efectas

Andorid 4.1.2 Atn

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki norečiau savo telefona atsinaujinti + root nežinau iš kur gauti root duomenis gal kas galetumet pajeskot aš nelabai tokius dalykus suprantu, jus man tik issaiskinkit :) ir viskas
Mano modelis tlf./>> Galaxy Ace 2
Man reikia Andorid 4.1.2 ir root gaut. Ačiū atsilyginsiu rep jeigu jum tai tinka ?.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki norečiau savo telefona atsinaujinti + root nežinau iš kur gauti root duomenis gal kas galetumet pajeskot aš nelabai tokius dalykus suprantu, jus man tik issaiskinkit :) ir viskas

Mano modelis tlf./>> Galaxy Ace 2

Man reikia Andorid 4.1.2 ir root gaut. Ačiū atsilyginsiu rep jeigu jum tai tinka ?.

http://www.ibtimes.co.uk/galaxy-ace2-root-official-android412-i8160xxmf2-jellybean-491401

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

kam to cyanogeno?

Jei jau root daraisi, tai reik ji isnaudoti irisirasyneti custom fw (rom) su kuriuo telefonas tikrai geriau veikia nei su iprasta fw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@mantukis5000 Aciu pameginciu jelly bean root. kazkoki parsisunciau root suintalinau per cmd. Veikia bet zaidimus net nepaleidzia su vibroja apie 5k. ir isjungia. zaidima. pameginciu kiktak isirasiti. Aciu jeigu pavyks

@DozY tai gal padetum man pilnai isirasiti ? Rep uzdesiu ;))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau root daraisi, tai reik ji isnaudoti irisirasyneti custom fw (rom) su kuriuo telefonas tikrai geriau veikia nei su iprasta fw.

Ne į temą

O kur kiti romai slimkat, omnirom, paranoid ir t.t. Cyanogenas nera vienintelis zemeje romas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@mantukis5000 Aciu pameginciu jelly bean root. kazkoki parsisunciau root suintalinau per cmd. Veikia bet zaidimus net nepaleidzia su vibroja apie 5k. ir isjungia. zaidima. pameginciu kiktak isirasiti. Aciu jeigu pavyks

@DozY tai gal padetum man pilnai isirasiti ? Rep uzdesiu ;))

kam žaidimuose reikia root?  :herp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Doncius O jeigu aš megstu žaist :D,

jeigu žaidimas prašo root, tada tikrai jis iš taves vagia informacija, sori dude :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matau kad nesiorentuoji kas yra root teises ir kam jos reikalingos. Jeigu nezinai kam tai reikalinga, tai 100% to tau nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

root reikia tam kad veiktu gl to sd

nu bet tai ne paciam zaidimui, rasykit normaliai tada :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bet tai ne paciam zaidimui, rasykit normaliai tada :D

tai zinau kad ne zaidimui o jo failam laikyti ISORINEJE atminties korteleje nes i vidine atminti netelpa zaidimas tik jo paleidimo failas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.