Džekeris

Windows 10

Rekomenduojami pranešimai

Panašu, kad Windows 9 pagrindas bus tas pats, tik viskas skirta labiau desktop bus galimybė rinktis kokį start menių naudoti ar standartinį su sujungtu metro, ar tik metro starta

OS išeina kitais metais

 

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man pvz tas Metro tai labai geras dalykas yra :) Jei stums, tai tik spėju dėl standartinio starto kuris pamodintas biškį :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tuo metro tikrai labai gerai atrodo, bet ziuresim kaip is tikruju bus, reiks isbandyt. Dar girdejau, kad windows 9 bus nemokami, kas turi 8 windowsus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka Win 9 dizainas :) Kažkurioj tėmoj jau rašiau, bet pasikartosiu: paklausus žmonių kas jiem nepatinka Win 8 (o jie visaip peikia, niekina tą Win 8) jie tiesiog neturi ką pasakyt arba sako start menu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juokinga , bet kas antras Windows'as š*das , tikiuosi neteks nusivilti šituo biesu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man patinka Win 9 dizainas :) Kažkurioj tėmoj jau rašiau, bet pasikartosiu: paklausus žmonių kas jiem nepatinka Win 8 (o jie visaip peikia, niekina tą Win 8) jie tiesiog neturi ką pasakyt arba sako start menu.

Jo, juokinga, kai žmonės sako, kad W8 š****, nes "lėvas" Start. Galima pasidaryti kaip per W7. o man net W8 Start daug gražesnis. Sako, kad tiesiog kažką sakyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@TukkaSi tas tiesa, šmeižia,keikia, bet naudoja, Man iš kar Win 8 startas patiko, tad jei pereisiu prie win 9 tai naudosiu metro nes man jis patogiausias :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su win 8.1ta  metro net pamristi , gali naudotis tiesiog kaip senus gerus win 7. pliusai is metro islenda visokie priminimai ir naujienos kad ir tenai nesilankai. bendrai paemus viskas gerai dabar yra. tai 9 lieka tik pagerint ir bus ok. ta start panika tai juokinga buvo. man tikrai su win 8 kai tik isejo kiek naudojaus niekad nereikejo to start. na ten kur reikia gali ieit tiesiogei ir be start. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir dar ką nori į metro prisegti gali tas irgi pliusas man bent jau

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamenu win 8 metro turejo atskira IE ir desktopas atskira. win 8.1 dabar nera atskiru. jei krausi kazka is metro , iskart imeta i desktopa i narsykle.metro gerai nes jis aktyvus visada ir pvz emailai ateina ar fb kas nors ivyksta , tai nors ir busi desktope ,tau ismes pranesimus kampe kad kazkas ivyko. tas gerai kad visada esi informuojamas nors ir nebuni metro.siaip tam metro nelabai yra ka ten veikt per daug. filmu playeris vistiek geriau ne tas kuri metro siulo o koks nors kitas is dektopo. skype metro versija irgi nepatiko, tai naudoju desktopine.nuotrauku redagavima irgi naudosi desktopine programa. per metro visai idomu kad ir zaidimus pazaist kokius ten ar pan. orus paziuret, naujienas paskaityt. 

android smarte dar vistiek patogesnis valdymas programu nei sitam metro ir desktopo mixe. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tik win 8 nepatinka kad keliu zaidimu neveza. Tiksliau kurie naudoja Games for windows live pvz kaip dirt 3, max payne 3. Nors su dual bootinimu problema ispresta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal jau kur yra technical preview parsisiust? Jei kur rasit imeskit linka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.