Martynas007

Padėkite su Skyrim Eu/Us regionais

Rekomenduojami pranešimai

Taigi, mano brolis pamatęs, kad niekaip neužsičiaupiu koks nesveikai awesomy yra Skyrim, sugalvojo staigmeną ir nupirko visus jo DLC.

 

Bet bandant suinstallint pastebėjau, kad žaidimas DLC neranda. Būtent tada ir pamačiau kad ant žaidimo dėžutės "BLUS" ir jo 20 svarainių tiesiog išmesti į balą :(

 

Mano PSN registruotas UK.

 

Aš suprantu, kad su dabartiniu CD negaliu jais naudotis ir, kad geriausia būtų tiesiog gauti "BLES" versiją, ir man iš visos šitos nesąmonės kyla klausimų

 

1. Gal kas tokią turi keisti/parduoti? :D

 

2. Ar ant ES versijos neveiktų US savegame ir tektų man viską pradėti per naujo?

 

3. Kaip su trofėjais - Ar atsirastų tiesiog antras Skyrim ir galiausiai turėčiau dvi platinas? (visai kaip mūsų Narkata su daug Sound Shapes trofėjų)

 

4. Ar galimas kažkoks refund iš PSN? (Nors abejoju, nes tai mūsų, o ne PSN klaida)

 

 

Iš anksto ačiū

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1. N/A

 

2. Neveiktu.

 

3. Ne.

 

4. Galima bandyti susisiekti su customer supportu ir isaiskinti padeti. Zinau atveju, kai yra zmones gave refund'u, as prie ju tame tarpe, bet ne del DLC. Pirkau zaidima on sale, kita menesi buvo idetas i PS+ - parasiau, kad "vagia" is zmoniu ir grazino pinigus:>

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii tai aš kažko apie tuos regionus nesuprantu. Į kur eitų DLC trofėjai, jeigu gaučiau ES versiją? Į mano US trofėjų sąrašą?

 

@MaRiuS1117 na ačiū, kad parašei. Jeigu kažkas su trofėjais gausis, manau ką nors sugalvosim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii tai aš kažko apie tuos regionus nesuprantu. Į kur eitų DLC trofėjai, jeigu gaučiau ES versiją? Į mano US trofėjų sąrašą?

 

@MaRiuS1117 na ačiū, kad parašei. Jeigu kažkas su trofėjais gausis, manau ką nors sugalvosim

Tavo listas nera US, nes Skyrim neturi skirtingu listu. T.y. Nesvarbu kokio regiono Skyrim'as - trophy listas bus tas pats.:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii sorry, jeigu pasirodysiu visiškas dundukas, bet jeigu mes pvz. su Mariumi apsikeičiam CD, viskas bus čiki?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii sorry, jeigu pasirodysiu visiškas dundukas, bet jeigu mes pvz. su Mariumi apsikeičiam CD, viskas bus čiki?

Normalus tie klausimai, patikek, turbut nedaug dar forume skaites kai kuriu zmoniu postu :D

DLC atzvilgiu - taip, viskas ciki, bet save'ai gali neveikti, nes skirtingi regionai. Duociau 80-90%, kad save'as neveiks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii ačiū už kantrybęm atsakei viską, ko nesupratau!! Seivas tai nebėda, atsiūsiu kokį iš intiko, kad nereiktų grindint. Dabar tik BLES versijos reikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Tii ačiū už kantrybęm atsakei viską, ko nesupratau!! Seivas tai nebėda, atsiūsiu kokį iš intiko, kad nereiktų grindint. Dabar tik BLES versijos reikia

Atsimink, kad save'as gali buti locked ir gali is interneto neveikti;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.