Qpel

Sega master system 2

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu tokią sms2 kolekciją :

 

sms2.jpg

 

 

 

 

Kyla keli klausimai.

 

1. Kiek ši kolekcija verta?

2. Konsolius rašė, kad Audio/Video išėjimui, reikia šių dalių:

dviejų 220uF kondensatorių
75 omų rezistoriaus

audio/video išėjimų

 

Reikia instrukcijos, kur ką prie ko jungti. :)

 

 

 

 

smsplokste.jpg

 

 

smsplokste2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šauni kolekcija!^^,)

1.Jos vertė priklauso nuo to, kiek stipriai myli retro žaidimus ir ar juos žaidžiant pajunti malonią nostalgiją :D

2.A/V modifikacijos schemų ir pamokų pilnas internetas, tad surasti ir pasinaudoti vieni juokai (žinoma jei bent kiek supranti anglų k.). PVZ.: http://www.damomonster.com/Mod_Pages/SegaMasterSystem.html

SCHEMA ČIA: http://hackitup.tumblr.com/post/548848692/sms2videoaudiomods

Tad sėkmės modifikuojant ir smagaus laiko su nuostabia retro žaidimų klasika^^,)

Redagavo REITAVSV

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

smsas.jpg

 

 

 

 

Štai, maždaug papaišiau, ar taip reiktų jungti? pagal šitą:

 

SMS2_comp_output.PNG

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai savo ms2 neperdarinesiu, lai lieka taip kaip yra, vistiek juk nezaisiu pastoviai, o didziaja laiko dali praleis skladuke.. :) Originaliai islaikytas aparatas man labiau priimtinas variantas

Redagavo busted

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuom geresnis orginaliai išlaikytas, jei su juo negali ir negalėsi pažaisti, nes pvz. pas mane tai su tuo rf - nifiga negaudo ir neįmanoma niekaip pasijungt..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau kiek zmoniu tiek ir nuomoniu, vieniems modifikuotos konsoles vertingesnes nei originalios, kitiems atvirksciai. Man patinka ir originalios ir modifikuotos konsoles. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo šiuo atveju V ir W nesvarbūs, nes jie niekur neakcentuojami. Aš belekokius dėjau, kokius man parduotuvėj davė. Dabar nebeatsimenu tiksliai, ką kur litavau, bet naudojausi šiuo gidu: http://www.damomonster.com/Mod_Pages/SegaMasterSystem.html

Tu tik žiūrėk į tą vietą, kur jis daro AV jungtį, o kitas ignoruok. Dar lituodamas planavau padaryt lietuvišką video, bet maniau, kad niekam nebus įdomu. Pasirodo kažkam įdomu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu viršuje pasisakiusiems kolegoms. Patiko Busted žodžiai, bet ir Remixas teisus. Jei turėtum tik vieną, tai gal ir negerai būtų modifikuoti - tačiau pas tave net dvi konsolės, tad vieną tikrai gali patobulinti, o kita liks originali. Jei neturėčiau SMS pirmo modelio, tai gal net ir aš pasidaryčiau tokį modą. Nors esu už konsolių paveldo išsaugojimą natūralioje būsenoje, tačiau yra išimčių:)

Taip Raymanai, - filmuok tokius dalykus, nes jie kuo toliau tuo labiau bus naudingi jauniesiems retromanams ir ne tik;) Pats šiuo metu esu pradėjęs panašų projektą, tik su kita konsole^^,)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, manau, čia diskusija būtų be galo - ar tu pvz. norėtum turėti daiktą, kuriuo tu negali pasinaudoti, t.y. turi jį tik tam, jog turėtum, juk jeigu rūbo nenešioji - tu jį išmeti. Tai manau, su konsole tas pats kaip ir su rūbais, jokio malonumo turėti, jeigu juo negali pasinaudoti/pasimėgauti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš šiaip prieš konsolių modifikavimą, bet jau RF negaliu pakęst. Ir tik laiko klausimas, kada kineskopiniai taps tokie reti, kad bus nebeįmanoma pažaist nemodifikavus. Šiaip dar planuoju ir Atari bei Videopac konsoles perdaryt iš RF į AV, tik ten jau sunkiau daug.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sms.jpg

 

 

 

 

 

sms3.jpg

 

 

 

sms2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kiek atsiminimų, kiek nostalgijos... Tačiau labai bloga vaizdo kokybė viską permuša ir nebėra tokio kaifo, koks būdavo prieš ~10 metų.. :(

Redagavo Qpel

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sms.jpg

 

 

 

 

 

sms3.jpg

 

 

 

sms2.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Kiek atsiminimų, kiek nostalgijos... Tačiau labai bloga vaizdo kokybė viską permuša ir nebėra tokio kaifo, koks būdavo prieš ~10 metų.. :(

Jei turi, pasijunk ant kineskopinio TV, vaizdas bus tobulas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b.le.mba, neturiu kineskopinio TV.. <_<

Galbūt kažką domina abu sms2 su žaidimais už teisingai neteisingą pinigų sumą? :wacko:

Redagavo Qpel

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.