Cheers

Problema su PS3

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Kažkur prieš 2 su viršum mėnėsiu atrišo mano PS3 konsolę, į išorinį kietąjį diską įsirašiau nemažai žaidimų, visi puikiai veikė, šiandien žaisdamas vieną iš jų mano PS3 užstrigo (užlag'ino), galvojau atstrigs, bet nieko neįvyko, tada aš konsolę išjungiau per mygtuką ant pačios konsolės, nes į pultelį nereagavo. Vėl įsijungęs konsolę nuėjau per Photos -> ODE PRO -> paspaudi trikampį ir turi išmesti žaidimus, bet nerodo nei vieno žaidimo, rodo tik ten kažkokios opcijas dėl ODE PRO, vėl išjungiau, įjungiau, bet niekas nepasikeitė.. Negi sudrožiau konsolę? Yra koks problemos sprendimas, ar reikės vežti į garantinį kur man atrišinėjo konsolę (jeigu jis dar galioja)?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei butum visa tai pasakes tam is ko pirkai telefonu gal jau butum susitvarkes. Neaisku kaip tu ten paleidinejai ka ar koki updeita darei g ar dar ka. Jei turi kontaktus susisiek pirma ten. Jei ne tada cia kazkas manau pades. Siaip per mazai info davei. Koks ps3 modelis, kokiu budu nulauzta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PS3 Super Slim, įdėtas ODE PRO čipas, nieko neupdate'inau, tiesiog bežaidžiant užstrigo, reboot'inau ar kaip ten tas procesas vadinasi, na žodžiu išjungiau per mygtuką ant pačios konsolės, na o dabar va, neberodo, kad hard'e būtų žaidimų.. Na reikės bandyt susirast jų numerį, jeigu iš čia esančių niekas nepadės.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu hardas isorinis, prijung prie pc ir paziurek ar visi zaidimai vietoje. Kitas dalykas, negalejai paspausti kito mygtuko, kuris rodytu, pvz., ne zaidimus, o kitus failus? Muzika, filmus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau prijungęs, viskas yra, manau ne. Bet pažiūrėsiu dar. Skambinau į taisyklą, sakė už garantinį sutvarkys, jeigu iki to laiko pats neišsiaiškinsiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.