zgzdgz

RGH/RGH 2 Pliusai ir minusai?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,ketinu pasidaryti RGH,bet kaip bus su profiles?Ar juos banins ir negalesiu,net per xbox.com naudotis jais ar kitam boxe online?Ir jeigu turiu isirases,irasytus geimus is DVD+RDL disku i hdd,tai kaip bus su jais,ar juos tada eis be disku losti ar kaip?Naujausias dashboard'as pas mane.

Redagavo zgzdgz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Xbox live gali visiškai pamiršti. Pačio profilio baninti neturėtų, tik konsolę. Įrašyti žaidimai iš diskų į hdd, kiek žinau- neveiks, turi konvertuoti žaidimus į tam tikrą formatą, kiek pamenu- "GOD" formatą ir tada žaidimą kelti į HDD ir jį žaisti. Jei norėsi žaidimus žaisti tiesiog iš disko, tai visas procesas toks pat kaip ir su flashint'ą konsole. :) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Profilius gali naudoti senus, bet kai prisijungsi prie xbox.com neatsinaujins surinkti taskai. Siaip rekomenduojama naudoti atskirus profilius ant RGH konsoliu ir xbox.com ar online zaidimui.

Is DVD i HDD irasyti zaidimai veiks, tik reikes nurodyti kad ju ieskotu tinkamose vietose. Pats FSD kai yra padarytas RGH leidzia kopinti zaidimus is DVD disku tiesiai i HDD ir zaisti be dvd disku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Filmus paleisti galima lygiai taip pat kaip ir ant originalaus dashboardo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Filmus paleisti galima lygiai taip pat kaip ir ant originalaus dashboardo

Taip,as ta suprantu,bet tada and RGH xbox skaito daugiau formatu nei ant "Stock"?

Redagavo zgzdgz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teoriskai taip, praktiskai ne :) kai kuriuos formatus papildomai skaitys, bet nedeciau i tai daug vilties. Kaip media centras xbox360 nevykes sprendimas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nebent cia ir minusas tada :D.Tai reiskias kad mano acc gali banint?Nes ten esu nusipirkes nemazai slamsto :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

~180 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn,man sake kad slimam iki 2011 metu bus 150 litu o po 2011 jau bus 180 litu,cia tiesa :D?

Redagavo zgzdgz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.