Valdemarass

Xbox 360 pultelis ant PC

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nesenai užsinorėjau pažaisti kompiuterinius žaidimus su pulteliu ir iškilo toks klausimas: Kaip reikia pasijungti xbox 360 kontrolerį ant PC, bei gal labiau apsimokėtų nusipirkti paprastą "acme" pultelį už dvidešimt litų ir jis veiktų taip pat kaip ir originalus pultelis?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tavo pultelis belaidis tai prie pc dar reikia isigyt toki

 

PC_WIRELESS_GAMING_USB_RECEIVER_ADAPTER_


arba tiesiog laidini kita xbox 360 pulteli. labai geri pulteliai pc zaisti , geriau simta karta uz bet kokius acme ar kad ir uz brangesnius.


pas mus parduotuvese laidini pultelis dar rasi bet brangokai ,o ta adapteri tai isvis sunkiai . aisku amazon ar ebay rasi viska ir pigiau.


cia daugiau info jei reikia 

 

http://www.playmanija.lt/forumas/t30043/kaip-prisijungti-x360-pultel%C4%AF-prie-pc/

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kaip ir taip , windousai ji pazins ir veiks viskas analogai , ir trigeriai ir vibracija zaidimuose kurie ta palaiko aisku. dauguma pc zaidimu kurie turi pulteliu palaikyma jau turi oficialiai xbox 360 pultelio pasirinkima ir tada nereikia rinktis paciam visu funkciju, viskas buna nustatyta kad butu kuo patogiau. naudoju ta dalyka , nors pulteli naudoju ps3 bet kad atpazintu kaip xbox ir no prob. su ps3 pulteliu tik laida usb pajungi prie jo ir veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebuti sitas galima ir play and charge laida puikiai veikia

How? Bandziau su wireless controleriu ir play and charge kit, nieko man nepagavo windowsai :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip jau ten pulteliai gali gest ? ir acmes pigiausi maximoj pirkti neges. tiesiog kaip rankose jausis. kaip analogai valdysis ir bendrai kaip knopkes spaudysis skirtumas tame.  siaip be prob galima nusipirkt ir pc pulteliu kopiju nuo playstation ar xbox .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

How? Bandziau su wireless controleriu ir play and charge kit, nieko man nepagavo windowsai :/

 

Man tai veikia gerai gal tu draiverio neatsisiuntiai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

 

Man tai veikia gerai gal tu draiverio neatsisiuntiai?

 

Yup, galvojau auto suras :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.