aidux14

steam alert

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , gal galit padeti dėl steam alert  . man meta

 

Steam Support suspects your account may have been accessed by someone else. We are temporarily restricting modifications to this account as a security precaution. Please contact Steam Support so we can assist you.

 
 
How to regain access to your account:
 
Contact Steam Support and a support agent will verify that you are the owner of the account and restore account access to you. You may be asked to provide proof of purchase for games on the account or proof of ownership of the payment method.
 
More information is available here: Reclaiming a Hijacked Steam Account FAQ, Account Security Recommendations
 
 
This account will have restricted functionality until the owner has regained access.
 
Purchasing, gifting, trading, cd-key activation, playing online on VAC enabled game servers, and Steam Community access have been disabled.
 
Kaip  man susitvarkyti accounta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip  man susitvarkyti accounta?

Taigi parašyta contact steam support.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš acc slaptažodį buvau pamiršęs, tai nusiunčiau jiems nuotrauką su savo nicku, disko CD- key ir vsio. Jei neturi disko su cd key bandyk tada žaidimo pirkimo kvitus siūst, kokį nors įrodymą. :) Bet man sutvarkė per porą dienų, mėnesio tikrai laukt nereikėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jai man draugas nupirko game? ne kaip gift ,o as jam acc daviau savo, tai as tu kvitu neturiu , kaip dar butu galima irodyt? ,o su tais cd key tai nerandu niekur ,nes nera ant cs go ir dayz (bent as nezinau kur).


Aš acc slaptažodį buvau pamiršęs, tai nusiunčiau jiems nuotrauką su savo nicku, disko CD- key ir vsio. Jei neturi disko su cd key bandyk tada žaidimo pirkimo kvitus siūst, kokį nors įrodymą. :) Bet man sutvarkė per porą dienų, mėnesio tikrai laukt nereikėjo.

O tai jai man draugas nupirko game? ne kaip gift ,o as jam acc daviau savo, tai as tu kvitu neturiu , kaip dar butu galima irodyt? ,o su tais cd key tai nerandu niekur ,nes nera ant cs go ir dayz (bent as nezinau kur).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jai man draugas nupirko game? ne kaip gift ,o as jam acc daviau savo, tai as tu kvitu neturiu , kaip dar butu galima irodyt? ,o su tais cd key tai nerandu niekur ,nes nera ant cs go ir dayz (bent as nezinau kur).

 

O tai jai man draugas nupirko game? ne kaip gift ,o as jam acc daviau savo, tai as tu kvitu neturiu , kaip dar butu galima irodyt? ,o su tais cd key tai nerandu niekur ,nes nera ant cs go ir dayz (bent as nezinau kur).[/size]

jei draugas pirko tai jis turi turėt el pašte ar kur pirkimo kvitą. Tada tau persiunčia, parašai jiems tickete, iš kokio ip, kiek laiko acc turi, viską apie savo acc išpasakok, dar nusiūsk tuos pirkimo kvitus ir tikėkis geriausio. Bet sakau , kuo daugiau info pateiksi tuo didesnis šansas:)

 

https://support.steampowered.com/kb_article.php?s=355c511de10b713fa84a905a06e2bcb5&ref=2347-QDFN-4366

 

Va viskas paaiškinta, kaip ir ko reikia 

Redagavo Droveris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.