mantukas2

klausimas dėl fifa 15 ant pc

Rekomenduojami pranešimai

sveiki tai galvoju pirkti fifa 15 ant pc tai noriu paklausti kuo gali žaidimas skirtis nuo xboxų ir playstationų ir gali veikti ant 32bit ir jai norėsiu varyti online tik atsisiūnčiu ir žaidžiu ir čia tik kas turi žaidima ant pc ir su jais aš online varau ar ir su kitais kurie turi kitus prietaisus?

Redagavo mantukas2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ant PC pirksi tik xbox 360 pultelį nusipirk, nes valdymas bus nepatogus su klaviatūra ir pelyte, o online jau bus kartu su Fifa, nieko pirktis daugiau nereikės

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dq kad padėjai biškį gal dar kiti galit pasakyti kaška

Pražioplinau, jei tu jį siųsies, o nepirksi, tada neišeis žaist online. O šiaip nuo konsolinių versijų beveik nesiskiria

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali digital pirkt , atsisius ir tures . ir los online ir visaip kaip nori. ka cia daug sakyt. skirsis nuo konsoliu ziurint kokia grafika nusistatysi. ir losti reiktu su pulteliu tikrai geriau. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dq kad padedad o veiktų ant 32bit? ir jaigu aš noriu sužaisti su žmogumi kuris turi konsoles man pavyktų per pc sulošti ar ne???

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar man kilo vienas klausimas jaigu aš jį nusiperku diska man tik įsirašyt reike ir lošiu ar dar reiktų origin įsirašyti??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.