GTx

Dėl Cs:Go Steam gifto

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, prieš metus jau rašau kad jei galit kas nors turi nereikalinga CS go steam gift galėtų atsiusti man į email arba man į pm arba į email edvinas148@gmail.com

 

http://www.playmanija.lt/forumas/t41567/būkit-žmonės-jei-galit-prašau-dėl-csgo/ tik kitas acc bet visi pasityčiojo ir niekas nedavė po metų vėl bandau laimė nu prašau kas nors jei gali ir turi galėtų duoti cs go gift steam prašau prašau maldauju labai noriu ji pažaisti kiekviena diena verku maldauju ir niekaip nepasiseka gauti gal atsiras gerų žmonių o aš tikiu kad dar liko gerių žmonių šiam pasauly ir gabūt turi koki nereikalinga ir padovanos bučiau labai dekingas ačiu ačiu ačiu labai prašau... kas kart svajoju aš rimtai noriu šio žaidimo jau nuo 2012 metų bandau bet kai nepasiseka tai nepasiseka prašau labai iš kart nolifisiu šį žaidimą labai dekingas bučiau jaučiu kad ir vėl nepasiseks nu bet o gal? nerakinkit temos 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
Opa :DDD vel tu grizai. O davai gal rimtai nuperkam jam ta cs go? bahuras atkaklus :D

"prašau prašau maldauju labai noriu ji pažaisti kiekviena diena verku maldauju ir niekaip nepasiseka gauti gal atsiras gerų žmonių o aš tikiu kad dar liko gerių žmonių šiam pasauly" :happy-pfftch: (galvojau mirsiu is juoko :D )

P.S neuzrakinkit taip greitai temos, noriu pasijuokt dar daugiau :D

Redagavo Fray

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vel tu? ..... Nori vel kad tave ispyzda***u?

Redagavo D3iv1s

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu aš laukiu prašau nu baikit cherba negi sunku jums? pagarba butu jums nu man reik nu kaip nesuornat

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai nusipirk as va norejau CS GO gifta i ps3 zaidima keist bet man neapsimokejo ir dede @FeatFest

 dave dykai bet as tai nemaldavau kaip tu

Redagavo augustinas51

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu aš laukiu prašau nu baikit cherba negi sunku jums? pagarba butu jums nu man reik nu kaip nesuornat

O kaip tu savo sunu islaikai? Ar pastoviai maldauji visko?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip tu savo sunu islaikai? Ar pastoviai maldauji visko?

Ne į temą

Prieš metus su kitu acc buvo rašęs, kad jam 11 metų. Dabar, reiškia, 12. Jaunas tėvelis :D

Beje, lyg 2 vartotojų laikyti negalima, ar ne taip? :)

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokavau neturiu aš jokio sūnaus tiesiog šiaip norėjau daugiau sužinoti apie konsolę ir tiek bet vistiek jo neturiu tai tikrai niekas neduos neatsiras gerų dėdes nu norėčiau šiaip tą cs go pažaist galėtum sulošt susidraugauti šiaip aš fainas bičas bet žinot man db sunku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Duočiau aš tau ta Cs go,bet apsimelavai kaip matau tai ir nebeduisiu,bandyk laimė kitais metais,o kad paeerzinti tave galiu kuriam nors kitam playmanui padovanot :D

  • Patinka 3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokavau neturiu aš jokio sūnaus tiesiog šiaip norėjau daugiau sužinoti apie konsolę ir tiek bet vistiek jo neturiu tai tikrai niekas neduos neatsiras gerų dėdes nu norėčiau šiaip tą cs go pažaist galėtum sulošt susidraugauti šiaip aš fainas bičas bet žinot man db sunku

Problemos seimoj? Nesukrapsto tevai keliu litu? Galu gale jau tokiu metu pats turetum sukti smegenine kur prasimanyti pinigu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.