futurac

Xbox360 HDMI-DVI

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki taigi nesenai nusipirkau fleshinta xbox360, norejau ji naudoti ant savo lievo televizoriaus su scart jungtimi ir t.t, sujunges visus laidus ir t.t pajunges konsole per televizoriu nera spalvu t.y pilkas vaizdas yra tik juoda ir baltos spalvos, zaidimus galiu zaist man jie nelagina nieko, isgirdau kad galima prisijungti xboxa prie savo pc monitoriaus taigi noriu jusu paklausti, mano monitorius nesupportina hdmi jungties, t.y nera kur jos jungti bet jeigu as nusipirkciau hdmi-dvi kabeli, ikisciau HDMI i xboxa ir DVI gala i savo monitoriu ar man pasileistu xboxo vaizdas per monitoriu? Laukiu jusu atsakymu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, gali jungti per HDMI to DVI laida.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki taigi nesenai nusipirkau fleshinta xbox360, norejau ji naudoti ant savo lievo televizoriaus su scart jungtimi ir t.t, sujunges visus laidus ir t.t pajunges konsole per televizoriu nera spalvu t.y pilkas vaizdas yra tik juoda ir baltos spalvos, zaidimus galiu zaist man jie nelagina nieko, isgirdau kad galima prisijungti xboxa prie savo pc monitoriaus taigi noriu jusu paklausti, mano monitorius nesupportina hdmi jungties, t.y nera kur jos jungti bet jeigu as nusipirkciau hdmi-dvi kabeli, ikisciau HDMI i xboxa ir DVI gala i savo monitoriu ar man pasileistu xboxo vaizdas per monitoriu? Laukiu jusu atsakymu.

 

jeigu nėra spalvų ant TV, tai pakeisk ant konsolės regioną, tikriausiai stovi NTSC arba ne tas PAL (būna PAL50/60 tai į kažkurį reikės pakeisti)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu nėra spalvų ant TV, tai pakeisk ant konsolės regioną, tikriausiai stovi NTSC arba ne tas PAL (būna PAL50/60 tai į kažkurį reikės pakeisti)

Buvau pabandes Pal pakeisti, abu ir 50 ir 60, tas pats, regionas yra nustatytas : kalba English, location Australia. Beje kaip pirkau is pardavejo sake jis zaide per monitoriu tai spalvos buvo.

Redagavo futurac

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, siek tiek ne i tema noriu paklasut. HDMI jungtis pardejo grybaut, kiekviena karta ijungiant vis reikia kelis kartus perkist laida. Imanoma sutvarkyt ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.