efectas

Gal tai iseitu ?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki siandiena nusirutinau telefona ir nesuprantu nieko apie GL TO SD. M. ano telefono modelis Galaxy ace 2. Taciau vietos yra 1GB o atimties korteleje 16GB. Ir pvz gta uzima 1GB280MB. O mano telefone neuztenka vietos kaip padaryti kad per GL TO SD eitu iskarto gta is atminties korteles ? ACIU

Redagavo efectas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai del naudoju FolderMount, reikejo del Dungeon Hunter 4, kazko GL to SD neveike mountinimas.

Per FolderMount eik i "Apps Analyzer" ir jei randi savo zaidima ir rodo duomenu svori, padaryk "Create pair".

Jei ne (kaip man buvo), tada eik i "List of pairs", "+" ir suvesk:

Name (pavadinimas geimo)

Source (pasirink kur telefo atmintyj yra tas data ar obb folderis)

Destination (pasirink folderi kur SD korteles ikeles to zaidimo data ar obb failus)

 

Tada virsui "V"

 

Pasiziurek "List of pairs", jei prie geimo zalias segtukas, tada su'pair'intas folderis. Jei baltas segtukas - nesu'pair'intas, spausk ir palauk, kad butu zalias.

Bandyk leisti geima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki siandiena nusirutinau telefona ir nesuprantu nieko apie GL TO SD. M. ano telefono modelis Galaxy ace 2. Taciau vietos yra 1GB o atimties korteleje 16GB. Ir pvz gta uzima 1GB280MB. O mano telefone neuztenka vietos kaip padaryti kad per GL TO SD eitu iskarto gta is atminties korteles ? ACIU

Per torentus atsisiusk zaidima obb faila idek i sd kortele ir tada apk instaliuok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ReiKaz

Vakar man paleido gta ir dabar galiu zaisti. Turbut as ne taip keliau gta kad veiktu man is sd korteles 1. Parsisiunciau gta is torrent. 2 install gta.apk tada ejau i gl to sd move gta tada isjungiau telefona poto ir vel ijungiau. Tada i sd kortelej ikeliau i folderi obb gta . Ir man suveike. Gal man taip reikejo. Gal man kiti zaidimai veiks ? Pvz asphalt 8

Redagavo efectas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.