Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

pvz siuo metu narsant cia plius kelios foto ir video per tube ant pauzes, vidine intel GPU 0-2% , o nvidia isvis 0% .paleidziu video apie 5% vidine gpu. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai reiškiasi kad nieko nedarant gpu irgi minimal dirba kai seniau dirbdavo daugiau nei dabar

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekuriant naujos temos, kokia beda galetu but   atrodo visi draiveriai irasyti

Redagavo lempa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

keista kad merdeja naujas pc nu aisku brokas ir panasiai, bet viskas tvarkoj buvo kol neirase nauju windausu nes filmus ziuri gerai buna youtube gerai buna  ir nueini i koki twith nu ir prasideda sou tada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PAGALBOS! Negaliu ramiai gyventi. W10 terorizmu namuose uzsiema. ?

O jeigu rimciau. Po W updeito, man atrodo, W neuzmiega savaime. Guuglinausi, keitinejau power settingus, bet niekas nepadejo. Gal kas yra susidures ir zino kaip realiai galima sutvarkyti?

Uz padesianti atsakyma +Rep ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, kad sulaukiau tiek daug patarimu ir pasiulymu. Tikrai buvo is ko rinktis. ?

Si karta pavyko susidraugauti su guugle ir rasti atsakyma savo bedai. Mano atveju padejo 7 punktas, t.y. isjungti Hybrid miega, kurio as tiesa sakant nebuvau ijunges. Bet po updeitu turbut auto kazkas susijunge. Problema kaip ir isspresta. Labankt mano PC saltais, tamsiais vakarais.

https://thegeekpage.com/fix-windows-10-sleep-mode-not-working-solved/

Taip pat gal kazkam pravers sis budas pasitikrinti OS problemas. Tik man liko neaisku, kaip isspresti po to tas problemas.. ?

https://davescomputertips.com/windows-10-wont-sleep-solved/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas, laptopas lenovo legion y520, perašius windows nenueina į auto sleep mode. Freezina tiek auto turn off screen, tiek auto sleep. Paleidus sleep per start arba įjungimo mygtuku, viskas ok niekas ne freezina, prieš perrašant windows irgi buvo viskas gerai. Dabar poto dar du kart perašiau skirtingus windows ir vistiek tas pats, gal ką nors galit patart?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@sekas kaip freezina, smulkiau papasakok. Reaguoja pvz num-lockas ar visas kompas pakimba (vazdas stovi, lemputes dega, bet nieks nereaguoja)?!

Ar is sleep mode sedi ir neina prikelt?!

Konkreciai nezinau, bet tik biose ar power options control panelyj susitvarkyt gali. Plius pagalvok ar tikrai visus draiverius instalinai.

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip atnaujint į tą 11? Parsisiunčiu tą įrankį, tai patikrina ir knisa protą, kad procesorius per silpnas, nors jis kokius 3- 4 kart galingesnis už reikalaujamą minimlų

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@jerry MS support'o nepadarė tam procui todėl ir rašo neatitinka, man lygiai tas pats o mano intel g4560 :D 
TPM 2.0 įjungiau su safe boot atsisiunčiau tą įrankį įrašiau OS į USB ir įrašiau į PC prisijungiau prie MS acc ir aktyvavosi.

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš laimingai sėdžiu su Windows 10 naujausia LTSC versija, jokių raginimų naujintis, jokio bloat'o. Patariu ir jums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.