 

Manau tema pravers ir kitiems.

Redagavo mantukis5000

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudoju Teo ir roblemu nematau. 29lt per menesi ir visko jame uztenka. + Su laiku ir greiti padidino. As aisku rinkausi tarp kokybes ir kainos. Galima imti ir brangesni plana.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek Lt bunu - tenka naudotis Teo sviesolaidziu. Marsrutizatoriai nera "super", turi jie savo pomegi sugesti, per ~du metus buvo pakeistas vienas, bet internetas veikia puikiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek Lt bunu - tenka naudotis Teo sviesolaidziu. Marsrutizatoriai nera "super", turi jie savo pomegi sugesti, per ~du metus buvo pakeistas vienas, bet internetas veikia puikiai :)

Jo. Tie duodami maršrutizatoriai niekam tikę. Aš keičiausi irgi, bet dėl to, kad namie daug kompų būna pajungtų + televizija per neta, tai lagindavo kartais. Pakeičiau maršrutizatoriu, tai pasibaigė visos bėdos ir dabar net galiu tarkim per savo kompą ką nors siųstis ir kitiem internetas nestringa visiškai. 

 

O šiaip tik už TEO. Pirmas interneto tiekėjas namuose, bet nekeisčiau į kitą. Nėra buvę problemų didelių, jei nebūdavo interneto - paskambini ir max per 1h sutvarko viską, nebent ne jų kaltė. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudojau Paraboles internetą kartu su Tv paketu, kol neparsidavė Mikrovisatai
Tada iškart perėjau į Meganet ir tuo buvau labai patenkintas jų kokybe ir greičiu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo vietoj pasidomėčiau Skynet 1Gb/s internetu. Jeigu yra techninės galimybės imčiau šį. Visgi Skynet jau senoliai šitam reikale :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi dabar naudoju KIS interneta ir greitis Lietuvoje 4 kartus mažesnis nei plane, o į užsienį per pus mažesnis. Galvoju pasikeisti tiekėją į kokį geresnį, bet nežinau į kokį, todėl sukūriau šią temą norėdamas jūsų paklausti kuris tiekėjas mažiausiai meluoja.

 

 

Manau tema pravers ir kitiems.

keista, kisas duoda ftth planu po 5lt 100mb/s lietuvoj,uzsieni maziau aisku. Bet pamenu kad dingdavo seniau internetas,gal dabar sutvarke. Init naudoju ir ok, teo dirbu,turejau ir ju. tai viskas ok su teo, tik modemai jo,klientai skundzias kartais :D Keista kad taip gerai atsiliepiat apie teo,matyt ftth turit :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

naudojau Paraboles internetą kartu su Tv paketu, kol neparsidavė Mikrovisatai

Tada iškart perėjau į Meganet ir tuo buvau labai patenkintas jų kokybe ir greičiu 

Pas mane is trumpalaikio MegaNeto naudojimo liko toks, kad as siunciausi torrenta, o atidares narsykle gavau ispejima del jo siuntimosi. Negalejau naudotis narsykle kol neisjungiau jo. Tada pamenu aplamai istryniau torrenta, o paskiau bandymo ir neprasitesiau. Cia vyko pries gerus 3, 4 metus. Tad reiktu pasiklausineti ar ju politika pasikeitusi.

 

Beje, visur taip yra. Gero routerio prie interneto negausi. Gausi toki, kuris veiks.

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Magnitas nū prieš 4 metus dar buvau Lt ir viskas gerai su meganet buvo man, atsimenu dar mokėjau ~90LT už geriausia plana interneto (ir torentai veikė man tuo momentu gerai, sakau problemų tada neturėjau) tik dažnai darydavo tas profilaktikas ir tuo metu neturėdavai interneto, bet jie visada įspėdavo kad nebus interneto 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju Meganet jau ketvirti metai ir jokių nusiskundimų. Žinoma yra pasitaikę atvejų, kad nebuvo pusę dienos interneto, bet paskambinus į aptarnavimą viskas vyksta greitai ir sklandžiai. Kaip studentas moku 15lt į mėn už 100mbps spartą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju cgates, uz interneta ir skaitmenine televizija moku uz apie 63lt, bet nesiskundziu internetas veikia puikiai nors labai daug irenginiu naudoja interneta per wifi ar laidu. Dar neseniai tik ji isivedes gal apie pusantru metu ir nei karto nebuvo kazkokiu tai problemu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.