Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, draugai, turiu klausimėlį: ar žaisdami žaidimus ant savo TV nusistatote rėžimą "game mode"? Kiek žinau, šis rėžimas išjungia kai kurias TV funkcijas, siekiant išvengti Input-lag ir kitų pašalinių nustatymų, kurie daugiau skirti TV žiūrėjimui, pavyzdžiui, true-motion. Asmeniškai aš, nusistatau game mode (nebebūna imput lag), tačiau kas man labiausiai užkliūna (bent ant mano TV: LG 42LA660S), kad nustačius game mode, ženkliai sumažėja backlight (nuo 100 iki 80), contrast (nuo 100 iki 90/ dinamic- off) ir sharpness (nuo 25 iki 15). Žodžiu, sumažėja apšvietimas ir vaizdo aštrumas, lyginat su kitais TV rėžimais.  Asmeniškai aš, esu labai reiklus vaizdui, atrodo kartais pastebiu kitiems net nelabai matomas smulkmenas. O problema čia iškyla tame, kad įsijungęs žaidimą aš vis pradedu reguliuotis tuos vaizdo nustatymus, vis kažką didinu, mažinu ir pn., o ne žaidžiu žaidimą. Tarkim, sharpness didina/mažina vaizdo aštrumą, asmeniškai man, labiau patinka kiek aštresnis vaizdas, tačiau, pavyzdžiui, žaidžiant tokius žaidimus kaip Watch dogs, Battlefield 4, yra erzinančiai matomas kraštų mirgėjimas, toks kaip anti-aliasing trūkumas, ant game mode, yra sumažinamas sharpness, todėl tie kraštai taip nenervina, tačiau tuo pačiu lyg ir prarandamas vaizdo detalumas/aštrumas.

Žodžiu, klausimėlis, ar žaisdami nusistatote game mode rėžimą ir daugiau nieko nereguliuojate, ar naudojate kažkurį kitą TV rėžimą, individualiai išjungdami kai kurias funkcijas?

Pasidalinkite savo patirtimi :)

Redagavo WhiteFiction

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai nieko nejungiu tiesiog įsijungiu ir žaidžiu ir niekas nekliūna. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš asmeniškai nieko nejungiu tiesiog įsijungiu ir žaidžiu ir niekas nekliūna. ;)

Bet kažkoks TV rėžimas vistiek turi būt nustatytas, kai žaidi. Koks pas tave?

Redagavo WhiteFiction

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ant savo Samsungo irgi game režimą, lygiai tokios pačios nuomonės - kad spalvos išblanksta. pats naudoju dynamic mode

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano irgi lg, žaidimų mode tamsiau būna ir netinka man. Visada naudoju custom,savo susikūręs,nei per šviesu nei per tamsu. Bet kai ten kūriau tai kokią valandą žaidžiau su nustatymais kol tiko :D šiaip ant lg turėtų ir pas tave būti sport režimas,tada pats ryškiausias vaizdas,irgi neblogai, per daug anti aliasingo trūkumo nesimato. Bet man per ryškiai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok: foninis apšvietimas 70

Kontrastas 90

Šviesumas 73

Spalva 60

Dinamiškas kontrastas - Aukštas

 

Kiekvienam gali būt individualiai, man tai tinka ir žaidimams ir filmams :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

manau ganetinai sunku yra pajusti ta tv input-lag ypac su siuolaikiniais tv,nes nebera jis toks baisiai didelis pas dauguma jau.

as asmeniskai renkuosi grazesni man vaizda akiai ,nei kad mazesni input lag'a. taciau su dabartiniu tv ,game mode rezime, galiu labai daug ka pakoreguoti ir pavyko pasiekti norima rezultata,tik klausimas ar tuo paciu ir input lag'as nepakilo iki debesu :) sito nelabai issiaiskinsi,na bet kaip ir minejau man tai nera svarbu. losiu del smagumo o ne del K/D ratio...

 

Ne į temą
Television Type Input Lag (ms)
Sony KDL-55W802A LED LCD 16.9
Sony KDL-55W900A LED LCD 19.7
Sony KDL-60R550A LED LCD 31.9
Vizio E50i-A1 LED LCD 32.6
Toshiba 50L2300U LED LCD 33.4
BenQ W1070 DLP projector 33.7
Panasonic TC-P50S60 plasma 34.1
Panasonic TC-L55DT60 LED LCD 34.4
Panasonic TC-P65S64 plasma 35.3
Panasonic TC-P65WT600 LED LCD 37.3
Vizio M551d-A2R LED LCD 37.9
Samsung UN40F5000 LED LCD 38.3
Seiki SE50UY04 LED LCD 38.3
Samsung PN51F5500 plasma 38.8
Samsung UN55F7100 LED LCD 42.2
Toshiba 65L9300U LED LCD 42.3
Samsung UN55F6300 LED LCD 44.1
LG 47LA6200 LED LCD 44.2
Samsung UN55F6400 LED LCD 44.6
Panasonic TC-P60ZT60 plasma 46.2
Sony KDL-32R400A LED LCD 46.4
Vizio M601d-A3R LED LCD 46.7
Samsung UN55F8000 LED LCD 46.8
Panasonic TC-P60VT60 plasma 47.9
Panasonic TC-L50E60 LED LCD 48.3
Mitsubishi HC7900DW DLP projector 48.5
LG 55LA8600 LED LCD 51.3
Samsung PN60F8500 plasma 53.1
Samsung UN65F9000 LED LCD 56.5
Sharp LC-60LE650 LED LCD 58.0
Sharp LC-60LE757U LED LCD 58.1
LG 60PH6700 plasma 72.7
Panasonic TC-P55ST60 plasma 73.6
JVC DLA-X35 LCoS projector 87.1
Epson 3020 LCD projector 89.3
Epson 5020UB LCD projector 95.1
Epson 5030UB LCD projector 117
TCL LE58FHDE3010 LED LCD 129.8
Redagavo shaokan

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Input-lag man irgi nera labai svrabus rodiklis, nustacius game mode televizoriuje galima reguliuoti visus nustatymus. Tokie nustatymai kaip brightness, color, sharpness ir pn., nedidina input lago, ji didina tokie nustatymai kaip triuksmo mazinimas, true-motion. Pagrindine beda man zaidziant, kuri nelabai duoda gyvent, tai sharpness nustatymas, pvz., zaidziant Fifa14 man sharpness norisi didesnio, nes isryskina zaidejus, zole, o losiant watch dogs, tas pats sharpness nustaymas jau nebetinka, nes labai isryskeja tos mirgancios linijos. Zodziu, niekaip neatrandu to aukso vidurio. Su spalvu ir apsvietimo ir kontrasto nustatumais tiek dvejobiu nekyla

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzjauciu kolega White fiction, as ipratau su savo custom,man ok :)

Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzjauciu kolega White fiction, as ipratau su savo custom,man ok :)

n

 

Nera cia ko manes uzjaust, cia juk tik TV nustatymai, yra daug svarbesniu gyvenime :D. Tik losiant, aisku, norisi megautis ir zaidimu geru, ir vaizdu, ir garsu :)

Redagavo WhiteFiction

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.