Fisherman

Bayonetta 2

Rekomenduojami pranešimai

bayonetta-2-wallpaper.jpg

Kūrėjas: Platinum games
Leidėjas: Nintendo
Žaidimo variklis:
Žanras: Veiksmo, hack n slash
Režimai: single, multi
Išleidimo data:

  • JP September 20, 2014
  • NA October 24, 2014
  • EU October 24, 2014
  • AUS October 25, 2014

Reitingas:
Metacritic įvertinimas:
Puslapis:
http://bayonetta2.nintendo.com/

 

http://www.youtube.com/watch?v=DvP4EFjagfU

http://www.youtube.com/watch?v=Wto4subOirE

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai isigijau pirma dali,tai reiks pasiziureti kas ten kaip.Girdejau,kad antra dalis visa galva aukstesne,Eurogamer savo apzvalgoje skyre berods 9 ar 10 balu.Idomu ar sis zaidimas taip ir isliks tik WiiU excl ar po kiek laiko bus isleistas ir kitoms platfomoms?nors kai pagalvoji tai Nintendo savo zaidimus brangina kaip ir Sony,ir jeigu jie ir pasirodo kitose platformose,tai tik po kokiu 4 metu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@FUZA Nemanau, kad pasirodys šitas žaidimas kitoms konsolėms, visgi leidėjas pats Nintendo, tai jau laikys jie tą žaidimą sau tikrai ilgai. Na ir po kritikų apžvalgų tikrai įdomu pasidarė kuo tas žaidimas tiek juos sužavėjo, tikiuosi ateityje bus galimybė išbandyti žaidimą ir man. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesenai isigijau pirma dali,tai reiks pasiziureti kas ten kaip.Girdejau,kad antra dalis visa galva aukstesne,Eurogamer savo apzvalgoje skyre berods 9 ar 10 balu.Idomu ar sis zaidimas taip ir isliks tik WiiU excl ar po kiek laiko bus isleistas ir kitoms platfomoms?nors kai pagalvoji tai Nintendo savo zaidimus brangina kaip ir Sony,ir jeigu jie ir pasirodo kitose platformose,tai tik po kokiu 4 metu...

 

Galiu užtikrinti, kad jo nebus ant kitų konsolių, nes čia tas pat kaip tikėtis last of us ant wii u ar xbox one. Galiu pasakyti kaip didelis pirmųjų dmc ir šiaip hack n slash žaidimų mėgėjas, kad šitas per pastaruosius metus tikrai geriausias iš savo žanro ir džiugu, kad Nintendo neleido šiai serijai numirti.

 

@FUZA Nemanau, kad pasirodys šitas žaidimas kitoms konsolėms, visgi leidėjas pats Nintendo, tai jau laikys jie tą žaidimą sau tikrai ilgai. Na ir po kritikų apžvalgų tikrai įdomu pasidarė kuo tas žaidimas tiek juos sužavėjo, tikiuosi ateityje bus galimybė išbandyti žaidimą ir man. 

 

Išbandyk demo ir sužinosi kodėl jį taip liaupsina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą
@Fisherman Neturiu dar Wii u aš, bet esu tikras, kad kada nors turėsiu. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

@Fisherman Neturiu dar Wii u aš, bet esu tikras, kad kada nors turėsiu. 

 

Sumaišiau tada, nes galvojau, kad tu turi kažkaip wii u, xbox one ir ps4. Turbūt čia kitas playmanas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.