Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Tekken 7

* * * * * 1 Balsai PS4 žaidimai XBOX One žaidimai PS3 žaidimai XBOX 360 žaidimai PC žaidimai Wii U žaidimai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:mindaugelis
  • Steam ID:zuikis525

tai kuri cia reiktu pirkt season pas,1 ar antra,kad visi zaidejai butu,ar abu reiktu pirkt???

mindaugelis.png

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

tai kuri cia reiktu pirkt season pas,1 ar antra,kad visi zaidejai butu,ar abu reiktu pirkt???

Sorry uz leta atsakyma. Turejau siokiu tokiu problemu. :)

Idomus buvo tavo klausimas tai as pasigilinau truputi ir radau stai toki atsakyma:

Does the Season 2 pass include all DLC for Tekken 7?

---

No, it includes Lei, Anna, and 4 characters yet to be released (one confirmed to be Negan). SP1 has Geese and Noctis and Bowling and some costumes. Eliza is a separate DLC not in any Season Passes.

Ultimate Edition however, has ALL DLCs (SP1+2+Eliza) bundled together with a cheaper price than if you buy them separately.

Jeigu trumpai. Su SP2 negausi to, kas buvo pirmame SP1. Eliza yra atskirai perkama kovotoja. Geese ir Noctis.. Nezinau istikro ar jie praejo ar norint juos tureti reikia to pirmo SP.

Jeigu sie kovotojai nedomina tai gali pereiti prie SP2.

• Impaler ir paseles tai mėgsta

6eb0a0ee6f33.gif

Nerandi temos apie žaidimą? Rašyk PM ir ji bus sukurta!

Magnitas
Mano pranešimai  

Magnitas

★ GameTime

• Moderatoriai
  • Turi:PS3, PS2, PSP
  • Steam ID:Magn1tas

Tekken kurejai anonsavo nauja traileri skirta Negan kovotui. Kada jis pasirodys zaidime informacijos kaip ir nera.

Ir tuo paciu gera zinia. I zaidima atkeliauja gerai zinomi Marduk ir Armor King. Siaip man kazkokia nesamone. Anksciau visi kovotojai buvo sudeti i viena vieta ir zaidi. Dabar su SP1/2/3/4/5 ir t.t. Gausi visus atskirai.

• Impaler ir stash tai mėgsta

6eb0a0ee6f33.gif

Nerandi temos apie žaidimą? Rašyk PM ir ji bus sukurta!

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PS4 žaidimai, XBOX One žaidimai, PS3 žaidimai, XBOX 360 žaidimai, PC žaidimai, Wii U žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   Farming simulator 19 mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods