T0shis

21# Mini Konkursas PS3 ir BF serijos fanams

Rekomenduojami pranešimai

Nutariau pabuti pilietiskas sio forumo dalyvis ir taip pat sudalyvauti visai neblogame konkurse. :)

 

0f68ecff8169.jpg

 

Namu raktai. Masinos raktai. Samsung galaxy nexus. Tarp pinigu is kazkur atsiradusi 20 yuanu kupiura. lol Žiedas, ne vestuviu. Metaline korteliu detuve. Ir galiausiai Energizer baterija, visiems gyvenimo atvejams. :D

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi norėčiau pasidalinti savo kasdien nešiojamu turtu :D

hcaQ35B.jpg

Sena, gera ir labai patogi piniginė :D, paprasčiausios ausinės, raktai, o prie jų USB 3.0 16gb flešiukas, 2 Norfines baterijos (kokiam turgui daiktą pabandyt ar šiaip kokiam kitam tikslui labai praverčia :) ), metalo šiek tiek, 1dol kupiūra (pirmas uždirbtas doleris, sako sėkmę neša :D ), ir telefonas LG L9 II :)

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
@maniaplay @mariusgar toki pat telefona turiu :D nelagina tau ? abu garsekalbiai groja? nes man tik 1 tegroja :D

@Droveris reno laguna vairuoji? :D mygtuko ir pas mane nebera ant rakteliu

 

cdeb78a83d901b7462250ddb4a5a9789571.JPG

Telefonas LG L9 II ,

rakteliai su pakabuku (3 in 1 nagu dilde , alaus atidarytuvas ir nagu kirpiklis),

dvacokas (nezinia kada prireiks :D , pinigine su teisemis visad masinoj) ,

laikrodis kuris rodo kiek yra valandų :D

Redagavo lileikiss
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@lileikiss Ja, laguna. Ir turiu itarima, kad ne tik granata parejo, bet ir greiciu dezes guoliai issibarste. :D Laukia vargse meistro.. 

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

]@maniaplay @mariusgar toki pat telefona turiu :D nelagina tau ? abu garsekalbiai groja? nes man tik 1 tegroja :D

 

 

Ne į temą

Nelagina, kadangi kišu nagus giliau į telefoną t.y darau root ir ištrinu nereikalingas preinstalled appus kaip google+ ir t.t :D Beje pats dar optimizuoju kiek galiu. O dėl neveikiančios vienos pusės, gali būt, kad nustatyta tik mono, tarp neįgaliųjų nustatymų yra pasirinkimas tas :D
Redagavo mariusgar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uuuuch, cia ir as sudalyvausiu. Vakare posta editinsiu, dabar univere ant stalo daiktu pazert negaliu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hLinKiV.jpg

 

Nieko ypatingo, bet vistiek reik ikelt.

Raktai, ausinės, N5, pinginė, laikrodis papigei iš aliexpress, apyrankė iš palangos ;)
Edit: atnaujinau nuotrauką, pamiršau laikrodį ir apyrankę.

Redagavo Doncius
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

@maniaplay @mariusgar toki pat telefona turiu :D nelagina tau ? abu garsekalbiai groja? nes man tik 1 tegroja :D

 

Nope, nelagina, nors ir nerootinau. Tiesiog neistaliuoju jokių bloatware arba nieko nedarančių antivirusinių ir viskas puikiai veikia. 

Dėl garsiakalbių, tai lyg ir abu veikia, kodėl jie turėtų neveikt? :)

Redagavo maniaplay

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nope, nelagina, nors ir nerootinau. Tiesiog neistaliuoju jokių bloatware arba nieko nedarančių antivirusinių ir viskas puikiai veikia. 

Dėl garsiakalbių, tai lyg ir abu veikia, kodėl jie turėtų neveikt? :)

Ne į temą

pas mane vienas neveikia :) nuo dreges turbut

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@lileikiss ten gali būti ne antras garsiakalbis, o mikrofonas, taspats yra ir ant nexus 5, atrodo kad dual speaker, bet yra vienas speakeris, o antras mikrofonas, imitacija kažkokia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@lileikiss ten gali būti ne antras garsiakalbis, o mikrofonas, taspats yra ir ant nexus 5, atrodo kad dual speaker, bet yra vienas speakeris, o antras mikrofonas, imitacija kažkokia

Ne, ten tikrai 2 speakeriai, pas mane irgi L9 II

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei įdomu, mano darbas niekaip nesusijęs su jėgos struktūromis.

O peilis yra vienas dažniausiai naudojamų įrankių, ar siuntinį atidaryti, ar kokiam "kabake" bandant "užversti" kokią dailesnę barmenę, va tada ir tenka traukti savo peiliuką. na, o tolimesniai eigai dėl visa ko naudoju "gumytes".

Ginklas savigynai, bei pramogai. Vienas iš mano hobių yra šaudymas pagal ančių trajektorijas TV ekrane.

post-6208-0-32752300-1411033059_thumb.jpg

  • Patinka 9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

f0cb0d4c96d9bb8655947b8bf66f9c7122.JPG

 

Is kaires i desine:

E-cigaretes papildymai, ausines, e-cig, laikrodis, pinigine, porcigarke, kvepalai, PSVita, 3Ds :)

 

3ds/vita/kvepalai/laikrodis nelabai skaitosi, jei striukes neskaiciuojam. Ir su telefonu fotkinau, zinoma :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na kadangi aš visada vaikštau su kuprine, pas mane kaip pas moterį, pilna visko nenumatytiems gyvenimo atvejams

Čia yra mano ilgai tobulintas būtinų daiktų rinkinys

 

48XITEV.jpg

 

Iš kairės į dešinę- 

 

Akiniai

"Poncho" lietpaltis

Tas mėlynas yra prijuostė, ant jos dažniausiai sėdu, kai šlapia ir kt.

Varžtas, kurį radau drifte. Why not

Laikrodis su 4 ciferblatais

Netikras "šveicariškas" peiliukas, kuris nors ir kainavo pitaką, kailį išgelbėjo dešimteriopai

Ausų kištukai

Lipni juosta 

4 atsuktuvų + 1m ruletės-įrankis

Žiebtuvėlis su lempyte

Spalvotas tušinukas

Baterija

Guma

Pokėmonų korta. (Neklauskit kodėl ji kuprinėj, o ne prie kitų)

USB

Garažo raktai

ir hipsteriška 40metų senumo piniginė

 

 

Šiaip dar užvakar turėjau saujelę "zaceškių" (zip ties), bet su jom sutaisėm draugo bamperį :D

 

PS: užmiršau savo ant kuprinės petnešos kabantį "Sėkmės Karabiną" ir telefoną ws7X7WL.jpg

Redagavo Martynas007
  • Patinka 5

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli pagrindiniai dalykai be kurių iš namų neišeinu. Telefonas, laikrodis, piniginė na ir raktai ;)

 

Thr00Py.jpg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.